LGS FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

 LGS Fen Bilimleri özel ders ile sınava en iyi şekilde hazırlanın !

LGS Fen Bilimleri özel ders eğitimlerinde görev alan eğitmenler İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi Fen Bilimleri öğretmenleridir. Deneyimli eğitmenler öğrencilerin Fen Bilimleri dersindeki eksiklerini gidermek için eğitim verir. Eksikleri giderilen öğrencilerin Fen Bilimleri sorularını daha kolay, hızlı ve doğru yapabiliyor olması güzel sonuçlar alındığını gösterir. Diğer derslerde olduğu gibi Fen Bilimleri özel derslerinde de verimlilik önemlidir. Öğrenci birebir olarak yapılan dersten verim almalı ve soru çözümlerinde farklılığı hissedebilmelidir.
tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !