FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

ilkokul fen bilimleri Özel Ders

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta alabileceğiniz ilkokul fen bilimleri özel dersi eğitimleriyle eksiklerinizi giderebilirsiniz.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerine giren öğretmenler fen bilimleri öğretmeni olarak en az 10 yıl görev almış, deneyimli eğitmenlerdir. Öğrencilerin deneyimli öğretmenlerden ders alabileceği Mert Eğitim’de özel ders ücreti son derece uygundur.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimleri birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Öğrencilerin birebir ders yerine iki kişi özel ders alabilmesine olanak tanıyan Mert Eğitim Merkezi’nde 2 kişi özel ders alındığında herhangi bir fiyat artırımı olmaz ve öğrenciler özel ders ücretini aralarında bölüşebilir.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinin yapıldığı tek yer Küçükyalı minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi derslikleridir. Öğrencilerin kolay ulaşabileceği Mert Eğitim Merkezi’nde tüm dersler için özel ders imkanına sahipsiniz.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrencinin fen bilimleri konularındaki eksiklikleri giderilir. Öğrenciler fen bilimleri özel dersleriyle okul sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi fen öğretmenlerinden uygun ve sabit bir ücrete özel ders alabilmek için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi’ni aramaktır.

İlkokul fen bilimleri özel ders eğitimlerinde öğrenciler fen bilimleri konularından eksiklerini gidererek sınavlara yönelik çalışmaktadır. Fen bilimleri özel dersi alan öğrencilerin dersten alınan verimi maksimum seviyeye çıkarabilmesi ancak ve ancak konu tekrarı ve ödev yapımı ile mümkündür. Değerli veliler öğrencilerinizin ödevlerini takip etmeli, dersten aldığı verimi maksimize etmeye özen göstermelisiniz. Görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren öğrenciler kesin başarıya ulaşmaktadır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !