HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mert Eğitim Merkezi 2006’dan beri eğitim öğretim alanında hizmet veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur. Sınıfları özel olarak mühendisler tarafından dizayn edilmiş Mert Eğitim’de derslere katılan öğrencilerinizi kameralardan izleyebilirsiniz. Her sınıfta kamera bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde sınıflar ses yalıtımına sahip, son derece hijyenik sınıflardır.

Mert Eğitim Merkezi’nin kurucusu ve koordinatörü İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun ve eşlerdir. Eğitim’e gönül veren bir aile olan Mert Eğitim Merkezi yöneticileri, öğretmen seçiminde son derece hassas ve en az 10 yıl deneyimli eğitmenlerle çalışmaktadır.

Öğrencilerinin başarısı Mert Eğitim Merkezi’nin gurur tablosunu teşkil etmektedir. Her öğrencinin iyi bir eğitim ve öğretimle hedefledikleri yere gelebileceklerine inanan Mert Eğitim’de öğrenciler bir aile ortamını tatmaktadır. Huzurlu, güvenli ve eğlenceli şekilde yapılan derslerle öğrenciler kısa sürede Mert Eğitim Merkezi’ni sevmekte ve boş zamanlarında bile ders çalışmak, vakit geçirmek için gelmektedir.

ÖZEL DERS SINIFLARI

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

GRUP ÖZEL DERS SINIFLARI

egitim merkezi
egitim merkezi