ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

Özel ders ücretleri hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel ders ücretleri olarak 1 özel ders bedeli 2019 - 2020 eğitim öğretim yılı için (öğrenmek için linke tıklayın) TL'dir. Özel ders ücretleri eğitim öğretim yılının başında belirlenerek yıl boyunca aynı uygulanmaktadır. İngilizce, matematik, fizik, kimya, biyoloji, geometri, tarih, coğrafya, İngilizce, dil ve anlatım, Türk dili ve edebiyatı, sosyal bilimler, fen bilimleri, hayat bilgisi gibi tüm dersler için özel ders ücreti aynı uygulanmaktadır.

ÖĞRETMENLER

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

Özel ders fiyatları her ders için aynı olup linkte belirtilmiştir.

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri, en deneyimli eğitmenler tarafından yapılan dersler için ödenen ücretlerdir. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için belirlenmiş olan ücret 70 TL'dir. Alanında uzman en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin ders verdiği Mert Eğitim Merkezi, 2006'dan beri eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir.

Eğitim öğretim yılı başlamadan belirlenen özel ders ücretleri yıl boyunca değişmeyerek devam eden, her dersi kapsayan standart ücretlerdir. En deneyimli öğretmenler için oldukça uygun ücretler ödeyerek uzmanlarından özel ders alabilirsiniz. Dersin türüne bakılmayarak her ders için aynı ücret ödenmektedir. Dileyen veliler öğrencileri için özel ders paketlerinden tercih ederek 2 veya 5 özel dersi ücretsiz alabilir.

Nitelikli eğitmenler tarafından verilen özel dersler için Mert Eğitim Merkezi'nden özel ders randevusu almalı ve yerinizi önceden ayırtmalısınız. Eğer ki yerinizi önceden ayırtmazsanız ve normalde özel ders aldığınız öğretmeniniz istediğiniz saatlerde dolu olursa farklı bir zaman dilimi belirtmeli veya farklı bir eğitmenden ders almalısınız. Her branş dersi için özel ders ücretleri aynı olarak uygulanmaktadır.

Profesyonel branş eğitmenlerinden özel ders alabilmek için yapmanız gereken oldukça kolay, Mert Eğitim Merkezi'ni arayın ve dilediğiniz gün ve saate, öğretmeninizin uygunluk durumuna göre yerinizi ayırtın. Özel ders ücretleri ders bitimlerinde ödenmektedir.

Özel ders almak istediğiniz ders sayısını belirledikten sonra indirim avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu avantajlar için özel ders bölümündeki fiyat tablomuzu inceleyerek fikir alabilirsiniz. Tek tek özel ders alıp bedelini ödediğinizde toplu ders alımına göre daha fazla fiyat ödersiniz. Toplu alımlarda özel ders ücretleri düşmekte, ödemeler elden taksitlendirilerek kolaylık sağlanmaktadır.

Özel Ders Fiyatı

Özel ders fiyatı olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda en kaliteli eğitmenlere en uygun fiyata özel ders veren Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin istediği gün ve saatlere göre göre özel dersleri ayarlamaktadır.

Mert Eğitim Merkezi, en iyi branş eğitmenleri ile eğitim vermekte, öğrencilerin derslerini profesyonel olarak planlanan düzenli özel ders eğitimleriyle düzeltmektedir.

Özel ders fiyatı olarak en uygun şekilde çok iyi branş öğretmenlerinden Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önceden gün ve saatinizi iletmektir.

Mert Eğitim Merkezi özel ders fiyatı en uygun resmi kurumların en iyisidir. En iyi branş öğretmenleri ile çalışan Mert Eğitim'de özel derslerle kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Özel ders fiyatı Mert Eğitim Merkezi'nde her zaman çok daha uygun olmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi Mert Eğitim Merkezi'nin kurucularının yer sahipleri olmasıdır. Aynı zamanda öğretmenlerin yıllardır Mert Eğitim Merkezi'nde görev almalarıyla birlikte gelen özveri ve yoğunluk sayesinde en uygun ücretlere özel ders almanız mümkün olmaktadır.

Özel ders fiyatı olarak İstanbul'da birebir özel ders veren öğretmenlerin 3'te 1 fiyatına özel dersi hem daha iyi öğretmenden hem de güvenli ve kendini kanıtlamış bir kurumdan alabilirsiniz. Böylesine uygun özel ders ücretlerine ancak ve ancak herhangi bir öğrenciden özel ders alınabilir.

Deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alabilmek oldukça meşakkatli ve para gerektiren bir iştir. Öğretmen ücretleri günümüzde son derece fazla olabilmektedir. Özellikle belli branşlarda uzmanlarından özel ders almak son derece zor olmaktadır.

Dışarıda özel ders fiyatı olarak talep edilen miktarlar son derece fazla olmaktadır. Çok yüksek ücretlere özel ders almak birçok aile için zor bir durumdur. Bu sebeple öğrenciler çok daha uygun fiyata çok daha nitelikli eğitmenlerden Mert Eğitim Merkezi'nden özel ders alabilirler. Mert Eğitim'de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri görev almaktadır.

Mert Eğitim'de özel ders fiyatı neredeyse bir öğrencinin talep ettiği özel ders fiyatından daha azdır. Birebir olarak branşında uzman gerçek öğretmenler tarafından verilen derslerden son derece yüksek verim alınmaktadır. Öğrencilerin kötü notlar getirmesi Mert Eğitim ile tarihe karışacaktır. Mert Eğitim her dersi uzmanından verdiren profesyonel bir kurumdur.

Özel ders fiyatı deneyimli eğitmenler için değerlendirildiğinde birebir olarak eğitmenden alındığında çok fazla olmaktadır. Bu sebeple Mert Eğitim Merkezi'i faiş özel ders fiyatlarına çözüm getirerek, en iyi öğretmenlerle anlaşmış ve bünyesinde ders verdirmeye ikna etmiştir. İstanbul'un en deneyimli branş öğretmenlerine, en uygun ücretler karşılığında ders verdiren en öğrenci dostu kurum Mert Eğitim'dir.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatları, İstanbul'da bir öğretmenden birebir alınmaya kalkıldığında 100 TL'den aşağı olmamaktadır. Bu öğretmen genelden daha nitelikliyse çok daha yüksek meblalara özel ders verebilmektedir. Bu durum eğitime daha düşük bütçeler ayırabilen aileler için maduriyete sebep olmaktadır.

Özel ders fiyatları konusunda son derece hassas davranan Mert Eğitim Merkezi özel ders ücretlerini tüm ailelerin bütçelerine uygun şekilde düzenlemiştir. Deneyimli branş öğretmenleri tarafından uygun ücretlere özel ders alabilmeniz ancak ve ancak Mert Eğitim Merkezi ile hareket ederek olmaktadır.

İhtiyacınıza uygun tüm özel dersleri belirlenmiş özel ders fiyatları kapsamında sabit ücrete alabilir, dilediğiniz gün ve saatlere derslerinizi sabitleyebilirsiniz. Branşlarında uzman öğretmenlerin verdiği özel derslerle öğrencilerin eksikleri giderilir, sınav notlarında düzelmeler kaydedilir. Mert Eğitim öğretmenleri öğrencileri birebir olarak takip ederek hızla gelişim kaydedilir. Öğrencilerin notlarını sıkı takip eden özel ders öğretmenleri öğrencilerin gelişimleri adına büyük emek vermektedir.

Özel ders fiyatları olarak yıl boyunca sabit tutulan uygun ücretten özel derslerinizi alabilir, matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe gibi branş derslerini alanında uzman eğitmenlerden alabilirsiniz. En deneyimli eğitmenler ile özel ders yapmak hiç bu kadar uygun ücretler karşılığında olmamıştı. Mert Eğitim öğrencilere bu imkanı sunabilen profesyonel bir kurumdur.

Özel ders fiyatları çok düşük olan yer altı eğitim verilen yerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Dersleri ne şekilde yaptıklarını, öğretmenlerin yetkinliklerini araştırmalı ve ona göre kararlar almalısınız. Çok ucuz denebilecek ücretlere bazen ders veren kişiler olmaktadır. Bu kişilerin bu dersleri ne şekilde verebildiği konusunda bazen anlam verememekteyiz. Lütfen aldığınız özel derslerin kimler tarafından ne şartlarda verildiğini araştırmadan hareket etmeyiniz.

Mert Eğitim Merkezi özel ders fiyatları senenin başında belirlenerek yıl boyunca sabit olarak hareket edilmektedir. Deneyimli eğitmenler tarafından verilen özel derslerle öğrenciler eksiklerini gidermekte ve hızla gelişim göstermektedir. En az 10 yıl deneyimli eğitmenlerin verdiği özel ders eğitimleriyle hiç bir ders sorun olarak kalmayacaktır. En iyi eğitmenler en kötü öğrencilerin bile derslerini düzeltmek için yüksek çaba sarf ederek asla pes etmezler.

Özel ders fiyatları olarak en uygun branş ders fiyatına Mert Eğitim Merkezi sahiptir. Çevre eğitim birimlerine göre en uygun fiyata en iyi öğretmenlere özel ders verdirebilen Mert Eğitim'in bu özelliğini koruyabilmesi kurucusunun yer sahibi olmasıdır. Aynı zamanda branş öğretmenleri ile birlikte yıllardır bir çok öğrencinin başarısını sağlayan Mert Eğitim'de görev alan eğitmenler özveride bulunmakta ve tüm ailelerin alabileceği seviyede ücretlere çok daha değerli olan eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Özel ders almak isteyen öğrenciler için Mert Eğitim sabit telefonu aranmalı ve randevu oluşturulması içindir. Randevu oluşturduktan sonra öğrenci dersine gelip katılabilir. Öğretmenler öğrencilerin ayarladıkları derslere göre hazır şekilde öğrencileri beklemektedir. Bu sebeple derslere gelmeyecek öğrencilerin 24 saat önceden iptallerini bildirmeleri gerekmektedir. Özel ders ödemeleri özel ders fiyatları kapsamında belirlenen ücretlere göre ders sonunda veya başında ödenebilir.

Özel ders fiyatları en az 10 yıl deneyimli branş eğitmenleri baz alınarak belirlenmiştir. Yapılacak özel dersler uzman öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. En deneyimli branş öğretmenleri aynı öğrencilerle devamlı olarak özel derslere devam ederek gelişim tek bir öğretmen tarafından takip edilmiş olur.

Özel ders fiyatları yıl içinde değişiklik göstermeyen sene başında belirlenmiş branşa göre değişmeyen fiyatlardır. Her ders için öğrenciler belirlenen fiyatlara göre ders alabilir. Ücretlendirme ders başına yapılmakta öğrenciler önceden diledikleri süre ders yapacaklarını bildirerek derse katılabilir.

Özel Ders Ücreti

Özel ders ücreti tüm dersler için geçerli olan, ders başı ödenen ücretleri niteler. Özel ders almak isteyen öğrenciler önceden almak istedikleri dersi bildirerek yerlerini ayırtır. Öğrenciler veya veliler derslerini ayarladıktan sonra dersten 15 dakika önce gelerek hazır olmalıdır. Öğrencilerin derslere geç gelmeleri durumunda ders bitim saati esas alınarak derse devam edilir. Öğretmenlerin devamlı olarak dersleri sürdüğü için planlanan zamanda derslerini bitirmeleri gerekir.

Profesyonel olarak işlevini sürdüren Mert Eğitim Merkezi, her öğrencinin hakkını gözetmekte, öğrencilerin ders başlangıç ve bitiş saatlerine dikkat etmektedir. Öğretmenlerin boş derslerine göre ders alabilir, her hafta için belirli gün ve saatleri sabitleyebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli en iyi branş öğretmenleri görev almaktadır. Bu sebeple ders alırken gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Her ders için özel ders ücreti sabit olup, herhangi bir branşa göre farklılık göstermemektedir.

Özel dersler 40'ar dakika süren dersleri niteler. Özel ders ücreti 1 ders saati özel ders için ödenen ücret demektir. Öğrenciler dilerse 1,5 saat özel ders alabilir. Öğrencilerin yapabildikleri ders sayısına göre alabilecekleri dersler belirlenir. Öğrenci eğer 3 saat yapabiliyor ve yorulmayıp derse odaklanarak yüksek verim alabiliyorsa 3 saat ders alabilir. Fakat 2 saat ders yeterli oluyor ve öğrenci 3.saatte zorluk çekiyorsa 2 saat ders bu öğrenci için yeterli olmaktadır. Bunun yanında 1,5 saati geçen dersler öğrenciye fazla geliyor ve öğrenci devam etmekte zorlanıyorsa 1,5 saat bu öğrencimiz için son derece uygun olmaktadır. Bu sebeple alınacak dersler ancak ve ancak öğrencilere göre belirlenebilir.

Dilerse öğrenciler istedikleri yoğunlukta ders yapabilir, istedikleri günlere derslerini yayabilir. Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri ile eğitim öğretim hizmetine devam eden Mert Eğitim, son derece profesyonel, hijyenik ve güvenli, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Özel ders ücreti de özel olarak toplantıda belirlenmiş, tüm ailelerin bütçelerine uygun şekilde düzenlenmiştir.

Özel Ders Fiyatları İstanbul

Özel ders fiyatları İstanbul ilinde oldukça değişiklik gösteren bir olgudur. Bu değişimin sebeplerinden birisi öğretmenlerin deneyim ve kalitesidir. Bir diğer sebebi de kurumun kendi giderleri ve öğretmenlere verdiği ücretler kapsamında ortaya çıkan farktır.

Özel ders fiyatları İstanbul çerçevesinde değerlendirildiğinde yüksek meblağlara tekamül etmektedir. Lakin Mert Eğitim Merkezi son derece uygun ücretlere özel ders alabilmenize imkan tanıyan nadir kuruluşlardan birisidir. Deneyimli eğitmenler tarafından verilen özel derslerde öğrencilerin alacakları verim ön planda tutulmaktadır.

Özel ders fiyatları İstanbul bazında minimum seviyede olan Mert Eğitim Merkezi'nden toplu özel ders aldığınızda özel ders fiyatları minimum seviyesinden de daha aşağıya inebilmektedir. Bu avantajı sizlere kurum yer sahibi olduğundan ve öğretmenleriyle yıllardır birlikte olduğundan sunabilmektedir. Özel derste verimi garanti eden Mert Eğitim Merkezi'nde istediğiniz dersten özel ders alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematik özel ders fiyatları olarak piyasada uygulanan ücretler oldukça yüksektir. Kimi matematik öğretmenleri 1 ders için 80 TL talep etse de kimi matematik öğretmenleri ve hatta matematik öğretmeni olmayan fakat deneyimli olduğunu belirten öğretmenler 250 TL civarlarında talep edebilmektedir. Bu rakamların bu kadar farklılık göstermesi ders ve konuları değerlendirildiğinde pek te mantıklı değildir. Bazı öğretmenler 30 yıl deneyimli lakin yine de 80 TL civarında ücretlere özel ders verirken bazı öğretmenler 5 yıl deneyimli 250 TL civarlarında talep etmektedir. Hal böyleyken matematik özel ders almak için kimi tercih edeceğimize de karar vermekte zorlanıyoruz.

Matematik özel ders fiyatları olarak tüm ailelerin özel ders alabileceği, oldukça makul bir özel ders bedeli belirleyerek, tüm derslerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerini temin ederek, büyük bir bilgi paylaşım ve özel ders platformu oluşturduk. Bu eğitim arenasının adı Mert Eğitim Merkezi'dir. Dilediğiniz dersten dilediğiniz sayıda ders alabilir, derslerinizi haftalık sabitleyebilir, düzenli olarak yapabilirsiniz. Öğretmenle frekansınızın tutmaması olası bir durumdur. Çok çok nadir olarak görmekte olduğumuz frekans farklılıkları durumunda farklı öğretmenle yolunuza devam edebilirsiniz. Kurum farklı öğretmen taleplerine tamamen açıktır. Önemli olan öğrencilerin başarılı olmaları için gereken desteği sunabilmektir.

Matematik özel ders fiyatları olarak ücretlerin Mert Eğitim'de yüksek olması beklenmektedir. Öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alma imkanı değerlendirildiğinde bu düşünce çok normaldir. Lakin burada Mert Eğitim Merkezi kurucusunun yer sahibi olması ve kurumda görev alan öğretmenlerin özverili olması, minimum ücretlere özel ders vermeye hazır olması ücretlerin düşük olmasını sağlamaktadır. Bu fırsatı iyi değerlendirerek matematik özel ders eğitimi alabilirsiniz.

Özel Ders Ücretleri 2020

Özel ders ücretleri 2020 yılında kurumumuzca minimum fiyatlardadır. Bunun en temel sebebi zorlaşan yaşam sürecinde öğrencisi olan ailelere özel ders imkanı sağlamaktır. Özel ders öğrencilerin en çok verim aldığı öğrenim metodudur. Başarılı öğrenciler birebir ders alan, eksiklerini zamanında gideren, sınavlara en iyi şekilde hazırlanan öğrencilerdir.

Özel ders ücretleri 2020 yılı için kurumumuzda oldukça uygundur. İstediğiniz tüm derslerden en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerinden birebir ders alarak kısa sürede eksiklerinizi giderebilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Başarının şans olmadığı günümüzde, çalışmak, derslere zaman ayırmak, bol soru çözmek yapılması gerekenlerin önünde gelir.

Özel ders ücretleri 2020 senesi için dışarıdan bir öğretmenden almak istediğinizde son derece pahalı bir lükstür. Lakin kurumumuzda özel ders her gelir düzeyine sahip ailenin rahatlıkla tercih edebileceği bir olanaktır. Bu olanak hem en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilen dersleri içerdiği gibi hem de verim garantilidir.

Özel ders ücretleri 2020 yılı için hem daha fazla ihtiyaç haline gelmiş hem de lüks bir hizmet konumundadır. Lakin kurumumuz bu lüks hizmeti minimum fiyatlara verebilecek anlaşmalarla öğretmenlerin özverileri sayesinde sunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir okullarda görev alan branş öğretmenleri tarafından verilen özel dersler için ödenen özel ders ücretleri son derece uygundur.

Özel ders ücretleri 2020 yılı için kurumumuzda eşsiz bir yere sahiptir. Çevre kurum ve kuruluşlardan hem daha uygun fiyata hem de daha nitelikli branş öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler tarafından öğrenilen derslerde başarı hemen yakalanmaktadır. Eksiklerinizi toparlayan öğretmenler kısa sürede sınav notlarınızın da yükselmesini sağlar.

Özel Ders Fiyatları 2020

Özel ders fiyatları 2020 yılı için kurumumuz bazlı değerlendirildiğinde özel ders veren öğretmenler ve özel ders süresi göz önüne alındığında son derece uygun olmaktadır. Kurumumuzda bir öğrenciden özel ders alırcasına özel ders ücretlerine en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Bunun sağlanmasında kurum yöneticilerinin öğretmenlerle yaptıkları anlaşmalar etkili olmaktadır.

Özel ders fiyatları 2020 yılında Mert Eğitim Merkezi’nde oldukça uygun olup, bunu sağlayan öğretmenlerimize minnettarız. Tüm öğrencilerin özel ders alabilmeleri için yaptığımız çalışmalara destek veren deneyimli branş öğretmenleri sayesinde öğrenciler başarıyı yakalamaktadır.

Özel ders fiyatları 2020 yılı için oldukça uygun tutulmakta, tüm öğrencilerin bu değişen eğitim öğretim programlarından etkilenmesini engellemek adına özel ders hizmeti sunmaktayız. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidererek derste başarıyı yakalamalarını sağlar.

Özel ders fiyatları 2020 yılı için minimumda tutulmakta, her öğretmen öğrencilere verimli olma garantisi sunmaktadır. Öğrencilerden beklenen yalnızca derslerini düzenli almaları ve verilen ödevleri eksiksiz, zamanında yapmalarıdır. Bu şekilde çalışan öğrenciler başarıyı kesin olarak yakalamaktadır.

Özel ders fiyatları 2020 yılı içerisinde değişmeksizin en uygun bedelden sunulmaktadır. Kurumumuzun bu düşük fiyat politikası tüm gelir seviyesine sahip ailelerin öğrencilerine özel ders alma şansı tanımaları amacıyla uygulanmaktadır. Öğrencilerin eksikleri olduğunda ve başa çıkamadıklarında özel ders alabilir, tüm eksiklerini gidermelerini sağlayabilir, başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirmelerine vesile olabilirsiniz.

Özel Ders Ücretleri 2021

Özel ders ücretleri 2021 yılı boyunca Mert Eğitim Merkezi’nde her zaman olduğu gibi minimum rakamlarda tutulmaktadır. Yıl boyunca sabit olarak uygulanan özel ders bedeli karşılığında dilediğiniz kadar kredi tanımlatabilir, kredilerinizi istediğiniz dersler için kullanabilirsiniz. Mert Eğitim’de özel ders kredisi oluştururken yaptığınız plana bağlı kalmayarak istediğiniz zaman istediğiniz dersten özel ders alabilirsiniz.

Özel ders ücretleri 2021 yılı boyunca her yıl olduğu gibi sabit olup, minimum seviyede belirlenmiştir. Belirlenen ücretler yıl içerisinde özel ders almak isteyen tüm öğrenciler için aynı olup yalnızca toplu özel ders alımlarında indirilebilmektedir. Aynı zamanda toplu özel ders alımlarında ödeme kolaylığı yapılmakta, ödemeler aylık olarak taksitlere bölünmektedir.

Özel ders ücretleri 2021 yılı boyunca her ders için aynı olarak uygulanmaktadır. Toplu özel ders alımlarında tanımlanan özel ders kredi haklarınızı istediğiniz dersten sorunsuzca kullanabilirsiniz. İstediğiniz dersten, istediğiniz öğretmenden özel ders alabilir, herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmadan dilediğinizce verim alabilirsiniz.

Özel ders ücretleri 2021 yılı boyunca sabit tutulan, toplu özel ders alımlarında bir miktar daha düşebilen, öğrencilere yıl içerisinde destek alabilmelerine imkan sağlayan ve velilerin ödemelerinde zorluk yaşamamaları için hem düşük tutulan hem de taksitlere bölünen ücretlerdir. Toplu özel ders alan öğrencilerin özel ders iptalleri 24 saat önceden yapılmaktadır. Öğrenciler işleri çıktığı durumlarda kuruma haber vererek derslerini istediği gibi iptal edebilir. Bu durumda tanımlanan özel ders kredisinde herhangi bir azalma yaşanmaz. Yapılmayan dersin bedeli alınmaz.

Özel ders ücretleri 2021 yılı kapsamında toplu özel ders alımları neticesinde ödenmiş ve yıl içerisinde alınan özel ders kredisi harcanamamış ise özel ders haklarınız bir sonraki seneye devreder. Özel ders haklarınızı yaz döneminde veya gelecek eğitim öğretim döneminde kullanabileceğiniz şekilde saklanır. Mert Eğitim’de alınan özel dersler genellikle aynı sene bitirilmekte ve ekstra ders alınabilmektedir. Tüm derslerden destek alabileceğiniz Mert Eğitim’de her öğretmen en az 10 yıl deneyimlidir.

Özel ders fiyatları 2021

Özel ders fiyatları 2021 yılı içerisinde Mert Eğitim’de aynı seviyede tutulmakta, minimum rakama eğitim öğretim yılı başında ulaşılmaktadır. Bu sayede öğrenciler yıl boyunca aynı ücretten özel ders alabilme imkanını elde etmekte, toplu özel ders alabilmekte, özel ders haklarını her ders için kullanabilmektedir.

Özel ders fiyatları 2021 yılı içerisinde eğitim öğretim dönemi boyunca her zaman aynı olmaktadır. Senede 1 kere, eğitim öğretim yılı tatillerinde fiyatlarda değişim yaşanabilmektedir. Bu karar yönetimin yaptığı toplantılar neticesinde alınır. Bir sonraki eğitim öğretim dönemine kadar aynı şekilde uygulanır.

Özel ders fiyatları 2021 yılında yine Mert Eğitim Merkezi’nde en uygun şekilde sunulmaktadır. Her zaman minimum ücret politikasını benimsemiş Mert Eğitim, tüm öğrencilere büyük bir imkan sunmaktadır. Bu imkan en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinde minimum bedele özel ders alabilme imkanıdır. Her öğrenci bu imkandan faydalanarak diğer öğrencilere nazaran avantaj elde edebilir.

Özel ders fiyatları 2021 yılı için Mert Eğitim’de her zaman olduğu gibi minimum seviyededir. Öğrencilerin sınavlardan önce özel ders almak istemesi, sınavlara en iyi şekilde hazır olmaları, geleceklerinin belirlendiği sınavlara kapsamlı bir hazırlık yapmak istemeleri üzerine özel ders alabilecekleri Mert Eğitim, haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Özel ders fiyatları 2021 yılı için genel olarak değerlendirildiğinde en uygun fiyatların Mert Eğitim’de bulunduğu görülür. Mert Eğitim her yıl fiyatlarını her zaman olduğu gibi minimum fiyatlara sabitler. En uygun fiyatlı özel ders eğitimlerine her zaman Mert Eğitim’le ulaşabilirsiniz. Bu fiyatlar kapsamında en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden birebir ders görüldüğünü hatırlatmak isteriz.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !