HAKKIMIZDA

Detaylı bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri eğitim öğretim alanında hizmet veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur. Sınıfları özel olarak mühendisler tarafından dizayn edilmiş Mert Eğitim’de derslere katılan öğrencilerinizi kameralardan izleyebilirsiniz. Her sınıfta kamera bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde sınıflar ses yalıtımına sahip, son derece hijyenik sınıflardır.

Mert Eğitim Merkezi’nin kurucusu ve koordinatörü İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun ve eşlerdir. Eğitim’e gönül veren bir aile olan Mert Eğitim Merkezi yöneticileri, öğretmen seçiminde son derece hassas ve en az 10 yıl deneyimli eğitmenlerle çalışmaktadır.

Öğrencilerinin başarısı Mert Eğitim Merkezi’nin gurur tablosunu teşkil etmektedir. Her öğrencinin iyi bir eğitim ve öğretimle hedefledikleri yere gelebileceklerine inanan Mert Eğitim’de öğrenciler bir aile ortamını tatmaktadır. Huzurlu, güvenli ve eğlenceli şekilde yapılan derslerle öğrenciler kısa sürede Mert Eğitim Merkezi’ni sevmekte ve boş zamanlarında bile ders çalışmak, vakit geçirmek için gelmektedir.

Birebir Ders Sınıfları

Mert Eğitim Merkezi özel ders sınıflarımız birebir ders yapılacak şekilde tasarlanmış olup ders için gerekli tüm araç gereçlere sahip kamera ile izlenilen son derece hijyenik sınıflardır. Birebir ders sınıflarında ders yapılırken diğer dersliklere ses iletilmemesi için sınıflar arası yalıtım yapılmıştır.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Grup Ders Sınıfları

Tüm sınıflar her sabah temizlenerek ders için en iyi hale getirilmektedir. Mert Eğitim Merkezi'nde tüm sınıflar ve koridorlar kamera ile izlenmektedir. Tüm sınıflar grup ve özel ders eğitimleri için maksimum motivasyon ve maksimum verim amacıyla mühendisler tarafından özel olarak dizayn edilmiştir.

egitim merkezi
egitim merkezi
mert özel ders
tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !