LGS İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

 LGS İngilizce özel ders alarak fark yaratın !

LGS İngilizce özel ders eğitimlerinde öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek İngilizce sorularına karşı hazırlıklı olması sağlanır. LGS İngilizce özel ders eğitiminde temel amaç LGS sınavında çıkan İngilizce sorularının doğru şekilde cevaplanmasıdır. Öğrenciler LGS sınavında tüm derslerden tüm soruları doğru cevaplandırmakla yükümlüdür. Her öğrencinin cevaplandırdığı 1 doğru soru binlerce öğrencinin önüne geçmesini sağlayan önemli bir durumdur. Bu durumu avantaja çevirmek için LGS'de çıkabilecek İngilizce sorularına birlikte hazırlanabiliriz. İngilizce öğretmenlerimiz de diğer öğretmenlerimiz gibi en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerdir.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !