İNGİLİZCE KURSU

İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursu eğitimi hem okulda verilen İngilizce dersine desteğe yönelik olarak not yükseltmek amacıyla hem de İngilizce'yi son derece iyi ve doğru bir şekilde öğrenmek amacıyla yapılmaktadır. Veliler hijyenik, kaliteli ve son derece güvenli olan Mert Özel Ders Merkezi'nde İngilizce eğitimini gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

Ayda 8 Ders yapılır. Ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Fenerbahçe İngilizce kursu

Fenerbahçe İngilizce kursu eğitimlerimiz Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrencilerimizin Küçükyalı’da minibüs yolunda bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne gelerek 12 kişilik İngilizce grup derslerine katılabilmeleri için 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf öğrencisi olması gerekmektedir.

Fenerbahçe İngilizce kursu eğitimlerinde sınıf mevcudu kesinlikle 12’yi geçmemektedir. Öğrencilerin başarılı olmaları adına müfredat takip edilen İngilizce kurslarında eğlenceli aktiviteler olmaktadır. Öğrencilere yarışmalar sonucunda çeşitli ödüllerin de verildiği İngilizce kurslarında öğrenciler İngilizce’yi eğlenerek öğreneceklerdir.

Fenerbahçe İngilizce kursu eğitimlerinin bedeli İngilizce kursları bölümünde de belirtilmiş, belirtilmediği durumlarda veya ayrıntılı bilgi almak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Deneyimli öğretmenlerin görev aldığı Mert Özel Ders Merkezi’nde İngilizce eğitimlerini işinde uzman İngilizce öğretmenleri vermektedir.

Fenerbahçe İngilizce kursu eğitimlerinde amaç öğrencilerin okulda öğrendikleri İngilizce eğitimini pekiştirmek, tekrarlamak ve kullanabilecek düzeye erişmektir. İngilizce kullanımında sınıfındaki tüm öğrencilerden daha iyi seviyeye gelmek öğrencilerde görülen değişimlerin başıdır.

Fenerbahçe İngilizce kurs fiyatları

Fenerbahçe İngilizce kurs fiyatları değerlendirildiğinde en uygun kurs bedelini Mert Özel Ders Merkezi’nin verdiği görülmektedir. İngilizce kurs projesi Mert Özel Ders Merkezi’nin öğrencilerin İngilizce’yi sevmeleri adına düzenlediği bir programdır. Bu sebepledir ki tüm velilerin tercih edebileceği bir eğitim bedeli uygun görülmüş ve belirlenmiştir.

Fenerbahçe İngilizce kurs fiyatları açısından değerlendirme yapıldığında Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne katılabilirsiniz. En iyi öğretmenlerle çalışan Mert Özel Ders Merkezi, her dersin en iyi öğretmeninden verildiği profesyonel olarak işleyen bir kurumdur.

Fenerbahçe İngilizce kurs fiyatları olarak minimumda eğitim bedeli seçenekleriyle Mert Özel Ders Merkezi tüm öğrenci ve veliler için son derece cazip olmaktadır. Her öğrenci kursa kayıt olarak İngilizce eğitimlerine katılabilir. İngilizce kursu eğitimleri Küçükyalı’da gerçekleştirilmektedir.

Fenerbahçe İngilizce kurs fiyatları olarak öğrencilerin dil öğrenmelerini, kendilerini geliştirmek olarak görmekte ve eğitim bedelini öğrencilerin gelişimini sağladığı için minimum bedele sunmaktayız. Her gelir düzeyine sahip ailenin öğrencilerinin kolaylıkla katılabileceği dil eğitimini en eğlenceli şekilde sunabilen Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri dil eğitiminde öncü bir kurumdur.

Fenerbahçe İngilizce kursları

Fenerbahçe İngilizce kursları kapsamında planlanmış kurslar Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin kolayca ulaşabileceği Mert Özel Ders Merkezi’nde İngilizce kurslarına katılabilirsiniz.

Fenerbahçe İngilizce kursları kapsamında işleyen Mert Eğitim Merkezi kursları genel itibariyle tüm öğrencilere yönelik yapılmaktadır. İlköğretim öğrencileri için planlanmış İngilizce kursları her sene düzenli olarak işleyen kurslardır.

Fenerbahçe İngilizce kursları kapsamında arama yapan herkese Küçükyalı’ya yakın olan veya kolay ulaşabilecek durumda olan veli ve öğrenciler için Mert Özel Ders Merkezi’ndeki İngilizce kurslarını önermekteyiz.

Fenerbahçe İngilizce kursları olarak kurumumuzda gerçekleştirdiğimiz tüm İngilizce kursları öğrencilerin eğlenerek ve kendilerini geliştirerek öğrenmeleri adına düzenlenmektedir. Önceliğimiz İngilizce’yi sevdirmek ve başarılı olunabileceğini göstermektir. Öğrenciler çoğu zaman düşük notlar aldığında İngilizce’yi bir türlü sevemezler. Mert Eğitim olarak öğrencilerin İngilizce’yi sevmelerini sağlamak adına ders notlarının yükselmesini hedeflemekteyiz.

Fenerbahçe İngilizce kursları

Fenerbahçe İngilizce kursları fiyatları açısından bir çok farklılığa sahip olan bir İlçemizdir. Lakin İngilizce kurslarında farklı fiyatlara neden olan bir takım veriler vardır. Bunlardan ilki öğretmen kalitesi, bir diğer sebep te kursta verilecek ders sayısı, başka bir sebep ise kursun niteliği, kullanılacak araç gereç ve yapılacak faaliyetlerdir.

Fenerbahçe İngilizce kursları fiyatları temel olarak yukarıda belirtilen sebeplere göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda kurumun giderleri de göz önünde bulundurularak tüm açılardan değerlendirildiğinde kurs ücretleri fazla çıkabilmektedir.

Fenerbahçe İngilizce kursları fiyatları değerlendirmesine göre Mert Özel Ders Merkezi, tüm İngilizce kurslarından çok daha az bir bedele kurs düzenleyebilmektedir. Bunun başlıca sebebi kurumun yerinin sahibine ait olması ve kira ödememesidir.

Fenerbahçe İngilizce kursları fiyatları olarak ailelerin tüm öğrencilerinin katılabileceği bedellere hizmet sunmaktayız. İngilizce kursları kar amacı güdülmeden tamamen sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütülen profesyonel kurslardır. Eğitimleri veren öğretmenler deneyimli İngilizce öğretmenleridir. Kurslarımıza gönül rahatlığıyla katılabilir, interaktif eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kursu

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerinin öğrenciler açısından eğlenceli olması öğrencilerin İngilizce’yi sevmeleri açısından son derece önemlidir. İngilizce’yi seven tüm öğrenciler İngilizce notlarında yükselmeyi görecektir. İngilizce kurslarında müfredata uygun dersler ile okul notlarında artış gözlemlenmektedir.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kursu eğitimleri 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıf öğrencilerini kapsayan kurs eğitimleridir. Öğrenciler İngilizce desteği almak için çoğu zaman özel ders tercih etmektedir. Lakin İngilizce kursları da LGS sınavına hazırlık kapsamında değerlendirilmediğinde okul notlarına etkili olması için tercih edildiğinde yeterli olmaktadır.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerinde tamamen okula ve öğrencinin İngilizce bilgisine takviye yapılmaktadır. Öğrenciler müfredata uygun İngilizce derslerinde okulda işledikleri konuları ve her zaman fazlasını işlemektedir.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kursu eğitimlerinde müfredatın takip edilmesi sayesinde öğrencilerin İngilizce sınavlarından yüksek puanlar almaları sağlanır. Deneyimli İngilizce öğretmenleri öğrencilerin hem eğlenmelerini hem de başarılı olmalarını sağlar.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kurs fiyatları

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kurs fiyatları dönem dönem değişiklik göstermektedir. Ders sayısına göre farklılık gösteren kurs bedelleri sene başında belirtilmektedir. İngilizce kursu eğitim bedeli her öğrenci için aynı olarak uygulanmaktadır. İngilizce kursları Mert Özel Ders Merkezi’nde ticari bir kaygı oluşturacak şekilde planlanmamış, eğitim bedeli minimumda tutulmuştur.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kurs fiyatları sene başında belirlenen Mert Özel Ders Merkezi’ne özel fiyatlardır. Öğrenciler kısa sürede İngilizce öğrenecek ve derslerinde hemen başarıyı görebileceksiniz. Öğrencilerin İngilizce’yi sevmediği durumlarda kesinlikle İngilizce kurslarına getirmenizi tavsiye ederiz. Eğlenceli İngilizce dersleriyle İngilizce’yi sevmemek mümkün olmamaktadır.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kurs fiyatları açısından iddaalıyız. Kesinlikle her öğrenci İngilizce’yi hem sevecek hem öğrenecek hem de en uygun ücret dahilinde. Öğrencilere İngilizce’yi sevdirmek amacıyla yapılan İngilizce kurslarımız sonunda her öğrenci İngilizce konuşabilecek düzeyde İngilizce öğrenmiş olacaktır.

Fenerbahçe ilköğretim İngilizce kurs fiyatları olarak tüm ailelere son derece uygun bedellerle hizmet vermekteyiz. Kurs ders sayımız, içeriği, öğretmenlerimiz, kurumumuz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, değerlendirmenizi yaparak kayıt olabilirsiniz.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu eğitimleri yıl boyunca devam eden eğitimlerdendir. İngilizce kursunda okul müfredatı takip edilerek öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri adına çeşitli uygulamalar yapılır. Öğrencilerin ödüllü yarışmalarla ve speaking aktiviteleriyle İngilizce’yi sevmeleri ve en iyi şekilde öğrenmeleri sağlanır.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu eğitimlerinde çoğu kursun atladığı bir durum öğrencilerin İngilizce konuşamamasıdır. Yalnızca İngilizce öğretmek öğrencilerin İngilizce konuşmalarını sağlamaz. Öğrencilerin İngilizce konuşabilecek seviyeye gelmeleri ancak ve ancak pratikle olur. Teorik eğitim yalnızca doğruyu yanlışı ayırt etmeye yarayacak ve konuşmaya fazla faydası olmayacaktır.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu eğitimleri sonunda her öğrenci konuşabilecek düzeyde İngilizce bilgisine ulaşacaktır. Mert Özel Ders Merkezi kendine özel eğitim metoduyla öğrencilerin kısa sürede İngilizce konuşabilmesini sağlar. Öğrencilerin İngilizce bilgisi dahilinde tüm bildiklerini sergileyebilmeleri aktiviteli eğitim metoduyla mümkündür.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu olarak hem İngilizce’yi hem de öğretmenimizi sevdiriyoruz. Öğrenciler sevdikleri öğretmenlerin derslerini de sever. Bu gerçeğin üzerine eğilip öğretmenimizin eğlenceli bir İngilizce eğitimi sunmasını sağlamaktayız. Çeşitli hediyeler ve eğlenceli yarışmalarla öğrencilerin İngilizce’yi aktivitelerle öğrenmelerini sağlıyoruz.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce

Fenerbahçe ilkokul İngilizce eğitimlerinde öğrenciler okullarındaki müfredatın takip edildiği derslere girer. Okullarında İngilizce’de öğrenemedikleri konuları İngilizce kurslarında öğrenir. Öğrencilerin İngilizce’de eksikliği kalmaz ve İngilizce notları yükselir.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce kursu eğitimleri Mert Özel Ders Merkezi’nde Küçükyalı’da verilmektedir. Öğrenciler İngilizce kurslarından öğrendiklerini kullanabilecekleri aktivitelere yine İngilizce kurslarında katılır. İngilizce’nin sadece öğrenilmediği aynı zamanda uygulandığı İngilizce kurslarında öğrenciler İngilizce konuşmayı da öğrenecektir.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce dersleri İngilizce kurslarında ayrıntılı olarak ele alınmaktadır. Her öğrencinin konuyu anlaması İngilizce kursları için önemlidir. Öğrencilerin devamlılığı alacakları verim açısından son derece önemlidir. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin ilgisini çekecek düzeyde İngilizce öğretecek öğrencilerin İngilizce’yi sevmesini sağlar.

Fenerbahçe ilkokul İngilizce eğitim seçenekleri Mert Eğitim Merkezi’nde çeşitli programların toplandığı bir planda sunulmaktadır. Öğrenciler tüm hafta işledikleri İngilizce konularını aynı zamanda Mert Eğitim’de eğlenceli bir program dahilinde işleyerek sever. Bu sayede başarının perçinlenmesi ve sınavlardan yüksek not alınması sağlanır.

Fenerbahçe İngilizce özel ders

Fenerbahçe İngilizce özel ders eğitimleri de diğer özel ders eğitimleri gibi istenilen gün ve saatte, istenilen yoğunlukta yapılabilmektedir. Deneyimli öğretmenler tarafından yapılan İngilizce özel dersler öğrencilerin İngilizce notlarına doğrudan etkide bulunur. Öğrenciler düzenli özel ders aldığı sürece İngilizce derslerinde problemleri kalmaz.

Fenerbahçe İngilizce özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Deneyimli İngilizce öğretmenleri öğrencilerin eksiklerini belirleyerek hızla eksik giderme anlatımlarına geçer. Konu anlatımı ve soru çözümü ile öğrencilerin İngilizce dersinde başarılı olması kesin olarak sağlanır.

Fenerbahçe İngilizce özel ders almak için sınava son günü bekleyen öğrenciler istedikleri sonuçla karşılaşamayabilir. Fakat sınavdan önce düzenli olarak İngilizce özel ders alan öğrenciler kesin olarak istedikleri sonuca ulaşacaktır. Son dakika yapılan bir çalışma kimi zaman hüsranla karşılaşılmasına sebep olmakta kimi zaman da günü kurtarmak adına işe yarayabilmektedir.

Fenerbahçe İngilizce özel ders eğitimini sınavdan çok daha önce planlayarak alabilme imkanınız bulunmaktadır. Sınavdan en azından 2 hafta önce alınmaya başlanan İngilizce özel dersleri ile durumunuzun toparlanması ve sınavdan yüksek not almanız mümkündür. Başarıyı şansa bırakmayarak birebir şekilde İngilizce eğitimiyle yüksek notlar alabilirsiniz.

Fenerbahçe 2.Sınıf İngilizce kursu

Fenerbahçe 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri boyunca müfredat dersler takip edilerek yapılmaktadır. Öğrencilerin deneyimli öğretmenler tarafından görecekleri İngilizce eğitimleriyle kısa sürede İngilizce konuşmaları sağlanır.

Fenerbahçe 2.Sınıf İngilizce kursu dersleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrenciler kursun olduğu günler severek İngilizce kursuna gelecek, eğlenceli İngilizce eğitiminin keyfini sürecektir.

Fenerbahçe 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri için belirlenmiş bedel minimumda tutulmuş her öğrencinin gelebileceği şekilde ayarlanmıştır. İlköğretim öğrencilerinin tümü İngilizce kurslarına kayıt olabilir, kaliteli İngilizce eğitiminin ayrıcalığını yaşayabilir. Deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilen İngilizce dersleriyle kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

Fenerbahçe 2.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde müfredatın takip edilmesi sayesinde öğrenciler derslerine olan ilgilerini artırır. Eğlenceli dersler yapılarak öğrencilerin konuları sevmeleri sağlanır. Bu sayede öğrenciler İngilizce dersini severek başarılı düzeye erişir.

Fenerbahçe 3.Sınıf İngilizce kursu

Fenerbahçe 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrencilerin İngilizce kurslarında aldıkları özel kurs eğitimiyle İngilizce’yi kısa sürede konuşması planlanmaktadır. Öğrencilerin genel olarak İngilizce bilgisi yeterli olup konuşmakta güçlük çekebilmektedir. Bu durumların sebeplerini iyi analiz eden Mert Özel Ders Merkezi, öğrencilerin İngilizce’yi konuşabilmesine yönelik İngilizce kurs programını uygulamaktadır.

Fenerbahçe 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öğrenciler öncelikle kelime bilgilerini zenginleştirecektir. Bunun yanında öğrencilerin başarılı olmasını sağlayacak olan bir diğer aşamaya geçilerek gramer dersleriyle devam edilir. Sonrasında öğrenilen tüm kelime ve gramer bilgileriyle öğrencilerin konuşabilmesi adına aktiviteler düzenlenir.

Fenerbahçe 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde İngilizce öğrenmek ve İngilizce’yi kullanmak başlıklarında yoğun bir şekilde eğitim verilir. Öğrencilerin İngilizce konuşabilmesi için çeşitli uygulama ve aktivitelerle dersler desteklenir.

Fenerbahçe 3.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde müfredat takip edilerek öğrencilerin İngilizce’de başarılı olmaları sağlanır. Dersin yapılışını seven ve aktivitelere katılan öğrenciler İngilizce konularını kavrar. Konuları keyifli derslerle öğrenen öğrenciler İngilizce’nin eğlenceli bir ders olduğunu görür.

Fenerbahçe 4.Sınıf İngilizce kursu

Fenerbahçe 4.Sınıf İngilizce kursu olarak en kaliteli eğitimi veren Mert Özel Ders Merkezi’nin yeri Küçükyalı’da minibüs yolu üzerindedir. Eğitim Mert Özel Ders Merkezi’nin tek şubesi olan Küçükyalı’da verilmektedir. Tüm öğrenciler eğitim yerine gelerek İngilizce kurslarına katılabilir.

Fenerbahçe 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri sene boyunca süren eğitimlerdir. Öğrenciler sene sonunda İngilizce kursunu başarıyla bitirdiklerine dair sertifika sahibi olur. Öğrencilerin İngilizce’yi konuşabilir seviyeye gelmeleri için sene sonuna kadar derslere eksiksiz katılım göstermeleri gerekir.

Fenerbahçe 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde dersler hem teorik, hem pratik olarak işlenecektir. Öğrenciler kimi zaman yalnızca speaking yapacak, kimi zaman listening uygulamalarıyla telaffuzlarını geliştirecek, çoğu zaman da kelime bilgilerini ve gramer kullanımlarını geliştirecektir.

Fenerbahçe 4.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde müfredatın takibi ile 4.sınıf İngilizce dersinde başarılı olunması sağlanır. Öğrenciler derslerin oyun şeklinde işlenmesi sayesinde İngilizce’yi sevmektedir. Bu da öğrencilerin keyif alarak başarılı olmalarını sağlar.

Fenerbahçe 5.Sınıf İngilizce kursu

Fenerbahçe 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri de diğer kurs eğitimleri gibi Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler kurs eğitimlerine katılarak İngilizce dersinde başarıyı yakalamaktadır. Deneyimli öğretmenlerin işlediği eğlenceli derslerle öğrenciler İngilizce’yi hem sevecek hem de konuşabilecek düzeyde İngilizce bilgisine erişecektir.

Fenerbahçe 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinin bedelleri minimumda tutulmuştur. Mert Özel Ders Merkezi İngilizce kursu projesini tüm öğrencilerin İngilizce’yi sevmeleri ve konuşabilmelerini hedefleyerek düzenlemektedir.

Fenerbahçe 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerine katılmak için kuruma gelerek kaydınızı oluşturmanız yeterlidir. Deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilen İngilizce kursu eğitimleri ile öğrenciler son derece iyi İngilizce bilgisine sahip olmaktadır.

Fenerbahçe 5.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde müfredat üzerinden ilerlenir. 5.Sınıf İngilizce konularının üzerinde profesyonel bir çalışma sergilenir. Deneyimli öğretmenler sayesinde öğrenciler İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenerek sınavlarda da iyi bir şekilde uygular. Yüksek notların alınmasında İngilizce kursunda işlenen eğlenceli derslerin etkisi büyüktür.

Fenerbahçe 6.Sınıf İngilizce kursu

Fenerbahçe 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimleri öğrencilerin İngilizce derslerinde başarıyı yakalamaları adına düzenlenen önemli eğitimlerdir. Öğrenciler İngilizce kursu takviyesi ile okullarındaki İngilizce derslerinde başarıyı yakalar. İngilizce’de tam bir başarı hikayesi yaratmak isteyen veliler öğrencilerini İngilizce kurslarına kaydederek bunu sağlayabilir.

Fenerbahçe 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerine giren öğretmenler deneyimli, İngilizce öğretmenliği mezunu, çocuklarla iletişimi güçlü eğitimcilerdir. İngilizce eğitmenlerinin Mert Özel Ders Merkezi’ne has eğitim metotlarıyla İngilizce öğrenmeyen çocuk kalmayacaktır.

Fenerbahçe 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinde öncelik İngilizce öğrenmek, dinlediğini anlamak ve en önemlisi de konuşabilmektir. Bir cümlenin Türkçe’sini düşünebilen her öğrenci İngilizce’sini kurabilecek seviyeye erişebilecektir. Öğrencilerin İngilizce takviyesi alması ileriki yaşantılarında sağlam bir İngilizce temeline sahip olmalarından dolayı rahat etmelerini sağlayacaktır.

Fenerbahçe 6.Sınıf İngilizce kursu eğitimlerinin eğlenceli aktivitelerle işlenmesi dersin aslında korkulacak bir ders olmadığının görülmesi açısından önemlidir. Eğlenerek öğrenen öğrenciler kısa sürede İngilizce konularını kavramakta, verilen soruları rahatlıkla çözebilecek düzeye erişmektedir. Müfredatın takip edildiği 6.sınıf İngilizce kurslarında öğrenciler çağımızın sorunu olan İngilizce’yi kullanabilmeyi de öğrenir. Öğrenciler kurs sonu temel ihtiyaçlarını ve yaptıklarını anlatabilir niteliğe sahip olur.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !