İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Kartal Matematik Özel Ders

Kartal Matematik Özel Ders sitelerinden öğretmen aramaya devam ediyorsunuz. Öğretmeni büyük ihtimalle evinize davet edeceksiniz. Eviniz ders almaya her zaman müsait olmayabilir. Öğretmen evde ders verirken çocuğunuzla daha fazla ilgilenmesi için ona bir takım börek, pasta, çay gibi ikramlarda bulunmak isteyeceksiniz. Bu gerçekten çok meşakkatli ve zor bir süreç. Evinizin derli toplu olmadığı durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bir de tanımadığınız ve çocuğunuza ders veren öğretmenden memnun da olmayabilirsiniz. Belki de öğretmene “artık biz senden ders almak istemiyoruz. Derslerimiz verimsiz geçiyor” diyemeye çekineceksiniz. Neden bu kadar meşakkatli bir pozisyona düşelim. Bizler bu konuda sizler için mükemmel bir çözüm ürettik. Çok özel bir proje hazırlayarak mükemmel sınıflar oluşturduk. Havadar, tertemiz, ferah, klimalı, kameralı, projeksiyonlu sınıflarımız ile hizmetinizdeyiz. Üstelikte her dersin öğretmenini de bünyemizde bulunduruyoruz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Edebiyat, Türkçe, Coğrafya, Fen Bilimleri, Tarih, İngilizce, Sosyal Bilgiler, Dil ve Anlatım derslerinin öğretmenleri ayrı ayrı bulunmaktadır. İlkokul 1. Sınıftan Lise son 12. sınıfa kadar her öğretmenimiz mevcuttur. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli, birçoğu 15 yıldan fazla deneyime sahip pedagojik formasyon sahibi branş öğretmenleridir.

Kartal Matematik Özel Ders sitelerinden niçin öğretmen arayalım. Özel ders verilen bir yere gidelim ve derslerimizi alalım. Güvenilir bir kurum olsun. Özel ders ücretleri uygun olsun. Öğretmenimiz deneyimli olsun. Öğretmen çocuğuma güzel ders anlatarak matematik dersini sevdirsin. Üniversite, Anadolu Liseleri, Fen Liseleri sınavlarında başarılı olsun ve okul sınavlarından yüksek not alsın. Derslere katısın bol bol parmak kaldırsın. KİM İSTEMEZ? Bu gibi sorunlarınız için, sizlere adeta bir nimet niteliğinde Mert Eğitim Merkezimiz 12 yıldır öğrencilere çözümler sunmaktadır. Kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli her branştan öğretmen bulunmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. İsterseniz sınav öncesinde bile özel ders alabilirsiniz. Biz sizlere senet imzalatmıyoruz. Bu kadar, şu kadar ders almak zorundasınız gibi birtakım şartlar sunmuyoruz. Empati yapıyoruz. Öğrenci velisinin yerine kendimizi koyuyoruz. Özel ders saat ücretlerimizi oldukça ucuz tutuyoruz.

Kartal Matematik Özel Ders için bir telefon kadar yakınız. Arayın randevunuzu alın. Hangi dersten, hangi saatte isterseniz ders alabilirsiniz. Sağda solda öğretmen aramanıza gerek yok. Deneyimli işinde uzman branş öğretmenleri devamlı kadromuzda bulunmaktadır. 5 yılın altında deneyimli öğretmenler kurumumuzda bulunmaz ve çalıştırılmaz. Sizlere verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. Öğrenci dersini aldıktan sonra evine mutlu ve huzurlu gitmeli. Anne ve baba ders ücretini ödediği zaman, çocuğunun bir şeyler öğrenmesini ister. Başarılı olmasını ister. Verilen paranın boşa gitmemesini ister. Bizlerde, sizlerin duygularınızı biliyoruz. Sadece öğrenciyi değil, sizi de mutlu etmek istiyoruz. Şuna eminiz ki; çocuğunuz başarılı oldukça sizlerde mutlu olacaksınız. Çocuklarımız bizim için birer pırlantadır. Onların başarısı bize huzur verir. İnanın ki; biz Mert Eğitim Merkezi yöneticileri olarak bunların farkındayız. Öğrencilerimizi yüksek nitelikli, güzel ders anlatan, donanımlı öğretmenlerle yetiştirmekteyiz.

Kartal Matematik Özel Ders alma zamanı geldiğinde geç kalmayın. Vaktinizi öğretmen aramakla geçirmeyiz. Çok uygun rakamlara uzman eğitimcilerden özel derslerinizi alabilirsiniz. Özel ders ücretlerimiz çok ucuzdur. Lütfen araştırınız. Bize özel ders hizmeti sunan öğretmenlerimiz dışarıda 2 veya 3 misli ücretle özel ders vermektedir. Çok deneyimlidirler. Matematik öğretmenlerimizin En az 10 yıllık tecrübesi vardır. Biz matematik öğretmenlerimize sürekli özel ders öğrencisi temin ettiğimiz için, sizlere de çok uygun ücretle özel ders verme imkânımız bulunmaktadır. Kurumumuz merdiven altı tabir edilen müesseselerden değildir. Tamamıyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, eğitim ve öğretim onayı almış kurumsal nitelikte eğitim merkezidir. Sınıflarımız çok özel dizayn edilmiştir. Kurumumuzda son teknoloji donanıma sahiptir. Öyle ki; özel dersler için sınıflar oluşturulmuştur. Sınıflarımız kameralı ve klimalıdır. Her sınıfımızda görsel eğitim için projeksiyon bulunmaktadır.

Kartal Matematik Özel Ders hizmetlerimiz hafta içi ve hafta sonu her gün saat 9:00 ile 20:30 arasında verilmektedir. Hafta sonu çok yoğun özel ders talebi olmaktadır. Tüm öğrenciler için her branştan öğretmenimiz hem hafta sonu hem de hafta içi kurumumuzda bulunmaktadır. Bu durum öğrenciler için bir nimettir. Elinizin altında bütün öğretmenlerden her istediğiniz zaman özel ders alabilirsiniz. Özel ders almak için birkaç gün önceden aramanızda fayda vardır. Matematik gibi zor bir dersi, ancak düzenli özel ders alarak ilerletebilirsiniz. Sınavlardan önce özel dersler alarak eksikliklerinizi kurumumuzda giderebilirsiniz. Bizlerden ücretini peşin ödeyerek, 25 veya 50 özel ders satın aldığınızda, ders saati ücretiniz daha ekonomik olmaktadır. Özel derslerimize 2 öğrenci birlikte girebilir, özel ders saat ücretini paylaşabilirler. Burada dikkat edilmesi gereken öğrencilerin ikisinin de seviyelerinin yakın olmasıdır. Aynı seviyede olmayan öğrencilere özel ders verildiğinde biri konuya hakimse diğeri sıkılabilir. Biri çabuk anlarken diğeri daha geç anlayabilir. Bizim önerimiz ise imkanları ölçüsünde öğrencinin birebir öğretmeniyle ders yapmasıdır.

Kartal Matematik Özel Ders veya diğer derslerden özel ders alarak, sınavlara hazırlanabilirsiniz. Konulardaki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Matematik seviyenizi yükseltebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezinden özel ders alarak, anlamadığınız veya eksiklik hissettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Yılardır öğrencilere kurs ve özel ders veren kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığının bir üyesidir. Yıllarca Etüt Merkezi çatısı altında öğrencilere hizmet ettik. Onların eğitimine katkıda bulunduk. Her zaman uygun ücret politikası uyguladık. Her dersin branş öğretmenini bünyemizde bulundurduk. Deneyimli (en az 5 yıl) öğretmenlerle, öğrencilerimizi yetiştirdik. En zor zamanlarında onlara yardımcı olduk. Çevremizde güven veren bir kurum olarak biliniriz. Öğrencileri para kazanma aracı gibi görmedik. Velilerimizin ve öğrencilerimizin güvenini kazanmayı birinci plan olarak benimsedik. Ülkemize, vatanımıza beyaz yakalı, eğitim seviyesi yüksek, bilinçli bireyler kazandırmaya çalıştık. 12 yıllık deneyimimizle öğrencilerimizin problemlerini biliyoruz. Her bir bireye göre farklı çözümler üretiyoruz. Zaten özel derste amaç öğrenci ile birebir ilgilenmek ve onu iyi yetiştirmektir. Öğrenciyi ve velisini mutlu etmektir. Öğrencinin başarısı arttıkça, velisi mutlu ve huzurlu olmaktadır.