DİL VE ANLATIM ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Dil ve Anlatım özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

Dil ve Anlatım özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli tarih branş öğretmenleri ile birebir olarak yapılmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi 2006'dan beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Mert Özel Ders Merkezi'nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. İstediğiniz tüm derslerden dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta destek alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Dragos dil ve anlatım özel ders

Dragos dil ve anlatım özel ders eğitimi veren en iyi dil ve anlatım öğretmenlerinin bulunduğu kurum Mert Özel Ders Merkezi’dir. 2006’dan beri dil ve anlatım özel dersi verilen Mert Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler aldıkları birebir derslerden sonra girdikleri sınavlarda ders notlarını artırmıştır.

Dragos dil ve anlatım özel ders eğitimleri profesyonel öğretmenler tarafından yalnızca Mert Özel Ders Merkezi’nde verilmektedir. Hem öğretmenler en iyileri olsun hem de düşük ücretlere özel ders alabilelim diyen tüm herkes Mert Özel Ders Merkezi’nden birebir ders alabilir.

Dragos dil ve anlatım özel ders eğitimleri öğrencilerin dil ve anlatım dersinde zorluk çektiği durumlarda tercih edilebilecek en iyi eğitimlerdir. Öğrencilerin eksiklerinin hızla giderildiği dil ve anlatım eğitimlerinde verim maksimumda tutulmaktadır. Buna karşılık her öğrencinin özel ders alabilmesi adına birebir ders ücretleri sabit olup minimum seviyede uygulanmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders eğitimlerine diğer derslerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli, dil ve anlatım konularının uzmanı, branş öğretmeni girmektedir. Öğrenci dil ve anlatım konularından eksik olduğunu belirlediği konulardan birebir ders alabilir. Konuların baştan aşağı ele alınarak sırasıyla anlatılması talebinde bulunabilir.

Dragos dil ve anlatım birebir ders

Dragos dil ve anlatım birebir ders eğitimini Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’nde alabilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi’nden birebir dil ve anlatım dersi alarak birçok avantajın sahibi olabilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi’nden özel ders almak her zaman bir ayrıcalık olmuştur.

Dragos dil ve anlatım birebir ders eğitimini Mert Özel Ders Merkezi’nden alarak öncelikle en iyi dil ve anlatım öğretmenlerinden özel ders almış olmaktasınız. Çünkü Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan tüm öğretmenler en az 10 yıl deneyimli alanında uzman branş öğretmenleridir.

Dragos dil ve anlatım birebir ders eğitimini Mert Özel Ders Merkezi’nden aldığınızda özel ders ücretleri minimumda tutulduğundan veli olarak maddi avantaj elde edersiniz. Eğitime ayırdığınız bedelin tamamını dil ve anlatıma kullanmanıza gerek kalmadan farklı derslerden de ekstra destek alabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım birebir ders eğitimleri öğrencilerin dil bilgisi eksiklerini gidermek için tercih ettikleri eğitimlerdir. Kısa sürede konu anlatımlarını bitirmek mümkündür. Sonrasında öğrencilerin konularla ilgili soru çözümü yapmaları gerekir.

Dragos dil ve anlatım özel ders ücretleri

Dragos dil ve anlatım özel ders ücretleri kapsamında genel bir değerlendirme yapıldığında görülür ki Mert Özel Ders Merkezi’nde özel ders ücreti 1 ders için 60 TL’dir. Bu da piyasanın minimum rakamını sağlayan özel bir bedeldir. Bu bedelin minimumda tutulmasının en büyük sebebi kurucunun yer sahibi olmasıdır. Eğitim bedeli minimumda öğretmen kalitesi maksimumda prensibi Mert Özel Ders Merkezi’nin işleyişini göstermektedir.

Dragos dil ve anlatım özel ders ücretleri kapsamında ders anlatan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir eğitim alanında görev alan dil ve anlatım, Türk dili ve edebiyatı öğretmenleri olmaktadır. Kaliteli bir eğitim her öğrencinin hakkıdır ilkesiyle emin adımlarla ilerleyen Mert Özel Ders Merkezi, tüm öğrenciler için inanılmaz imkanlar sunar.

Dragos dil ve anlatım özel ders ücretleri, diğer tüm derslerin özel ders ücretleri ile aynıdır. Özel ders ücretleri eğitim öğretim yılı başında belirlenip tüm yıl boyunca aynı şekilde uygulanmaktadır. Hatta toplu ders alımlarında çeşitli avantajlara da sahip olabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım özel ders ücretleri olarak diğer kurum ve kuruluşlara göre en uygun bedellere özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde, kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Özel ders ihtiyacınız doğrultusunda Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alıp, belirlediğiniz tarihte gelerek özel dersinize katılabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım özel ders fiyatları

Dragos dil ve anlatım özel ders fiyatları İstanbul’da en uygun Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’ndedir. Hem en iyi dil ve anlatım öğretmenleri özel ders vermekte hem de minimum ücretlere özel ders alma imkanına sahip olmaktasınız. Bu imkanı iyi değerlendirip eksik olduğunuz konulardan özel ders alabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım özel ders fiyatları 2018,2019 eğitim öğretim yılı için Mert Eğitim Merkezi’nde 1 dersi 60 TL’dir. Öğrenciler istedikleri dersten istedikleri konudan istedikleri gün ve saat için istedikleri yoğunlukta özel ders alabilmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders almak son derece avantajlıdır.

Dragos dil ve anlatım özel ders fiyatları kapsamında Mert Eğitim Merkezi’nin öğrencilerine ve velilerine sağladığı en büyük avantaj fiyatların minimumda tutulmasıdır. Son derece cüzi bir rakama alanında en iyi öğretmenden özel ders alma ayrıcalığını size yalnızca Mert Özel Ders Merkezi sunar.

Dragos dil ve anlatım özel ders fiyatları olarak verilen eğitim ve öğretmen niteliği değerlendirildiğinde Mert Eğitim Merkezi’nin son derece cazip fırsatlar sunduğu görülmektedir. En iyi öğretmenlerin bulunduğu kurum olarak anılan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurumdur. Nitelikli öğretmenlerle çalışma anlayışıyla ihtiyacın karşılanması konusunda özverili çalışmalarıyla Mert Eğitim Merkezi her zaman öğrenci ve velilerin 1.tercihi olmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan öğretmenler kesinlikle 10 yıldan fazla deneyimli branş öğretmenleridir. Dışarıda aynı öğretmenden özel ders almak için 150-250 TL arası özel ders ücreti ödemek durumundayken Mert Özel Ders Merkezi’nde aynı ders için aynı öğretmene 60 TL ödemeniz yeterli olmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak İstanbul’un en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde bulunmaktadır. Öğrenciler birebir dil ve anlatım derslerinde eksik oldukları konuların giderilmesini talep edebilir. Öğretmenler öğrencilerin eksiklerini gidererek konu ile ilgili sorular çözer. Sonrasında öğrencilere ödevlendirme yapılarak öğrencinin durumu bir sonraki ders için takip edilir.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak en iyi bilinen dil ve anlatım öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da eğitim vermektedir. Öğrenciler deneyimli öğretmenler tarafından özel ders aldıklarında son derece başarılı olmaktadır. Bu sebeple Mert Özel Ders Merkezi’nde her ders için en az 10 yıl deneyimli öğretmenler bulunmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğretmenler olarak 10 yılın üzerinde deneyimli dil ve anlatım eğitmenlerinden ders almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu aramaktır. Derslerin Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılması öğrencilerin çoğu ilçeden kolayca ulaşabilmesini sağlar. Kurumun minibüs yolu üzerinde olması da Gebze ve Dragos’den dahi her öğrencinin gelebilmesini sağlar.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler genellikle üniversite öğrencileri olmaktadır. Deneyimli bir dil ve anlatım öğretmenine nazaran ders veren üniversite öğrencilerinin yaptığı dersler verimsiz olmaktadır. Nitelikli bir öğretmenden özel ders almak her zaman çok daha avantajlı olmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler üniversite öğrencileridir. Mert Özel Ders Merkezi’nde üniversite öğrencilerinin ders vermesi yasaktır. Kurum müdürü en az 10 yıl deneyimli öğretmenleri tercih ederek öğrencilerin başarılarını garantilemektedir.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler genellikle özel ders ücretlerini düşürmek için tercih edilmektedir. Lakin Mert Özel Ders Merkezi tüm öğrenciler için özel ders ücretlerini minimumda tutan profesyonel bir kurumdur. Hem iyi öğretmenlerden hem de düşük ücretlere özel ders almak isteyenler için Mert Özel Ders Merkezi bulunmaz bir olanaktır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren öğrenciler genellikle web siteler aracılığıyla özel ders veren üniversite öğrencilerini niteler. Lakin bir öğrenci özel ders bedeli olarak Mert Eğitim Merkezi kadar cazip seçenekler sunamamaktadır. Aynı zamanda özel ders veren öğretmen olarak en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin Mert Eğitim Merkezi’nde görev alması, her dersin öğretmeninin bulunması ve özel ders bedelinin piyasada görülen en uygun ücrete sahip olması Mert Eğitim Merkezi’ni tercih sebepleridir.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren kurum

Dragos dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak en yakın konumda Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri öğrencilerinin yanında olan profesyonel bir kurumdur. Öğrencilerin özel ders alabilmesi için en iyi öğretmenlerini tahsis eden bu kurum aynı zamanda özel ders ücretlerini de minimumda tutmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Mert Özel Ders Merkezi, her dersten özel ders için en iyi öğretmenlerle ilerlemektedir. Öğrenciler dil ve anlatım derslerindeki eksiklerini Mert Özel Ders Merkezi’nde giderebilir.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren kurum olan Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne ulaşım da son derece kolaydır. Minibüs yolunda bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne Avrupa Yakası’ndan da gelen öğrenciler bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 7 gün boyunca Mert Özel Ders Merkezi’nden eğitim hizmeti alabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım özel ders veren kurum olarak öğrencilerin başarılarını hedefleyen Mert Eğitim Merkezi ve bu uğurda ellerinden gelen tüm çabayı sarf eden öğretmenleri sayesinde binlerce öğrenci hem okul sınavlarında hem de geleceklerinin belirlendiği sınavlarda başarılı olmuştur. Kaliteli bir eğitim ancak disiplinli çalışma ve bol soru çözme ile mümkündür.

Dragos dil ve anlatım özel ders verenler

Dragos dil ve anlatım özel ders verenler olarak en iyi kurum ve öğretmenler değerlendirildiğinde muhtemel sonuç Mert Özel Ders Merkezi’dir. Çünkü Mert Özel Ders Merkezi’nde öğretmenler en az 10 yıl deneyime sahiptir. Kurum kurallarında öğretmenlerin hem alanında uzman branş öğretmeni olması hem de 10 yıl deneyime sahip olması gerektiği belirtilmektedir.

Dragos dil ve anlatım özel ders verenler olarak nitelendirilen Dil ve Anlatım öğretmenleri devlet ve özel okullarda görevli profesyonel eğitimcilerdir. Öğretmenlerin deneyimli oluşu dersten alınan verimi de maksimuma çıkarmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi’nde özel ders alan her öğrenci bilir ki ders öncesi ve sonrası büyük bir fark olmaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders verenler olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim’de görev alan öğretmenler öğrencilerin öncelikle eksiklerini gidermektedir. Öğrencilerin eksikleri giderildikten sonra bol soru çözümü yapılmakta ve öğrenci sınavlara hazırlanmaktadır. Düzenli bir şekilde dil ve anlatım dersi alan öğrenci sınavdan kesinlikle önceki notuna göre daha yüksek not almaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel ders verenler olarak kurumumuzda 10 yılı aşkın süredir hizmet veren profesyonel dil ve anlatım öğretmenleri binlerce öğrencinin dil ve anlatım sınavlarında başarıya ulaşmalarını sağlamış, aynı zamanda binlerce öğrencinin üniversite giriş sınavında başarılı olmalarında etkili rol oynamış eğitimcilerdir.

Dragos dil ve anlatım özel ders öğretmeni

Dragos dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak Mert Özel Ders Merkezi’nde görev almak isteyen öğretmenlerin en az 10 yıl deneyime sahip olması ve dil ve anlatım ile ilgili öğretmenlik mezunu olmaları gerekmektedir. Öğrencilerin dil ve anlatım derslerinden başarıya ulaşmaları için düzenli olarak özel derse katılmaları gerekmektedir.

Dragos dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan öğretmenler öğrencilerin dikkat etmesi gereken birtakım hususların olduğunu belirtmektedir. Bunlardan biri sınav tarihinden önce alınan 1,2 ders ile sınavdan yüksek not almanın çoğu zaman mümkün olmadığı bilinmelidir. Bu sebeple sınavdan 2 hafta önceden güzel bir plan dahilinde dil ve anlatım çalışılmaya başlanmalıdır.

Dragos dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak Mert Eğitim’de özel ders veren deneyimli öğretmenlerin belirttiği diğer bir husus ise öğrencilerin özel derslerden sonra verilen ödevleri yapmalarıdır. Özel dersten alınan verim yalnızca özel ders almakla mümkün olmamakta dersten sonra yapılan çalışmanın etkisi büyük olmaktadır. Özel derste verim %50 özel ders %50 öğrencinin konu tekrarı ve ödev yapması olarak değerlendirilir.

Dragos dil ve anlatım özel ders öğretmeni olarak eğitim alabileceğiniz onlarca öğretmen bulabilirsiniz. Lakin hem en uygun fiyata hem de en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim için talep ettiğiniz tüm desteği alabilirsiniz. Dil ve anlatım ve diğer branş derslerinden birebir olarak en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden son derece uygun bedele özel ders alabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım özel dersi

Dragos dil ve anlatım özel dersi olarak deneyimli branş öğretmenlerinin verdiği birebir dil ve anlatım dersleri için randevu oluşturma işlemini 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz. Dersler Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmakta olup her öğrenci ile birebir ilgilenilmektedir.

Dragos dil ve anlatım özel dersi eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde tamamen öğrenciye özel yapılmaktadır. Öğrencinin eksik olduğu konulara yönelik yapılan birebir ders çalışması sonucunda öğrenci eksiklerini giderir. Öğrencinin eksikleri çoksa dil ve anlatım özel dersini sınavdan 2 veya daha fazla hafta önceden almaya başlaması son derece önemlidir.

Dragos dil ve anlatım özel dersi eğitimlerinde amaç öğrencinin dil ve anlatım konularında eksiklerinin kalmaması sınavlarda çıkabilecek sorulara karşı öğrencinin hazır olmasıdır. Deneyimli öğretmenler öğrencileri en iyi şekilde hazırlama yeteneğine sahip, profesyonel eğitmenlerdir. Mert Özel Ders Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli, profesyonel öğretmenler görev almaktadır.

Dragos dil ve anlatım özel dersi randevusu aldığınızda dil ve anlatım konularından dilediğiniz için eğitim alabilirsiniz. Bir toparlama sürecinde öğretmene bırakarak müfredata göre tüm konuların üzerinden geçilmesini de talep edebilirsiniz. Tamamen öğrencinin durumuna bağlı olarak bazı konular hızla geçilirken bazı konulara daha yoğun çalışılabilir.

Dragos öğrenciden dil ve anlatım özel dersi

Dragos öğrenciden dil ve anlatım özel dersi alabileceğiniz birçok kurum ve bağlantı kurabileceğiniz birçok internet sitesi mevcuttur. Öğrenciler dil ve anlatım derslerinde çoğu zaman zorluk çekebilmektedir. Bunun başlıca sebebi konuların bir anda öğrenciye yüklenmek istemesi nedeniyle ayrıntılı olarak irdelenmemesidir. Okulda sınıflarda bu şekilde bir eğitimin sonucunda öğrencilerin desteğe ihtiyacı olmaktadır. Bu desteği de Mert Özel Ders Merkezi’nde en iyi öğretmenlerden alabilirsiniz.

Dragos öğrenciden dil ve anlatım özel dersi eğitimleri pek verimli olmadığından tüm eğitimlerde en az 10 yıl deneyimli öğretmenleri tercih eden Mert Özel Ders Merkezi’nden birebir dil ve anlatım dersi alabilirsiniz.

Dragos öğrenciden dil ve anlatım özel dersi alarak ödeyeceğiniz ücretlere aynı sürede özel ders alabileceğiniz Mert Özel Ders Merkezi’ni değerlendirebilirsiniz. Öğrenciler birebir dil ve anlatım derslerinden sonra dersi yapabildiklerini fark ettikleri için dersi hem sevmeye hem de sorularını zevkle çözmeye başlar.

Dragos öğrenciden dil ve anlatım özel dersi almanın öğrencileriniz açısından pek verimli olmadığı görülmektedir. Bu sebeple sizlere en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden birebir olarak ders almanızı tavsiye etmekteyiz. Nitelikli öğretmenlerden birebir ders alabileceğiniz kurumumuzda eğitim bedeli de son derece uygundur. Bu sayede dilediğiniz tüm derslerden dersin deneyimli branş öğretmenlerinden kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım kursu

Dragos dil ve anlatım kursu eğitimleri üniversiteye hazırlık yapan sözel grubu öğrencilerinin tercih ettiği eğitimlerdir. Öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanırken sözel derslerden en iyi şekilde hazırlanmak durumundadır. Bu hazırlık ancak ve ancak düzenlik olarak ders için eğitim almakla mümkündür. Sözel hazırlık kurslarında da dil ve anlatım kursu eğitimleri planlı bir programa bağlı olarak yıl boyunca sürer.

Dragos dil ve anlatım kursu eğitimlerine katılmak isteyen diğer öğrenciler birebir özel ders alabilme imkanına sahiptir. Birebir dil ve anlatım dersleri hem daha hızlı sonuç vermekte hem de daha etkili olmaktadır. Dersin tüm ayrıntılarıyla işlenebilmesi için birebir ders son derece faydalıdır.

Dragos dil ve anlatım kursu eğitimlerinde öğrenciler başarıya ulaşmak için düzenli olarak ders işler. Fakat bu eğitimlere katılabilmenin yolu sözel kurslarına katılmaktır. Lakin yalnızca dil ve anlatım dersine ihtiyacınız varsa bu eğitimi birebir olarak tercih edebilirsiniz. Birebir dil ve anlatım eğitimi daha hızlı sonuç vermektedir.

Dragos dil ve anlatım kursu olarak katılabileceğiniz tek kurs eğitimi üniversiteye hazırlık sözel grubu eğitimidir. Lakin sınava kısa bir süre kaldığı zamanlarda birebir ders daha hızlı ve etkili sonuç vermektedir. Bu sebeple yalnızca dil ve anlatım dersinde desteğe ihtiyacı olan öğrencilere birebir ders hizmetini daha makul görmekteyiz. Dilerseniz ilk dersinizi alabilir, sonrasında belirli bir plana oturtabilirsiniz.

Dragos dil ve anlatım kursları

Dragos dil ve anlatım kursları en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği düzenli dil ve anlatım derslerini niteler. Dersler Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde grup dersi şeklinde yapılmaktadır. Lakin dil ve anlatım dersinden destek talep eden öğrenciler birebir dil ve anlatım dersi alarak daha hızlı çözümler elde edebilir.

Dragos dil ve anlatım kursları sözel öğrencilerin üniversite hazırlığı yaparken gördüğü eğitimlerin bir bölümünü kapsar. Öğrenciler Türk Dili ve Edebiyatı, Dil ve Anlatım, Tarih, Coğrafya, Matematik, Geometri eğitimlerini sözel hazırlık kurslarında alırlar.

Dragos dil ve anlatım kursları yerine dil ve anlatım özel derslerini tercih eden öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidererek sınava en iyi şekilde hazırlanır. İster okul sınavlarına ister üniversite giriş sınavlarına birebir dil ve anlatım özel dersleri ile hazırlık yapma imkanına Mert Özel Ders Merkezi’nde sahipsiniz.

Dragos dil ve anlatım kursları olarak nitelikli öğretmenlerin eğitim verdiği kurslarımız üniversiteye hazırlık sözel grup eğitimleridir. Deneyimli öğretmenler sayesinde dil ve anlatım konularının tümü en iyi şekilde anlaşılmak üzere eğitim verilir. Sözel gruplarında aynı zamanda Türkçe, Sosyal Bilgiler, Edebiyat gibi derslerden de eğitim alınır. Bu nitelikli üniversite hazırlık eğitimi hakkında detaylı bilgileri websitemizde ilgili menüden bulabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !