MATEMATİK ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Matematik Özel Ders Ücretleri

Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden alabileceğiniz birebir matematik özel dersi için belirlenen bedel 2019 - 2020 yılı için (tıklayınız) TL'dir. Mert Eğitim Merkezi'nde dersler 40 dakika sürer. Belirtilen özel ders ücreti diğer tüm dersler için de aynı şekilde uygulanmaktadır.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

ÖZEL DERS ÜCRETİ

Özel ders ücretini öğrenmek için bağlantıya tıklayınız.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Matematik Özel Ders Ücretleri Hakkında

Günümüzde matematik özel ders ücretleri farklılık göstermektedir. Birebir olarak öğretmeni eve çağırdığınızı düşünürsek, özel ders yeri sizin eviniz veya belirlediğiniz bir yer olduğunda özel ders ücreti 100 TL ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Öğretmenler kendi ücretlerini kendileri belirlemekte, herhangi bir yasal kısıtlama olmaksızın keyfi veya tecrübeye bağlı olarak belirlenebilmektedir.

Öğrencilerden özel ders almak istediğinizde matematik özel ders ücretleri yine farklı olarak belirtilmekte, öğrencilerin kendi belirledikleri rakamlar üzerinden değerlendirilmektedir. Öğrenciler birebir matematik özel ders eğitimi için 50 TL ile 150 TL arasında değişen ücretler talep etmektedir. Bu da herhangi bir yasal kısıtlama olmaksızın keyfi olarak belirlenmiş bir ücrettir.

Mert Eğitim Merkezi’nde matematik özel ders ücretleri de diğer ders ücretleri ile aynı, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılı için değişmeksizin 60 TL olarak belirlenmiştir. Öğrenciler özel ders almak için telefonla arayarak randevularını oluşturabilir. Özel ders gün ve saatlerini kendileri belirleyebilir, öğretmenin de uygun olduğu gün ve saatlerde derslerine girebilir.

Mert Eğitim Merkezi’nde matematik özel ders ücretleri sabit olmakta ve derslere en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman, okullarda faal olarak görev alan veya emekli olmuş, profesyonel öğretmenler girmektedir. Bu özel ders ücretine ancak ve ancak Mert Eğitim Merkezi’nde erişebilir, en iyi öğretmenlerden özel ders alabilirsiniz.

Matematik özel ders ücretleri değerlendirilirken göz önünde bulundurulması gereken bazı olgular vardır. Bunlardan birisi de öğretmenlerin niteliğidir. Öğretmenler ne kadar deneyimli, ne kadar başarılı, daha önce özel ders verdiği öğrencilerde ne gibi değişimler kaydetmiş, bize ne gibi verimli olabilir. Bu soruların cevaplarını bulmaya çalışmak derslerden verim alabilmek adına öğretmeni belirlerken son derece önemlidir.

Eğer matematik özel dersi herhangi bir kurum veya kuruluştan almayı düşünüyorsanız, matematik özel ders ücretleri kapsamında size verilen eğitimin içeriğini tanımlamalarını isteyin. Kurum hakkında detaylı bilgi alın, sorun, sorgulayın, verim alıp alamayacağınızı iyi değerlendirin. Kurum resmi bir kurum mu, daha önce özel ders eğitimlerinde öğrencilerde gelişme olmuş mu, belirtmelerini isteyin.

Matematik özel ders ücretleri belirtilirken bu ücretin karşılığında verilen hizmeti ayrıntılarıyla öğrenmelisiniz. Öğrenciler 1 ders aldıktan sonra öğrencilerin diğer derse kadar bir ödevlendirmesi oluyor mu? Öğrenciler derste konu anlatımı yapıldıktan sonra soru çözümleri yapabilecekleri bir kaynağa sahip oluyor mu? Kısacası matematik öğretmenleri öğrenci takibi yapıyor mu? Bu son derece önemli ve verimi doğrudan etkileyen bir durumdur. Öğretmen konu anlatımı yaptıktan sonra kesinlikle bir ödevlendirme yapmalı, sonuçlarını diğer derste değerlendirmelidir.

Devamlı olarak matematik özel ders alan bir öğrencinin okulda aldığı matematik notları takip edilmelidir. Eğer öğrenciden beklenilenden düşük bir not geldiyse, öğretmene bu belirtilmeli, nedenleri araştırılmalıdır. Matematik özel ders ücretleri karşılığı alındığında göze gelmeyen, fakat başarı gelmediğinde az bile sayılacak olsa da dikkat çeken meblağlardır. Öğrencinin başarılı olması her velinin beklediği bir durumdur.

Matematik özel ders alan bir öğrencinin ve velilerinin de bir takım görevleri vardır. Bunlardan birincisi öğrenci derste konuyu öğrendikten sonra soru çözümü yapıyor mu? Öğrenci hafta hafta aldığı dersler arasında konu ile ilgili ne kadar soru çözmüş, bazı öğrenciler yanılgıya düşerek özel ders alıyorum zaten bir de soru mu çözeyim diye düşünebilmektedir. Bu durumda da öğrencilerin velilerine düşen görev öğrencilerinin takibini evde de yapmaktır. Matematik özel ders ücretleri karşılığında alınan birebir dersler öğrencilerin eksiklerini giderir ve konuları öğrenmelerini sağlar. Geriye kalan zamanda sonucu belirleyecek tüm olasılıklar sizin elinizdedir. Öğrencilerin konu ile ilgili soru çözmelerini sağlamalısınız.

Matematik özel dersi alan bir öğrenci özel ders aldığı gün konusunu öğrenir. Fakat bir daha matematik kitabı veya sorularının yüzüne bakmayan bir öğrenci başarılı olmaktan uzaktır. Matematik özel ders ücretleri öğrencilerin konuları kavramalarını sağlar, soru çözme potansiyeli kazandırır. Öğrenci eğer konu ile ilgili sorular çözerse süper duruma gelebilir fakat hiç ilgilenmez ve soru çözümü yapmazsa konuyu unutur, tekrar tekrar tekrar etmek gerekir.

Matematik özel ders ücretleri olarak minimum ücretlere en iyi matematik öğretmenlerinden özel ders alabileceğiniz tek kurum Mert Eğitim Merkezi'dir. Tüm ailelerin tercih ettiği profesyonel bir aile şirketi olan Mert Eğitim Merkezi'nde matematik ve diğer tüm derslerin bedeli aynı olup toplu alımlarda indirimli ücretlerden özel ders alabilme imkanı bulursunuz.

mert eğitim'de toplu Özel Ders Ücretleri

Matematik özel ders ücretleri Mert Eğitim Merkezi'nde toplu alındığında indirimli olmaktadır. Özel ders indirim tablosunu buradan inceleyebilirsiniz. Özel ders indirim tablosunda birim ders ücreti toplu olarak aldığınız ders sayısına göre düşmektedir. Eğer haftada 4,6,8 ders gibi planlar yaparsanız birim ders ücretiniz minimuma doğru azalmaktadır. Toplu ders aldığınızda sizlere aldığınız ders sayısı tanımlanır. Bu ders sayınızı dilediğiniz ders için kullanabilirsiniz. 1 hafta farklı bir dersten eğitim alırken diğer hafta farklı bir dersten özel ders alabilirsiniz. Özel ders haklarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

matematik-ozel-ders-ucret
matematik-ozel-ders-ucretleri
ozel-ders-ucreti
tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !