BİYOLOJİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden biyoloji özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

Biyoloji özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli biyoloji branş öğretmenleri ile birebir olarak yapılmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi 2006'dan beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Mert Özel Ders Merkezi'nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. İstediğiniz tüm derslerden dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta destek alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Altayçeşme biyoloji Özel Ders

Altayçeşme biyoloji özel ders eğitimi almak isteyen öğrenciler Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne gelerek eğitimlerini alabilir. Mert Özel Ders Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenler görev aldığından biyoloji dersini 10 yılın üstünde deneyimli biyoloji öğretmeninden alabilme imkanına sahipsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel ders eğitimleri Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından verilen biyoloji özel dersleri ile kısa sürede biyoloji dersindeki eksiklerinizi giderebilirsiniz. Lokasyon olarak son derece yakın ve ulaşılabilir olan Mert Eğitim Merkezi, Anadolu Yakası'nın en iyi biyoloji öğretmenlerine sahip M.E.B.'na bağlı resmi bir kurumdur.

Altayçeşme biyoloji özel ders eğitmenleri yıllarca biyoloji özel ders eğitimi vererek öğrencilerin biyoloji derslerinde başarılı olmalarını sağlamış profesyonel öğretmenlerdir. Deneyimleri ve nitelikleri ile öğrencinin biyoloji dersinde nasıl başarıyı yakalayabileceğini bilen biyoloji öğretmenleri kısa sürede sonuç almaktadır. Öğrencinin biyoloji dersindeki gelişimi gözle görülür nitelikte olup biyoloji sınavlarında da belirgin farklar sağlamaktadır.

Altayçeşme biyoloji özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nin klimalı, hijyenik, kameralı sınıflarında yapılmaktadır. Deneyimli biyoloji eğitmenleri birebir ders sınıflarında biyoloji özel dersi vermektedir. Öğrenciler dilerse 2 kişi olarak 1 özel ders alıp 1 özel ders ücretini paylaşabilir. Mert Eğitim Merkezi eğitime son derece önem veren eğitimli bir ailenin kurduğu deneyimli ve özverili kurucuların kurduğu ve öğretmenlerin bulunduğu nitelikli bir eğitim kurumudur.

Altayçeşme biyoloji özel ders eğitiminizi Mert Eğitim Merkezi’nden aldığınızda en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinden birebir ders alırsınız. Nitelikli bir eğitim ancak iyi bir öğretmenle mümkün olduğundan Mert Eğitim her zaman her dersin en iyi öğretmenleriyle çalışmaktadır. Sizler de biyoloji ve diğer tüm derslerden en az 10 yıl deneyime sahip öğretmenlerden destek alabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji

Altayçeşme biyoloji eğitimleri birebir ders şeklinde Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler biyoloji dersinde çoğunlukla sıkıntı yaşamakta, nitelikli öğretmenlerden aldıkları destekle bu sıkıntıları geride bırakabilmektedir. Öğrencilere her dersten gerekli desteği Mert Özel Ders Merkezi’nde en iyi branş öğretmenlerinden alabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel dersleri için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak randevunuzu oluşturmaktır. Öğretmenin de müsait olduğu boş vakitlere göre size en uygun saati belirleyerek özel dersiniz için randevu alabilirsiniz. Ders günü ve saatinde Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek biyoloji özel dersine katılabilirsiniz. Eksiklerinizi kısa sürede giderebileceğiniz biyoloji özel dersleriyle notlarınızı yükseltebilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji dersleri en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler birebir olarak aldıkları biyoloji dersleri boyunca 1 biyoloji öğretmeni tarafından takip edilir. Özel dersler boyunca biyoloji öğretmeni öğrencinin biyoloji konusundaki eksiklerini belirleyerek hızlıca öğrencinin eksiklerini gidermeye başlar. Öğrenci özel derslere düzenli gelerek tüm eksiklerini giderir.

Altayçeşme biyoloji dersleri deneyimli biyoloji eğitmenleri tarafından işlenmektedir. biyoloji eğitmenleri öğrencilere birebir olarak biyoloji dersi veren profesyonel branş öğretmenleridir. Öğretmenlerin öğrencilerle birebir olarak ilgilenmesi kısa sürede biyoloji dersinde başarılı olmalarını sağlamaktadır. Öğrenciler biyoloji dersindeki gelişmelerini sınav notlarına da yansıtmaktadır. Öğrenciler hem geleceklerinin belirlendiği sınavlarda hem de okulda yapılan biyoloji sınavlarında soruları kolaylıkla çözebilir hale gelir.

Altayçeşme biyoloji eğitimleriyle ders notlarını yükselten binlerce öğrenci bulunmaktadır. Sizler de ilk sınavlarınız kötü gelmeden veya ikinci sınavlarınızdan yüksek almak adına biyoloji özel ders alabilirsiniz. Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında çıkabilecek biyoloji sorularından tedirginseniz biyoloji özel ders alarak sınava yönelik çalışma yapabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler olarak Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan biyoloji öğretmenleri en az 10 yıl deneyimlidir. Okullarda görev alan profesyonel biyoloji öğretmenlerinden birebir özel ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler her zaman kurumumuzda yani Mert Eğitim Merkezimizde bulunmaktadır. Sağda solda öğretmen aramanıza gerek yoktur. Çok deneyimli öğretmenleri bünyesinde barındıran, 12 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim hizmeti veren kurumuzda bütün branşlardan öğretmen bulunmaktadır. Biz hizmette kaliteyi ön planda bulunduruyoruz. Öğrencinin ve velinin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Öğrenci özel ders alacağı öğretmeniyle çok iyi iletişim sağlamalı. Öğretmeni öğrencinin anlayacağı şekilde zevkli ders işlemeli ki; öğrenci biyoloji dersini sevsin ve başarılı olmak için gayret etsin.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler size hiç de uzak olmayan Bostancı Atıntepe’de hizmet veren kurumumuzda her zaman bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz deneyimli ve konusunda uzmandır. İnternet üzerinden ve telefonla bizlerden randevu alabilir, kurumumuzda öğretmenimizle direk konuşabilirsiniz. İstek, hedef ve ideallerinizi iletebilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizi ve hayallerinize ulaşmak için yapmanız gereken planlarınızı danışabilirsiniz. Kurumumuzda Özel ders alacak öğrenciler, öğretmenleriyle bir çalışma programı hazırlarlar. Program çerçevesinde başarı grafiği izlenir. Çeşitli deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarında öğrencinin öğrendiği ve öğrenemdeği konular belirlenir. Buna göre yeni bir çalışma takvimi oluşturulur.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler kurumumuzda her zaman bulunmaktadır. Özel dersler kendi kurumumuzda, yani Mert Eğitim Merkezi özel ders sınıflarında verilir. Hiçbir öğrencinin evine öğretmen gönderilmez (çok özel nedenler hariç). Yılların verdiği deneyimle tanımadığınız, geçmişini bilmediğiniz öğretmenleri evinize almayınız. Mevcut bulunduğumuz ortamı da göz önünde bulundurunuz. Ayrıca kurumumuzda her branştan öğretmen bulunmaktadır. Özel ders ücretlerimiz oldukça da ekonomiktir. İstediğiniz zaman 1 özel ders, isterseniz 50 özel ders satın alarak ücretsiz 5 özel ders kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğretmenler olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi biyoloji öğretmenleriyle çalışmaktayız. Özellikle en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerini sizler için sağlamaktayız. Birebir biyoloji dersi aldığınızda derslerinize 10 yılın üzerinde deneyimli biyoloji öğretmenleri girer.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler olarak üniversite öğrencilerinden özel ders almanız için internet sitelerini geziyor olabilirsiniz. Lakin aynı ücretlere en az 10 yıl deneyime sahip biyoloji öğretmenlerinden özel ders alma imkanına da Mert Özel Ders Merkezi’nde sahipsiniz. Öğrencilerinizin alacağı eğitimin değerini bilerek iyi öğretmenlerle çalışmayı tercih etmeniz, öğrencilerinizin geleceği için son derece önemlidir.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler'den alacağınız eğitimin öğrencilere bir faydası olmaz. Ucuz eğitim almak için internet sitelerinde bulduğunuz öğrenciler bu konuda sizlere yardımcı olamaz. Bu sebeple bizler kurumumuzda kesinlikle öğrencilere ders verdirmeyiz. Hatta en az 5 yıl deneyimli öğretmenler ile çalışırız. Bu öğretmenlerin branş öğretmeni olması bizim için çok önemlidir. Fizik veya kimya öğretmenine biyoloji dersi verdirmeyiz. Kurumumuzda biyoloji dersini ancak ve ancak biyoloji öğretmeni verir.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler kurumumuzda bulunmaz. Sistemimizde deneyimsiz öğretmenler ile öğrencilerin hayallerini yıkamayız. Vicdanımızı, aklımızı ve zihnimizi bilinçli bir şekilde tarttığımız zaman, deneyimsiz öğretmenlerden herhangi bir kazanım sağlanamayacağı anlıyoruz ve biliyoruz. Geleceğimiz için garantili eğitim almak zorundayız. Hayatımızın gelecek dönemleri için şans faktörüne izin vermemeliyiz. Özet olarak konusunda uzman öğretmenleri tercih etmeliyiz.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler aradığınızı düşünelim. Öğrenciden ucuza ders alayım derken, çocukların kafasını daha fazla karıştıracaksınız. Belki de biyoloji dersinden nefret edecekler. Bu konuda size tavsiyemiz; eğitimde belirli bir kariyere sahip kurum ve kuruluşları tercih etmeniz. Deneyimli branş öğretmenlerinden ders almalısınız. Eğitim aldığınız bir kurum ise, bu kurumun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay olmasına dikkat ediniz. Evinize öğretmen çağırmaktansa, bu konuda hizmet veren saygın eğitim merkezleriyle iletişim sağlayınız.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren öğrenciler yerine en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinden ders almayı kim istemez ki. Sizlere sunulan bu avantajdan her ders için yararlanabilirsiniz. Derslerde eksiklik hissettiğinizde destek alabileceğiniz nitelikli bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı profesyonel bir kurumdur.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum olan Mert Özel Ders Merkezi, 13 yılı aşkın süredir eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Öğrenciler birebir biyoloji dersi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan Mert Özel Ders Merkezi’nin eğitim danışmanlarıyla görüşerek biyoloji özel ders randevularını alabilir.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum Öğretmenlerini iyi araştırmanızı rica ederiz. Birçok kurumda yeni mezun, hiçbir deneyimi olmayan öğretmenler çalıştırılmaktadır. Kurs veya özel ders almak için öğretmen ararken Milli Eğitime Bakanlığına kurumları tercih ediniz. Günümüzde internet üzerinden öğrenci arayışında bulunan sözde öğretmenlere ve Milli Eğitim Bakanlığından kurum açma onayı almamış kurumlara dikkat etmelisiniz. Bu gibi yerlerde eğitim mağduru olabilirsiniz. Özel ders aldıracağınız çocuğunuzun psikolojisi dahi bozulabilir. Günümüz şartları bu gibi olumsuzluklardan faydalanan kötü niyetli insanlarda doludur.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum aradığınızda karşınıza profesyonel kadrosuyla hizmet veren Mert Eğitim karşınıza çıkacaktır. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Yıllarca etüt merkezi olarak hizmet vermiştir. Yüzlerce öğrenciyi üniversitelerin seçkin fakültelerine yerleştirmiştir. Eğitim sektöründe standart eğitimden ziyade teknolojik eğitime önem vermekteyiz. Görsel eğitim programlarıyla dersleri desteklemekteyiz. Öğrencinin ödeyeceği her kuruşun karşılığını, iyi eğitim vererek karşılıyoruz. Güven, hizmet, ekonomiklik, deneyim gibi faktörler bizim ana ilkelerimizdir.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum kurularlar son zamanlarda çeşitli politikalar nedeniyle çok azaldı. Öğrenciler özel ders almak için, internet sitelerinden öğretmen aramaya başladılar. Bundan sonra çeşitli problemler oluşmaya başlar. Evinize tanımadığınız kişileri davet etmek zorunda kalacaksınız. Belki de birkaç dersten özel ders almak isteyeceksiniz. Her bir öğretmen için ayarı ayrı araştırma yapacaksınız. Bu oldukça meşakkatli bir iştir. Eviniz her zaman müsait de olmayabilir. Öğretmenin evinize gelmesiyle birlikte telaş da başlar. Bu gibi problemlere maruz kalmamak için, her branştan deneyimli öğretmenleri kurumumuzda barındıran Mert Eğitim Merkezinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Özel ders ücretlerimiz çok uygundur.

Altayçeşme biyoloji özel ders veren kurum olarak öğrencilerin biyoloji dersinde yaşadıkları sorunları ve eksiklikleri çözebilecekleri bir ortam sağlamaktayız. Birebir biyoloji dersleriyle kısa sürede eksikler giderilerek sınavlardan yüksek puanlar elde edilir. Öğretmenlerin deneyimli olması öğrencilerin kısa sürede toparlanmalarını sağlayarak başarılı olmalarına engel bırakmamış olur.

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni olarak en iyi biyoloji öğretmenleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde görev almaktadır. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi’nin uygun fiyat avantajlarından faydalanarak istediğiniz dersten istediğiniz yoğunlukta özel ders alabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni için kurumumuzu lütfen arayınız. Öğretmenimiz hakkında bilgi alınız. En doğrusu ise kurumumuz biyoloji öğretmeninden deneme dersi alınız ve sonra karar veriniz. Mert Eğitim Merkezimizden çok uygun ücretlerle çok deneyimli öğretmenlerden her ders için özel ders alabilirsiniz. Biz çok profesyonel bir ekibe sahibiz. Hem ekonomik hem de deneyimli öğretmen bulabileceğiniz harika bir ortama sahibiz. Yılların verdiği deneyim ile çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine çok önem veriyoruz.

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni arıyorsanız; iste size profesyonel bir eğitim merkezi. Sınıflarımızda klimalarımız ve kameralarımız bulunmaktadır. İsterseniz siz çocuğunuzu evinizden online olarak izleyebilirsiniz. Öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişimi takip edebilirsiniz. Tertemiz bir ortama sahip, özel ders sınıflarıyla öğrenci derse tam odaklanmakta ve dikkati dağılmamaktadır. Kurumumuzda öğrenci kendi evinde bulduğu rahatlığa sahiptir. Tuvaletlerimiz çok hijen ve temizdir. Kurumumuz çok merkezi bir noktada olup öğrenci ulaşımı çok kolaydır.

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni için Mert Eğitim Merkezimizden bilgi alabilir, kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Sizi bekleyen en büyük sürpriz ise Mert Eğitimde mükemmel bir sistem olmasıdır. Her dersin öğretmenin bulunmasıdır. Özel olarak hazırlanmış, tertemiz sınıflarımızı gördüğünüz zaman bize hak vereceksiniz. Çok profesyonel bir kadro ile karşılaşacaksınız. Öğretmenlerimizin deneyimi ise sizi kesinlikle memnun edecektir. Çocuğunuzun güvenilir ellerde olduğuna kanaat getireceksiniz. Tertemiz sıcak bir ortak sizleri karşılayacaktır.

Altayçeşme biyoloji özel ders öğretmeni olarak deneyimli eğitimcilerle çalışmamızın karşılığını sınav notlarının yükselmesinde ve geleceğimizin belirlendiği sınavlarda almaktayız. Biyoloji sorularında tam puan yapan öğrenciler puanlarını yükselterek hedefledikleri üniversitelere rahatlıkla girebilecek düzeye gelir.

Altayçeşme biyoloji özel dersi

Altayçeşme biyoloji özel dersi olarak en düşük ücrete özel ders verilen ve öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenliği olan başka bir kurum bulunmamaktadır. Sizler de özel derslerinizi en iyi öğretmenlerden almak istiyorsanız Mert Özel Ders Merkezi ile görüşerek özel ders randevularınızı ayarlayabilirsiniz.

Altayçeşme biyoloji özel dersi veren kurumumuzda özel derslerin verilebilmesi için 6 adet birebir sınıfımız vardır. Sınıflarımız tam teknolojik projelerle desteklenmiştir. Öğrenciler ve velilerini mutlaka kurumumuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kurumuza geldiğiniz zaman bu eğitimde ne kadar profesyonel olduğumuzu göreceksiniz. Özel Dersleri 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Bu sizler için ekonomik olacaktır.

Altayçeşme biyoloji özel dersi mi istiyorsunuz? Mükemmel bir sistem kurduk sizin için. Özel ders sınıflarımızı gördüğünüz zaman bizim eğitime verdiğimiz önemi fark edeceksiniz. Mert Eğitim Merkezinde öğrencilere özel ders veren öğretmenlerimiz ortalama 15 yıl deneyimli ve 5 yılın altında deneyimli hiçbir öğretmenle çalışmıyoruz. Öğrencilerimize çok uygun ücretlerle özel ders veriyoruz. Eğitimdeki kaliteyi, en uygun fiyat politikasıyla özdeşleştirdik. Müşteri memnuniyeti ise, temel ilkemizdir. Öğrencileri eğitirken empati kurallarına dikkat ediyoruz. İlkeli bir duruş sergiliyoruz.

Altayçeşme biyoloji özel dersi hizmetini Mert Eğitim Merkezimizden almak için internet sitemizde bulunan iletişim kısmında yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kurumumuzun bulunduğu konum Google harita kısmında net olarak işaretlenmiştir. Kurumumuz Bostancı Altıntepe semtinde bulunmaktadır. Altayçeşme, Maltepe, Ataşehir ilçelerinin birleştiği nokta olmasından dolayı bu bölgelerden gelecek öğrenciler için ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bizlerden biyoloji dersi haricinde her dersten özel ders alabilirsiniz. Kurumumuz da bulunan öğretmenlerimiz ortalama 15 yıl deneyimli olup, en deneyimsiz öğretmenimiz bile 5 yıllıktır.

Altayçeşme biyoloji özel dersi eğitimleri genellikle ilk sınavlardan düşük alan öğrenciler talep eder. Öğrencilerin ders notlarını yükseltmeyi ve eksiklerini gidererek başarılı olmayı istemeleri dersin verimi için son derece önemlidir. Öğretmenlerimiz öğrenciler istediği sürece onlara başarıya giden yolda eşlik edebileceklerini belirtir. Deneyimli öğretmenlerden tam verim almak için istemek yeterlidir.

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders eğitimlerinde 2 özel ders almanız, deneyimli öğretmenden 1 özel ders almanıza karşılık gelir. Deneyimli biyoloji öğretmenleri öğrenciye nelerin gerektiğini, hangi konularda zorluk çektiğini gibi bir çok ayrıntıya hakimdir. Direk nokta atışı yaparak öğrencinin eksiklerini gideren deneyimli öğretmenler öğrenciye son derece faydalı olmaktadır. Üniversite öğrencilerinden özel ders almak gibi bir imkana Mert Özel Ders Merkezi’nde sahip değilsiniz. Mert Özel Ders Merkezi yalnızca 10 yılı aşkın süredir deneyime sahip biyoloji öğretmenleri çalışabilmektedir.

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders diye internet ortamında ders vermeye çalışan öğrenciler olabilir. Bu konuda sizlere tavsiyemiz deneyimli, konusunda uzman, üniversite sınavlarında çıkabilecek soru tiplerini bilen emektar öğretmenlerden ders almanızdır. Öğrencilerden alınacak dersler çocuklarımızın kafasını karıştırabilir. Deneyimli öğretmen ise çocuğun psikolojik durumu da gözleyerek, onum bir konuyu anlayıp anlamadığını analiz eder. Öğrencinin doğru metotla öğrenmesiniz sağlar.

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders arıyorsanız; bizim size daha iyi bir önerimiz var. Öğrenciden özel ders alacağınıza, çok deneyimli, işinde uzman, pedagojik formasyona sahip, öğrenci psikolojisinden anlayan, üniversite sınavında sorulacak soru çeşitlerini bilen bir öğretmenden çok uygun fiyatlarla özel ders vermeyi teklif ediyoruz. Üstelik kurumumuzda özel olarak dizayn edilmiş, özel ders sınıflarımız mevcut. Güler yüzlü personeli ile 12 yılı aşkın bir süredir özel ders hizmeti vermekteyiz. Bulunduğumuz bölge itibarıyla en eski kurumlardan biriyiz. Çevremizde tanınmış saygın bir eğitim kurumu olarak biliniriz.

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders hizmeti tarafımızdan verilmemektedir. Öğrencilerden alınacak özel derslerin sizlere faydası oldukça sınırlıdır. Senelerce eğitime hizmet veren kurumumuzda her dersten branş öğretmeni bulunmakta, öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimlidir. biyoloji dersi öğretmenlerimiz tüm dersleri kurumumuz sınıflarında vermektedir. Öğrencinin evine öğretmen gönderilmemektedir. Sınıflarımızda sağladığımız özel yalıtım sayesinde öğretmen ile öğrenci arasında en üst noktada konsantrasyon sağlanmakta, öğrenci öğretmenini dikkati dağılmadan dinleyebilmektedir.

Altayçeşme öğrenciden biyoloji özel ders almak yerine neden en az 10 yıl deneyimli bir biyoloji öğretmeninden birebir biyoloji dersi almayasınız. Hem de son derece uygun bedellere... Deneyimli biyoloji öğretmenleriyle anlaşmalarımız sonucunda öğrenciden özel ders alır gibi ücret ödeyerek nitelikli bir biyoloji öğretmeninden birebir ders alabileceğiniz tek kurum Mert Eğitim Merkezi’dir.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !