ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğrenim görerek üniversiteye hazırlanabilirsiniz.

Üniversiteye Hazırlık Eğitimleri

Üniversiteye hazırlık eğitimleri kurs ve özel ders seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Kurs veya özel ders farketmeksizin tüm derslere ilgili branşın uzmanı ve en az 10 yıl deneyimli öğretmeni girmektedir. Tecrübeli öğretmenler sayesinde YKS sınavından iyi sonuçlar elde edebilecek seviyeye erişebilirsiniz. Kurs gün ve saatleri belli olup özel ders gün ve saatleri tamamen öğrencinin isteğine bağlıdır. Dilediğiniz gün ve saatlerde dilediğiniz yoğunlukta özel ders randevusu oluşturarak özel dersinizi alabilirsiniz. Tüm eğitimler Küçükyalı'da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi'nde gerçekleşmektedir.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

Kurs ücretleri sabit olup özel ders ücretleri yıllık planlarda indirimlidir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Göztepe üniversiteye hazırlık

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimleri özel ders ve kurs eğitimleri olarak ikiye ayrılır. Özel dersler birebir olarak yapılmakta, kurs eğitimleri ise kurumun belirlediği öğrenci sayısı sınırı ile yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde üniversite hazırlık kursları özel ders grupları şeklinde düzenlenmektedir. Bu da 2,4,6 kişilik sınıflarla sınırlandırılmaktadır. 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şekilde öğrencilerin derslerine destek veren Mert Eğitim Merkezi’nde yapılan kursların maksimum sayısı 6’yı geçmemektedir.

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimlerinde az sayıda öğrenci bulunan sınıflarda eğitim almak son derece ayrıcalıklı bir durumdur. Bu butik eğitimlerin bedeli de daha önce eşi benzeri görülmemiş seviyede minimum ücretlerdir. Öğrencilerin değişen sınav sistemlerinden etkilenmemeleri ve talep ettikleri eğitimi en iyi öğretmenlerden alabilmeleri adına düzenlenmiş üniversiteye hazırlık kurslarına katılım mümkündür.

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimlerinin sözel, sayısal ve eşit ağırlık olarak ayrıldığını değerlendirerek hangi alandan eğitim almak istediğimizi önceden belirlemeliyiz. Henüz sınava 1 sene varken istediğiniz eğitimi alabilme imkanınız bulunmakta ve hedeflerinize ulaşabilme olasılığınız yüksek olmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi’nin deneyimli branş öğretmenleri sayesinde kısa sürede eksiklerinizi gidermeniz, kursta seviyenizi hızla yükseltmeniz mümkündür.

Göztepe üniversiteye hazırlık dershaneleri

Göztepe üniversiteye hazırlık dershaneleri olarak işlevde olan çok az sayıda kurum bulunmaktadır. Özellikle öğrencilerinden başarı geri dönüşleri olan öğrenciler olarak değerli sayılabilecek kurum sayısı oldukça azdır. Bu çerçevede sizlere yeni sistem öğrenim görebileceğiniz ve başarılı geri dönüşleri son derece fazla olan Mert Eğitim Merkezi’ni önerebiliriz. Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri öğrencilerin başarılı olmaları sağlayan, her veli ve öğrencinin memnun olduğu nitelikli bir aile kurumudur.

Göztepe üniversiteye hazırlık dershaneleri olarak işleyen kurum ve kuruluşların kapatılması sebebiyle öğrenci ve veliler üniversite sınavına hazırlık konusunda arayışları sonucu Mert Özel Ders Merkezi ile karşılaşmaktadır. Kurucu ve yöneticilerinin İTÜ Makine Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olduğu Mert Özel Ders Merkezi’nde üniversite hazırlık kursları genel geçer eğitim sisteminin üzerinde bir program uygular.

Göztepe üniversiteye hazırlık dershaneleri olarak eğitim veren çok nadide kuruluşlar bulunmaktadır. Bu kuruluşlar genellikle özel öğretim kurumlarıdır. Lakin özel öğretim kurumlarının da kapanması sebebiyle öğrenciler ve veliler üniversiteye hazırlık dönemlerinde destek alabilecekleri, bir kursa kaydolabilecekleri yerler aramaya başlamıştır. Bu da üniversiteye hazırlık döneminde öğrencileri riskli bir duruma sokmaktadır. Öğrencilerin nitelikli kurumları bulmaları zorlaşmış, eğitim riske edilmiştir. Lakin siz bu yazıları okuduğunuza göre aradığınız çerçevede en nitelikli kurumu bulmuş durumdasınız. Mert Özel Ders Merkezi’nde kurslara en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Mert Eğitim, eğitim bedellerini enflasyona inat minimumda tutulan benzersiz bir kurumdur. Eğitim bedelinin yanı sıra sınıf mevcudu da minimumda tutularak bir sınıfta en fazla 6 öğrenciye izin verilmektedir.

Göztepe üniversiteye hazırlık dersleri

Göztepe üniversiteye hazırlık dersleri sayısal, sözel ve eşit ağırlık bölümlerinden hazırlık yapan öğrenciler için farklılık göstermektedir. Temel olarak birinci oturum sınavında aynı sınava girilecek olsa da 2.oturum sınavında alanlara göre sınavlara girilmektedir. Bu da öğrencilerin farklı alanlarda daha iyi hazırlanmalarının gerekliliğini bizlere gösterir. Hedeflenen üniversite bölümlerine yönelik olarak çalışmak ve sınavda çıkabilecek sorulara yönelik iyi bir eğitim almak gerekir. Bu eğitimleri Mert Eğitim Merkezi en az 10 yıl deneyimli öğretmenleriyle sunmaktadır. Alanında uzman branş öğretmenleri yeni sınav sistemine uyumlu derslerle öğrencilerin üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlar.

Göztepe üniversiteye hazırlık dersleri olarak işlenen dersler sayısal, sözel veya eşit ağırlık olmak üzere bölümlere göre değişiklik gösterir. Kayıt olunan program içeriği kapsamında sene boyunca düzenli ve planlı olarak eğitim alınır. Öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli ve alanında uzman olması öğrencilerin kesin başarısını sağlar. Mert Özel Ders Merkezi, öğrencilerin hedeflerine ulaşma potansiyellerini zirveye taşır.

Göztepe üniversiteye hazırlık dersleri olarak öğrencilerin aldıkları tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğretilir. Öğrenciler derslerini kaçırmadan düzenli olarak katıldığında başarının kaçınılmaz olduğu bir gerçektir. Mert Özel Ders Merkezi’nde en iyi üniversitelerin en güzel bölümlerini kazanma imkanınız tecrübeyle sabit olup tamamen özverinize bağlıdır. Gerekli tüm ortamın sunulduğu Mert Özel Ders Merkezi’nde tüm öğrencilerin başarılı olmaları hedeflenir.

Göztepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri

Göztepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak önünüzde bulunan 2 seçeneği değerlendirebiliriz. Öncelikle bir kursa kaydolabilir ve öğrencilerinizin üniversite giriş sınavına hazırlık eğitimi almalarını sağlayabilirsiniz. Kurs haricinde özel ders programınızı oluşturabilir, haftalık olarak özel derslerinizi sabitleyerek sınava özel ders desteğiyle hazırlanabilirsiniz. Özel dersler kurslara göre çok daha hızlı ilerleyebileceğiniz eğitimlerdir. Özel ders gün ve saatlerini kendiniz belirleyerek derslerinizi alabilirsiniz. Kurs programları ise sabit gün ve saatlerde olup özel grup eğitimi olarak ilerler. Kendinize en uygun sisteme kendiniz karar vererek üniversite hazırlık sürecine katılabilirsiniz.

Göztepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak sunulan Mert Özel Ders Merkezi seçeneklerinden sizlere en uygun olana karar vermeden önce genel bir seviye tespit sınavına girmeyi talep edebilirsiniz. Seviye tespit sınavı öğrencinin hangi derslerde sorun yaşadığını aşağı yukarı olarak bize gösteren ücretsiz sınavlardır. Öğrencilerin durumlarının tespitinde tek başına seviye tespit sınavı ile karar verilemez, lakin yararlanılır. Tam bir kanıya varmak ancak birebir derslerle mümkündür.

Göztepe üniversiteye hazırlık tavsiyeleri olarak sizlere sunulan seçenekler diğer kurumlarda bulunmayabilir. Mert Özel Ders Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurum olduğundan tüm programları kuruma özel olarak sunulmaktadır. Aynı seviyede bir eğitimi farklı bir kurum veya kuruluşta bulmanıza imkan yoktur. Mert Özel Ders Merkezi kar amacından uzak, öğrencilerin başarıya ulaşırken minimum bedele eğitim almasını, aile bütçesini zorlamamasını hedefler. Mert Özel Ders Merkezi öğrenci ile öğretmen arasında bir köprü olup, tamamen öğrenci ve ailelerinin lehine çözüm üretir.

Göztepe üniversiteye hazırlık kitapları

Göztepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak iyi öğretmenlerden destek almak son derece önemlidir. Bazı kaynaklar oldukça kolay sorularla seviyenizi geride tutarken sizi çözebildiğiniz için mutlu eder, bazı kaynaklar ise oldukça zor sorularla seviyenizi ilerletmek adına çaba sarf ederek sizi üzebilir. Bu kapsamda üniversite giriş sınavına en uygun kaynakları belirleme işi öğretmenlerin uzmanlık alanıdır. Hemen hemen her kaynaktan eğitim vermiş öğretmenler sınavın o seneki durumuna göre kaynak tercih ederek sınava en iyi kaynakla hazırlanmanızı sağlar. Mert Eğitim Merkezi olarak sabit bir kaynakla ilerlememekte her ders için öğretmenlerin uygun gördüğü kaynaklarla eğitim sunmaktayız.

Göztepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak öğrencilerin kendilerine en uygun kaynakları tercih etmeleri başarılı olmalarında kilit rol oynar. Kendilerini kanıtlamış yayın evleri her zaman ilk sıralarda tercih edilmeli, farklı yayın evleriyle fazla risk alınmamalıdır. Farklı yayın evlerinin farklı sorularını çözmek öğrencinin farklı tür sorular görmesi sebebiyle son derece faydalıdır. Mümkün oldukça farklı kaynaklardan soru çözümü yapmaya gayret edilmelidir.

Göztepe üniversiteye hazırlık kitapları olarak başarılı sayılan kaynaklar temin edilerek soruları çözülmelidir. Konu anlatımı olarak bir kaynak çok iyi gösterilirken soru türleri olarak farklı bir kaynak önerilebilir. Bu kapsamda deneyimli eğitimcilerden yardım almaktan çekinmeyiniz. Kaynak seçimi öğrencinin geleceğini belirleyen sınavlara hazırlanırken kilit rol oynayabilir.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursu

Göztepe üniversiteye hazırlık kursu olarak sizlere sunulan programları incelediğinizde ders sayısı olsun, dersi anlatan öğretmenlerin deneyim ve nitelikleri olsun Mert Eğitim Merkezi’nde her zaman üst seviyede eğitim seçenekleriyle karşılaşırsınız. Sunulan kaliteli eğitim hizmetinin yanında eğitim bedeli de çevre kurum ve kuruluşlara göre her zaman minimumda olmaktadır. Tamamen özel olarak belirlenmiş minimum bedeller öğrencilerin bu değişen sistemde destek alabilmelerini sağlamaya yöneliktir. Her ailenin bütçesine hitap eden üniversite hazırlık eğitimlerini Mert Eğitim Merkezi’nde bulabilirsiniz.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursu olarak benzersiz imkanlar sunan Mert Özel Ders Merkezi’nden eğitim alan tüm öğrencilere özel ders bedelinde minimum fiyat uygulanmaktadır. Kayıt olduğunuz kurs programına ek olarak özel ders almak istediğinizde almak istediğiniz ders sayısına bakılmaksızın minimum bedele özel ders alabilirsiniz. Üniversiteye hazırlık döneminde öğrencilerin talep ettikleri tüm desteği Mert Özel Ders Merkezi, en az 10 yıl deneyimli öğretmenleriyle sağlar.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursu olarak Mert Özel Ders Merkezi’yle tanıştığınız için oldukça şanslısınız. Kurum tamamen bir aile kurumu olup, hedef çocuklarımızın başarılı konumlara ulaşmalarını sağlamaktır. Bu uğurda tam destek veren kurum en iyi öğretmenlerle eğitim seçenekleri sunmaktadır. Tüm problemleri öğrenci lehine çözüme kavuşturak Mert Özel Ders Merkezi, tamamen veli ve öğrencilerin yanında hareket eder. Herhangi bir talebe anında cevap vermek kurum eğitim danışmanlarının asli görevidir.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursları

Göztepe üniversiteye hazırlık kursları olarak verilen eğitimler öğrencilerin hangi bölümden hazırlandıklarına göre farklılık göstermektedir. Sayısal öğrenciler alan testinde fen ve matematik bölümlerini çözmek durumunda olduğundan kursta yoğunlukla matematik ve fen derslerini görmektedir. Sözel öğrenciler edebiyat ve sosyal bilimler testlerinden sorumlu olduklarından yoğun olarak edebiyat ve sosyal bilimler eğitimi görmektedir. Eşit ağırlık öğrencileri matematik ve edebiyat bölümlerinden sorumlu olduklarından kurslarda yoğun olarak edebiyat ve matematik derslerinden eğitim almaktadır.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursları olarak Mert Özel Ders Merkezi’ni tercih eden öğrencilerin memnun olmaları ve verim almaları Mert Özel Ders Merkezi’nin olmazsa olmazıdır. Tamamen memnuniyet ve verim adına çalışan kurum yöneticileri aksi durumlarda tam yetkiye sahiptir. Öğrencilerin derslerden verim almaları son derece önemlidir. Üniversite giriş sınavında bir sonraki sene diye bir söylem Mert Özel Ders Merkezi’nde bulunmaz. Tek bir şans var gibi hareket edilerek asla bir sonraki sınava hazırlık planı yapılmaz.

Göztepe üniversiteye hazırlık kursları olarak tüm kurumların üzerinde bir eğitim sistemiyle hizmet veren Mert Özel Ders Merkezi’nde amaç öğrencilerin istedikleri üniversite ve bölümlere girmelerini sağlamaktır. Bu uğurda veliler kendi programlarını yaparak sınava kendi planları dahilinde hazırlanabilir. Grup eğitimlerinde gün ve saatler sabit olup, özel ders planlarında tamamen öğrenciye özeldir.

Göztepe üniversiteye hazırlık özel ders

Göztepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitimleri tamamen belirlediğiniz ders ve sayılarına göre haftalık bir program olarak oluşturulur. Örneğin matematik dersinden haftada 2 ders, fizik dersinden haftada 2 ders, kimya dersinden haftada 2 ders, Türkçe dersinden haftada 2 ders, sosyal bilimler dersinden haftada 2 ders gibi ders planlarınızı oluşturabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler sayesinde başarınızı kendi planınızı oluşturarak elde edebilirsiniz.

Göztepe üniversiteye hazırlık özel ders planlamaları öğrenci ile öğretmene bırakılabilir. Öğrenci öncelikle almak istenen dersten birebir ders almalı ve öğretmenle ilk dersini yapmalıdır. Öğrenci ile öğretmen uyum sağlarsa ders bir plana oturtularak uygulanmalıdır. Öğrencinin eksikleri haftalık ders sayısına direkt etki ettiğinden öğrenci ile öğretmen birlikte gerekli ders sayısını taayyül edebilir. Planlanandan önce biten konular sebebiyle kalan ders hakkı farklı derslerden kullanılabilir.

Göztepe üniversiteye hazırlık özel ders eğitimleri için toplu ders alarak minimum ücret avantajından yararlanabilirsiniz. Derslerinizi, istediğiniz dersten istediğiniz yoğunlukta kullanarak değerlendirebilirsiniz. Yapılmayan dersler ders hakkınızdan gitmemekte, ders iptallerinizi 24 saat önceden bildirmek durumundasınız. Ders planınızı eğer uygunluk varsa aynı gün de yapabilme imkanına sahipsiniz. Derslerinizi sabitleyip aynı gün aynı saatte de alabilirsiniz.

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimi

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimi olarak sunulan programlar genellikle mezun, 12.sınıf, 11.sınıf, 10.sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanmaktadır. Her grup kendi seviyesinde öğrencilerle özel ders grupları şeklinde ayrılır. Tamamen özel ders anlayışıyla hareket edilen Mert Eğitim Merkezi’nde kurs eğitimleri özel ders grubu olarak nitelendirilir. Özel ders grupları 2,4,6 kişilik olarak değerlendirilir. Veliler dilediği programlara öğrencilerini kaydederek üniversite giriş sınavında güzel neticeler alabilir.

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimi olarak sizlere kurs ve özel ders programları sunulmaktadır. Kurslar da bir nevi özel ders gibi işler, bunun sebebi sınıfta en fazla 6 öğrenciye kadar izin verilmesi, derslerin planlı ve programlı olarak işlenmesidir. Deneyimli öğretmenler sayesinde üniversite hazırlık grubunda hiç bir öğrenci geride kalmaz. Tüm öğrenciler aynı seviyede ilerleyerek yüksek seviyelere erişir. Her soruyu yapabilecek seviyeye gelen öğrenciler sınava hazır kabul edilir.

Göztepe üniversiteye hazırlık eğitimi olarak özel ders programı oluşturabilir, sene boyunca birebir derslerle üniversite giriş sınavına hazırlanabilirsiniz. Üniversite hazırlık programları sayısal, sözel ve eşit ağırlık olarak gruplara ayrılmıştır. Dilediğiniz gruba kayıt olarak hedeflerinize doğru hızla yol katedebilirsiniz.

Göztepe üniversiteye hazırlık tüm dersler

Göztepe üniversiteye hazırlık tüm dersler eğitimi sunulmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde dilediğiniz branşın dersini alanında uzman en az 10 yıl deneyimli öğretmeninden öğrenebilirsiniz. Ezberci eğitim anlayışından uzak tamamen mantıklı öğrenilmeye yönelik yapılan dersler sayesinde öğrenciler derslerden maksimum verim alır. Öğretmenlerin öğrencilere verdikleri ödevler ve haftalık sabit olarak ders işlenmesi öğrencilerin takibini kolaylaştırır. Öğrencilerin verilen ödevleri yapmaları, belirlenen soru sayısına ulaşmaları öğretmenlerin gözetimindedir.

Göztepe üniversiteye hazırlık tüm dersler sunulan Mert Özel Ders Merkezi’nde her derse en az 10 yıl deneyimli ilgili branş öğretmeni girer. Mert Özel Ders Merkezi’nde tüm öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli olması olmazsa olmazlardandır. Öğrencileri ancak ve ancak deneyimli ve işin ehli öğretmenler başarıya ulaştırabilir.

Göztepe üniversiteye hazırlık tüm dersler kapsamında sunulan eğitimler alanlara göre şekillenmektedir. Sayısal öğrenciler için tüm dersler matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinden oluşurken sözel öğrenciler için tüm dersler Türkçe, edebiyat, dil ve anlatım, sosyal bilimler gibi derslerden oluşmakta, eşit ağırlık için ise matematik, türkçe, edebiyat, sosyal bilimler derslerinden oluşmaktadır.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursu

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursu olarak sizlere en uygun bedellere en iyi öğretmenler ve yüksek sayıda dersle seçenekler sunan Mert Eğitim Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurumdur. Mert Eğitim Merkezi, İTÜ Makine Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu kurucu ve yöneticilere sahip bir aile kurumudur. Tamamen samimi bir ortamda planlanan ve işlenen dersler sayesinde başarının kaçınılmaz olduğunu öğreneceksiniz. Tüm problemler veli ve öğrencilerin lehlerinde çözülebilme garantisine sahiptir.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitimlerinde 6 kişilik öğrenci grupları üniversiteye en iyi branş öğretmenleri tarafından hazırlanır. Öğrencilerin derslere en dikkat kesilenleri sınavda da iyi işler başarabilecek potansiyele erişir. Deneyimli öğretmenler öğrencilere gerekli tüm eğitimi maksimum seviyede vererek başarılı olmalarını engelleyen tüm koşulları ortadan kaldırır. Öğrenci hedefine ulaşmak için azimliyse ortada başarılı olmamak için hiç bir neden kalmaz.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursu eğitmlerine katılan öğrencilerin aynı seviyede olmaları grubun ilerleme hızı adına önem arz eder. Bu sebeple gruplar oluşturulurken öncelikle bir seviye tespit sınavı yapılarak değerlendirilir. Arada uçurum bulunan durumlarda temeli zayıf kalmış öğrencilere öncelikle birebir takviye dersi verilir. Eğer uygun bir grup varsa o gruba dahil edilerek farklı ve hızlandırılmış bir eğitim uygulanır.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursları

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursları olarak sunulan eğitim hizmetlerinden kendinize en verimli olanını tercih etmeniz son derece uğraş gerektirebilir. Bu sebeple sizleri Mert Eğitim Merkezi’ne davet etmekteyiz. Öğrencimizle görüşerek, öğrencimizi sınava tabi tutmak suretiyle durumunu taayyül edebiliriz. Bu sayede öğrencimize en uygun seçenekleri belirleyebilir, sizlere en uygun eğitim hizmetini sunabiliriz. Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin başarısını ön planda tutan, aksi düşünülemez olarak değerlendiren deneyimli bir kurumdur. Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim almanın tek şartı öğrencinin öğrenmeyi istemesidir. Gerisi değerli öğretmenlerin işidir.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursları olarak diğer kurslardan farklı olarak hareket edilen Mert Özel Ders Merkezi’nde öncelik öğrencidir. Öğrenci eğer zayıf bir temele sahip ise ve bu öğrenciler 6 kişilik bir grup oluşturabilecek sayıdaysa özel bir grup oluşturulur. Öğrenciler hemen üniversite hazırlık temel oluşturma kampına alınarak sınava yönelik çalışma başlar.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık kursları kapsamında kampa alınan öğrencilerin temel matematik, türkçe, fen ve sosyal derslerinden özel bir eğitim almaları sağlanır. Öğrencilerin temellerinin sağlamlaştırıldığı bu özel kamplar sayesinde öğrenciler üniversite giriş sınavına hazırlığa dahil olabilir. Öğrenciler hedeflerini bu kamp sayesinde yükseltebilir, daha yüksek puanlardaki üniversite ve bölümleri hedefleyebilecek düzeye erişebilir.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimleri öğrencilerin sayısal, sözel ve eşit ağırlık bölümlerinden hangisini tercih ettiyse ona yönelik bir program hazırlanarak haftalık olarak alınan birebir dersleri niteler. Birebir ders hakları 2 kişi olarak ta ekstra ücret gerektirmeden kullanılabilir. Birebir özel ders paketinizi 2 kişi özel ders alarak yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Özel ders sayınızda, zamanınızda herhangi bir eksiklik yaşamadan eğitim bedelinizi bir arkadaş bularak yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Yanınıza bulduğunuz arkadaşınızın sizinle aynı seviyede olmasına özen göstermeniz dersten alacağınız verim için son derece önemlidir.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciler iyi olduğu dersler öğrenciye bırakılarak zorluk çektiği derslerin üzerinde planlama yapılır. Örneğin matematiği iyi olan bir öğrencinin fizik dersinde zorlanması durumunda fizik dersine yönelik bir plan yapılarak derslere başlanır. Bunun yanında farklı derslerden de zorluk çekiliyorsa plana o dersler de haftalık olarak belirli sayılarda dahil edilir. Bu sayede sene boyunca alınan düzenli birebir derslerle başarı sağlanır.

Göztepe üniversite giriş sınavına hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden eğitim alır. Nitelikli öğretmenlerden öğrenim alabileceğiniz belki de tek özel kurum Mert Özel Ders Merkezi olabilir. Kurum yeri sahibi olan kurucusu sayesinde hem en iyi öğretmenlerden eğitim alacaksınız hem de bu eğitimler için eşi benzeri görülmemiş düşük ücretler ödemeniz yeterli olacaktır. Tamamen öğrencilerin başarılı olmaları adına düzenlenen eğitimler sayesinde öğrenciler iyi yerlere gelebilmektedir. Tüm başarılar Mert Özel Ders Merkezi’ni gururlandırmaktadır. Gurur tablomuz için bize ulaşabiliriniz.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !