LGS GEOMETRİ ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

 LGS Geometri özel dersinde iddialıyız !

LGS geometri özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli LGS'ye yönelik Geometri eğitiminde profesyonel, Geometri öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir olarak tercih edebileceğiniz geometri dersleri aynı zamanda 2 kişi de alınabilir. Öğrencilerin 2 kişi olarak özel ders alması özel ders ücretini aralarında paylaşmalarına olanak tanır. Eşit seviyede bilgi sahibi olan öğrenciler birlikte özel ders alarak ekonomik hareket edebilir. Aynı seviyede olmayan öğrenciler için birlikte özel ders almak verimli olmayacağından öğretmen tarafından velilere birlikte ders almanın ilerleme açısından uygun olmayacağı belirtilir.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !