LGS HAZIRLIK YAZ KAMPI

3-6 Kişilik özel gruplarımız hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

LGS Hazırlık Yaz Kursu

LGS Hazırlık yaz kampı eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri ile olarak yapılmaktadır. Öğrencilerin en iyi branş öğretmenlerinden ders alabilecekleri Mert Özel Ders Merkezi'ni tercih edebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 2006'dan beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Mert Özel Ders Merkezi'nde her dersin uzman öğretmeni bulunmaktadır. LGS hazırlık yaz kampına katılabilir ve istediğiniz tüm derslerden dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta destek alabilirsiniz.

yks-ogrencileri
  • Hafta içi her gün 6 Ders LGS Hazırlık Eğitimi !
  • Toplam 120 Ders + 3 LGS Sınavı Yapılmaktadır.
  • Yarışa diğer öğrencilere göre 1-0 önde başlayacaksınız.
  • Her derse en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir.
  • İşlenen dersler Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri
  • Eğitim süresince gerekli tüm dökümanlar ücretsiz verilmektedir.
  • Kontenjan 6 Öğrencidir. Ekstra öğrenci kabul edilmez. Acele Edin !

En az 10 yıl deneyimli öğretmenler - Motivasyon - Soru Çözme Alışkanlığı - Her öğrenciye özel eğitim danışmanı - Butik Bir Eğitim - Sınava Dair Bilgilendirme - Her ay güncel deneme sınavı - Ödevlendirme - Öğrenci Takibi

LGS Yaz Okulu

LGS yaz okulu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin Mert Özel Ders Merkezi’nde öğrencilerin LGS sınavına en iyi şekilde, tam donanımla hazırlanmalarını sağlamak adına verilen eğitimlerdir. Öğrenciler LGS yaz okuluna katılarak LGS sınavında sorumlu oldukları tüm ders konularında eğitim alır.

LGS yaz okulu olarak hem uygun fiyat avantajları hem de nitelikli öğretmenleriyle Mert Özel Ders Merkezi çevre birimlere göre fark yaratan profesyonel ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. 13.yılını dolduran Mert Özel Ders Merkezi’nde LGS yaz okulu eğitimine katılarak sınava süper bir başlangıç yapmak imkanı elde edersiniz.

LGS yaz okulu eğitimi sonunda tüm öğrenciler LGS sınavına hazır bir şekilde kursu sonlandırır. Sene boyunca öğrendiklerinin üzerine devamlı bilgi katacak olan öğrenciler sene sonunda başarıyla ödüllendirilir. İstedikleri liseye girmeye hak kazanan öğrenciler istedikleri üniversiteye de gitme hakkı elde edebilmek için büyük bir avantaj elde eder.

LGS Yaz Kampı

LGS yaz kampı ile yazını iyi değerlendiren öğrenciler LGS sınavında da yüksek puanlarla başarılı öğrenci kategorisinde yer alır. Her ailenin rahatlıkla gönderebileceği LGS yaz kamplarında öğrenciler özellikle Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilgiler derslerinden yoğun olarak eğitim alır.

LGS yaz kampı eğitimlerinde öğrenciler başarı odaklı olarak çalışarak tamamen LGS sınavına yönelik profesyonel bir eğitim alır. Eğitimi veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Aynı zamanda okullarda görevli öğretmenler eğitim sistemini yakından takip eden güncel konularda profesyonel eğitim veren eğitmenlerdir.

LGS yaz kampı eğitimlerinde görev alan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir eğitim öğretim alanında hizmet veren çeşitli devlet ve özel okullarda görev alan profesyonel branş öğretmenleridir. Mert Özel Ders Merkezi’nde LGS yaz kampına katılarak LGS den önceki son yazınızı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Nitelikli öğretmenlerden kaliteli branş eğitimi alarak öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kampı

LGS hazırlık kampı eğitimleri genellikle bilinçli ailelerin tercih ettiği, eğitime önem veren ailelerin öğrencilerinin sınavdan önceki son yazlarını iyi değerlendirmelerini istediği ihtiyacına yönelik oluşturulmuş mükemmel bir programdır. Öğrenciler LGS konularını daha sene başlamadan işleyerek seneye bomba gibi bir başlangıç yapar. Sınavın ciddiyeti ve önemini erkenden algılayan öğrenciler için sene içerisinde soru çözebilecekleri bolca zaman yaratılmış olur.

LGS hazırlık kampı eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları yapılarak soru çözümleri yapabilmeleri sağlanır. Evde soru çözen öğrenciler LGS kampı bitiminde sınava girebilecek yetkinliğe erişir. Öğrencilerin 1 senede görecekleri tüm konulara değinilen LGS hazırlık kampı öğrenciler için son derece faydalıdır.

LGS hazırlık kampı eğitimlerinde öğrencilerin sene içerisinde rahat edecekleri bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda işlenecek konuları daha önceden işleyen öğrenci hem okul sınavlarından yüksek notlar alır hem de diğer öğrencilere göre daha fazla soru çözme şansına erişir. Diğer öğrenciler henüz konuyu tam olarak anlayamamışken LGS hazırlık kampından gelen öğrenci konu ile ilgili yüzlerce soru çözmüş durumda olacaktır.

LGS Yaz Kursu

LGS yaz kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde gerçekleştirilen profesyonel öğretmenler tarafından konu anlatımları yapılan, öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek sorulara karşı donanım sahibi olmasının sağlandığı nitelikli eğitimlerdir. Öğrenciler LGS yaz kursu ile sınava hazırlık sürecine bomba gibi girebilmektedir.

LGS yaz kursu eğitimi almış bir öğrenci LGS sınavına sene boyunca hazır şekilde devam eder. Öğrendikleri üzerine sorular çözen öğrenciler sene sonunda başarılı sonuçlar alarak ailelerini memnun eder. Aileler öğrencilerinin gelişimlerini gördükçe son derece memnun olacak ve LGS yaz kursunun önemini iyi anlayacaktır.

LGS yaz kursu ile LGS sınavından önceki son yaz en iyi şekilde değerlendirilmiş olur. Öğrencilerin LGS sınavına erkenden hazırlık yapmaları geçtiği senelerde hiç hazırlık yapmayan öğrenciler için önemlidir. Öğrencilerin LGS sınavında başarılı olup iyi liselere yerleşmeleri gelecekleri açısından son derece önemlidir. Bu sebeple LGS yaz kursları değerlendirilmeli öğrencilerin kesin başarısı için gereken yapılmalıdır.

Hızlandırılmış LGS Kursu

Hızlandırılmış LGS kursu eğitimlerinde öğrenciler tüm LGS konularından eğitim alır. Daha sene başlamadan eğitim alan öğrenciler sene boyunca rahat eder, okul derslerinden rahatlıkla geçerek tamamen LGS sınavına odaklanabilir.

Hızlandırılmış LGS kursu, LGS sınavına hazırlık sürecinin özetini içerir. Bu bilgi birikimini yazın alan öğrenci sene boyunca bu temelin üzerine bilgi inşa ederek ilerler. Sene sonunda da potansiyelinin zirvesine ulaşmış öğrenci LGS sınavına girerek gerekeni yapar.

Hızlandırılmış LGS kursu eğitimleri öğrencilerin son yazlarını değerlendirmeleri için mükemmel bir eğitimdir. Öğrenciler 10 yılı aşkın süredir LGS hazırlık eğitimi veren branş öğretmenleri ile çalışma şansını hızlandırılmış LGS kurslarında elde eder. Mert Özel Ders Merkezi her öğrencinin severek geldiği İstanbul’un en iyi öğretmenlerinin bulunduğu profesyonel bir kurumdur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi’nin sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Hızlandırılmış LGS Kampı

Hızlandırılmış LGS kampı eğitimi Küçükyalı’da gerçekleştirilen hafta içi her gün LGS ders konularından eğitim alınan öğrencilerin LGS sınavına odaklanmalarının sağlandığı önemli bir eğitimdir. Öğrenciler yazdan henüz çıkamamışken hızlandırılmış LGS kampı ile LGS sınavının önemi öğrencilere aşılanır. Öğrenciler sene içerisinde boğuşacakları zorlukları erkenden aşma şansına erişir.

Hızlandırılmış LGS kampı ile öğrenciler tüm LGS konularından eğitim alır. En iyi şekilde yetiştirilen LGS kampı öğrencileri kısa sürede okullarında da başarılı sonuçlar alır. Ders notlarını sorun etmeden LGS sınavına odaklanan öğrenciler bol soru çözme şansına erişir.

Hızlandırılmış LGS kampı eğitimlerinde öğrencilere konu anlatımları yapılarak soru çözebilmeleri sağlanır. Öğrencilerin soru çözebilmeleri için gerekli tüm bilgi LGS kampında öğrencilere verilir. Öğrencilerin bu bilgileri kullanabilecekleri soru türleri de öğrencilere gösterildikten sonra ödevlendirme ile dersler bitirilir.

LGS Yaz Kursları

LGS yaz kursları öğrencilerin yaz dönemini iyi değerlendirebilmeleri adına düzenlenmiş, LGS konularının hızlandırılmış şekilde işlendiği eğitimlerdir. Öğrenciler hem sınav sistemine hem de sınav konularına hazırlık yaptıkları LGS yaz kursları son derece faydalıdır. Öğrencilerin erkenden sınava adapte olmaları sağlanarak bilinçli bir şekilde hazırlık başlar.

LGS yaz kursları ile öğrenciler neredeyse LGS sınavına hazır bir şekilde olmaktadır. Öğrencilerin konu eksikleri özel derslerle giderilerek soru çözümleri yaptırılması sağlanabilir. Öğrencilerin soru çözümleri yaparak LGS’ye hazırlık yapmaları zorunlu bir durumdur. Başarının şansa bırakılmadığı Mert Özel Ders Merkezi’nde tüm öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

LGS yaz kursları dahilinde eğitim veren öğretmenlerin Mert Özel Ders Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Özellikle Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilgiler derslerinden kapsamlı bir eğitim verilen LGS yaz kurslarında öğrenciler tüm eksiklerini giderebilecek, seneye zıpkın gibi hazır bir şekilde gireceklerdir.

LGS Yaz Programı

LGS yaz programı eğitimlerinde öğrenciler LGS sınavına hazırlık yaparak LGS sınavından önceki son yazlarını en iyi şekilde değerlendirebilir. Yeni konuları hızlandırılmış bir şekilde öğrenen öğrenciler sene içerisinde görecekleri tüm konulara aşina olarak yıl boyunca rahat etmektedir. Sınavlardan yüksek not almaları son derece kolay olmakta ve LGS sınavına daha iyi odaklanmaktadır.

LGS yaz programı dahilinde verilen LGS hazırlık eğitimi son derece verimli geçmektedir. Öğrenciler LGS sınavı bilincine erişerek sene boyunca konunun önemi ve ciddiyetini kavramaktadır. Deneyimli branş öğretmenleri sayesinde öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlık yapmaktadır.

LGS yaz programı eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin öğrencileri LGS sınavına hazırladığı profesyonel eğitimlerdir. Öğrencilerin başarılı olmaları branş öğretmenlerinin deneyimli oluşu sayesinde kesinleşmektedir. Derslere eksiksiz katılım gösteren ve son yazını LGS yaz programı ile değerlendiren öğrenciler istedikleri üniversite ve bölümleri kazanmaya çok yakın olmaktadır.

LGS Yaz Kursu Fiyatları

LGS yaz kursu fiyatları genel olarak alınan ders saati ve öğretmen niteliği değerlendirildiğinde Mert Özel Ders Merkezi’nde son derece uygun olmaktadır. LGS yaz kurslarında amaç öğrencilerin son yazlarını iyi değerlendirmeleri sınava hazırlık adına geç kalmayı önlemektir. Öğrencilerin başarılı sonuçlar alabilmesi ancak ve ancak sınava iyi bir hazırlıkla mümkündür.

LGS yaz kursu fiyatları İstanbul’da en kaliteli LGS yaz kursu eğitimi veren Mert Özel Ders Merkezi’nde son derece uygundur. En az 10 yıl deneyimli öğretmenler çalışmasına rağmen hem özel ders ücretleri hem de LGS yaz kursu ücretleri minimumda tutulmaktadır. LGS sınavına hazırlık safhasında Mert Özel Ders Merkezi’nin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

LGS yaz kursu fiyatları olarak öğrencilerin rahatlıkla katılabileceği minimum ücretler belirlenmiştir. Ayrıntılı bilgi almak için LGS yaz kampı eğitimleri bölümünü inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediklerinizi 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızla görüşerek sorabilirsiniz.

LGS Yaz Kursu Ücretleri

LGS yaz kursu ücretleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği dersler ve program dahilinde kullanılan tüm doküman ve materyaller için ödenen ücretleri niteler. Öğrencilerin yüksek verim almasının planlandığı LGS yaz kurslarına katılmak için Mert Özel Ders Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşerek şartları öğrenebilirsiniz.

LGS yaz kursu ücretleri olarak eğitim bedelinin minimumda tutulması son derece önemlidir. Öğrencilerin başarılı olmaları için iyi bir eğitim almaları son derece önemlidir. Her branştan en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışma sebebimiz de budur. Tüm öğrenciler deneyimli ve işin ehli öğretmenlerden eğitim almaktadır.

LGS yaz kursu ücretleri LGS sınavına girecek öğrencilerin son yazlarını iyi değerlendirmeleri amacıyla yapılmaktadır. Öğrenciler LGS sınavına hazırlık yaparken iyi bir eğitim almalı, tüm ders konularını uzmanı öğretmenlerden öğrenmelidir. İyi bir eğitim ancak iyi bir öğretmenle mümkün olmaktadır.

LGS Yaz Eğitimi

LGS yaz eğitimi öğrencilerin sınava hazırlanacakları son seneye girmeden önce aldıkları 1 aylık yoğun LGS programını içerir. Öğrenciler LGS konularına yönelik olarak 1 aylık hızlandırılmış bir çalışma gerçekleştirir. LGS yaz eğitimlerinin önemi son derece yüksektir.

LGS yaz eğitimi öğrencilerin LGS sınavına yönelik olarak yoğun bir programda eğitim almalarını sağlayan bir eğitim modelidir. Başarılı öğrenciler LGS yaz programına katıldıktan sonra sene içerisinde son derece rahat etmektedir. Sonrasında ise LGS sınavında kesin başarıyı yakalayabilecek niteliğe erişmektedir.

LGS yaz eğitimi ile öğrenciler son yazlarını mükemmel şekilde değerlendirebilir. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin ders verdiği LGS yaz kursu eğitimine katılmak için Mert Özel Ders Merkezi eğitim danışmanlarıyla görüşmelisiniz.

LGS Yaz Eğitimleri

LGS yaz eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin başarılı olmaları ancak ve ancak en iyi öğretmenlerle mümkündür. İyi bir öğretmen öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerinde hangi konulara yoğunlaşmalarının gerektiğinden tutun hangi soru türlerine dikkat etmeleri gerektiğine kadar bir çok bilgi ile öğrencileri donatır.

LGS yaz eğitimleri öğrencilerin son yazlarını iyi bir şekilde değerlendirmek istediklerin son derece uygun kurs eğitimlerindendir. LGS sınavına hazırlık konusunun önemini bilen Mert Özel Ders Merkezi öğrencilerin de sınava odaklanmalarını sağlayarak sınavdan çıkarabilecekleri en yüksek puanı sağlamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

LGS yaz eğitimleri ile öğrenciler LGS konularını elden geçirir. Öğrenciler LGS yaz kursunda tamamen LGS sınavına yönelik çalışma gerçekleştirerek erkenden nitelikli ve kapsamlı bir eğitim almış olur. Öğrencilerin bu yoğun programa eksiksiz katılım göstermeleri başarılı olmalarını sağlayan önemli bir ayrıntıdır.

LGS Yaz Okulları

LGS yaz okulları kapsamında arayışı olan öğrenci ve veliler gönül rahatlığıyla Mert Özel Ders Merkezi’ni tercih edebilir. Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan branş öğretmenleri devlet okullarında ve özel okullarda görevli branş öğretmenleri olduğundan dersten alınan verim garantilidir. Öğretmenleri uygun görüp atayan Milli Eğitim Bakanlığı’nın üzerine hem de 10 yıl deneyimli olmaları eklenmesi derslerin verimini maksimize eder.

LGS yaz okulları olarak eğitim veren Mert Özel Ders Merkezi’nde dersler Küçükyalı’da, kurumda işlenmektedir. Derslikler tamamen öğrencilerin derslere odaklanmasını artırmak ve verim almalarını sağlamak amacıyla dizayn edilmiş olup, öğrencilerin taleplerine göre şekillendirilebilmektedir. Öğrencilerin derslerden alacağı verim Mert Özel Ders Merkezi için son derece önemlidir.

LGS yaz okulları olarak var olan eğitimlere katılabilmek için 0216 388 82 34 numaralı telefonla Mert Özel Ders Merkezi’ni arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kontenjan sınırı bulunduğundan kaydınızı kesinleştirmelisiniz. Erken kayıt döneminde öğrenci ve velileri çeşitli avantajlar beklemektedir. Erken kayıt dönemini kaçırmamanızı ve iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !