İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Özel Ders Ücretleri

Özel ders ücretleri, en deneyimli eğitmenler tarafından yapılan dersler için ödenen ücretlerdir. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı için belirlenmiş olan ücret 60 TL'dir. Alanında uzman en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin ders verdiği Mert Eğitim Merkezi, 2006'dan beri eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir.

Eğitim öğretim yılı başlamadan belirlenen özel ders ücretleri yıl boyunca değişmeyerek devam eden, her dersi kapsayan standart ücretlerdir. En deneyimli öğretmenler için oldukça uygun ücretler ödeyerek uzmanlarından özel ders alabilirsiniz. Dersin türüne bakılmayarak her ders için aynı ücret ödenmektedir. Dileyen veliler öğrencileri için özel ders paketlerinden tercih ederek 2 veya 5 özel dersi ücretsiz alabilir.

Nitelikli eğitmenler tarafından verilen özel dersler için Mert Eğitim Merkezi'nden özel ders randevusu almalı ve yerinizi önceden ayırtmalısınız. Eğer ki yerinizi önceden ayırtmazsanız ve normalde özel ders aldığınız öğretmeniniz istediğiniz saatlerde dolu olursa farklı bir zaman dilimi belirtmeli veya farklı bir eğitmenden ders almalısınız. Her branş dersi için özel ders ücretleri aynı olarak uygulanmaktadır.

Profesyonel branş eğitmenlerinden özel ders alabilmek için yapmanız gereken oldukça kolay, Mert Eğitim Merkezi'ni arayın ve dilediğiniz gün ve saate, öğretmeninizin uygunluk durumuna göre yerinizi ayırtın. Özel ders ücretleri ders bitimlerinde ödenmektedir.

Özel Ders Fiyatı

Özel ders fiyatı olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda en kaliteli eğitmenlere en uygun fiyata özel ders veren Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin istediği gün ve saatlere göre göre özel dersleri ayarlamaktadır.

Mert Eğitim Merkezi, en iyi branş eğitmenleri ile eğitim vermekte, öğrencilerin derslerini profesyonel olarak planlanan düzenli özel ders eğitimleriyle düzeltmektedir.

Özel ders fiyatı olarak en uygun şekilde çok iyi branş öğretmenlerinden Mert Eğitim Merkezi'nde özel ders alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önceden gün ve saatinizi söylemektir.

Mert Eğitim Merkezi özel ders fiyatı en uygun resmi kurumların en iyisidir. En iyi branş öğretmenleri ile çalışan Mert Eğitim'de özel derslerle kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Özel ders fiyatı Mert Eğitim Merkezi'nde her zaman çok daha uygun olmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi Mert Eğitim Merkezi'nin kurucularının yer sahipleri olmasıdır. Aynı zamanda öğretmenlerin yıllardır Mert Eğitim Merkezi'nde görev almalarıyla birlikte gelen özveri ve yoğunluk sayesinde en uygun ücretlere özel ders almanız mümkün olmaktadır.

Özel ders fiyatı olarak İstanbul'da birebir özel ders veren öğretmenlerin 3'te 1 fiyatına özel dersi hem daha iyi öğretmenden hem de güvenli ve kendini kanıtlamış bir kurumdan alabilirsiniz. Böylesine uygun özel ders ücretlerine ancak ve ancak herhangi bir öğrenciden özel ders alınabilir.

Deneyimli branş öğretmenlerinden özel ders alabilmek oldukça meşakkatli ve para gerektiren bir iştir. Öğretmen ücretleri günümüzde son derece fazla olabilmektedir. Özellikle belli branşlarda uzmanlarından özel ders almak son derece zor olmaktadır.

Dışarıda özel ders fiyatı olarak talep edilen miktarlar son derece fazla olmaktadır. Çok yüksek ücretlere özel ders almak birçok aile için zor bir durumdur. Bu sebeple öğrenciler çok daha uygun fiyata çok daha nitelikli eğitmenlerden Mert Eğitim Merkezi'nden özel ders alabilirler. Mert Eğitim'de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri görev almaktadır.

Mert Eğitim'de özel ders fiyatı neredeyse bir öğrencinin talep ettiği özel ders fiyatından daha azdır. Birebir olarak branşında uzman gerçek öğretmenler tarafından verilen derslerden son derece yüksek verim alınmaktadır. Öğrencilerin kötü notlar getirmesi Mert Eğitim ile tarihe karışacaktır. Mert Eğitim her dersi uzmanından verdiren profesyonel bir kurumdur.

Özel ders fiyatı deneyimli eğitmenler için değerlendirildiğinde birebir olarak eğitmenden alındığında çok fazla olmaktadır. Bu sebeple Mert Eğitim Merkezi'i faiş özel ders fiyatlarına çözüm getirerek, en iyi öğretmenlerle anlaşmış ve bünyesinde ders verdirmeye ikna etmiştir. İstanbul'un en deneyimli branş öğretmenlerine, en uygun ücretler karşılığında ders verdiren en öğrenci dostu kurum Mert Eğitim'dir.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatları, İstanbul'da bir öğretmenden birebir alınmaya kalkıldığında 100 TL'den aşağı olmamaktadır. Bu öğretmen genelden daha nitelikliyse çok daha yüksek meblalara özel ders verebilmektedir. Bu durum eğitime daha düşük bütçeler ayırabilen aileler için maduriyete sebep olmaktadır.

Özel ders fiyatları konusunda son derece hassas davranan Mert Eğitim Merkezi özel ders ücretlerini tüm ailelerin bütçelerine uygun şekilde düzenlemiştir. Deneyimli branş öğretmenleri tarafından uygun ücretlere özel ders alabilmeniz ancak ve ancak Mert Eğitim Merkezi ile hareket ederek olmaktadır.

İhtiyacınıza uygun tüm özel dersleri belirlenmiş özel ders fiyatları kapsamında sabit ücrete alabilir, dilediğiniz gün ve saatlere derslerinizi sabitleyebilirsiniz. Branşlarında uzman öğretmenlerin verdiği özel derslerle öğrencilerin eksikleri giderilir, sınav notlarında düzelmeler kaydedilir. Mert Eğitim öğretmenleri öğrencileri birebir olarak takip ederek hızla gelişim kaydedilir. Öğrencilerin notlarını sıkı takip eden özel ders öğretmenleri öğrencilerin gelişimleri adına büyük emek vermektedir.

Özel ders fiyatları olarak yıl boyunca sabit tutulan uygun ücretten özel derslerinizi alabilir, matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe gibi branş derslerini alanında uzman eğitmenlerden alabilirsiniz. En deneyimli eğitmenler ile özel ders yapmak hiç bu kadar uygun ücretler karşılığında olmamıştı. Mert Eğitim öğrencilere bu imkanı sunabilen profesyonel bir kurumdur.

Özel ders fiyatları çok düşük olan yer altı eğitim verilen yerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Dersleri ne şekilde yaptıklarını, öğretmenlerin yetkinliklerini araştırmalı ve ona göre kararlar almalısınız. Çok ucuz denebilecek ücretlere bazen ders veren kişiler olmaktadır. Bu kişilerin bu dersleri ne şekilde verebildiği konusunda bazen anlam verememekteyiz. Lütfen aldığınız özel derslerin kimler tarafından ne şartlarda verildiğini araştırmadan hareket etmeyiniz.

Mert Eğitim Merkezi özel ders fiyatları senenin başında belirlenerek yıl boyunca sabit olarak hareket edilmektedir. Deneyimli eğitmenler tarafından verilen özel derslerle öğrenciler eksiklerini gidermekte ve hızla gelişim göstermektedir. En az 10 yıl deneyimli eğitmenlerin verdiği özel ders eğitimleriyle hiç bir ders sorun olarak kalmayacaktır. En iyi eğitmenler en kötü öğrencilerin bile derslerini düzeltmek için yüksek çaba sarf ederek asla pes etmezler.

Özel ders fiyatları olarak en uygun branş ders fiyatına Mert Eğitim Merkezi sahiptir. Çevre eğitim birimlerine göre en uygun fiyata en iyi öğretmenlere özel ders verdirebilen Mert Eğitim'in bu özelliğini koruyabilmesi kurucusunun yer sahibi olmasıdır. Aynı zamanda branş öğretmenleri ile birlikte yıllardır bir çok öğrencinin başarısını sağlayan Mert Eğitim'de görev alan eğitmenler özveride bulunmakta ve tüm ailelerin alabileceği seviyede ücretlere çok daha değerli olan eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Özel ders almak isteyen öğrenciler için Mert Eğitim sabit telefonu aranmalı ve randevu oluşturulması içindir. Randevu oluşturduktan sonra öğrenci dersine gelip katılabilir. Öğretmenler öğrencilerin ayarladıkları derslere göre hazır şekilde öğrencileri beklemektedir. Bu sebeple derslere gelmeyecek öğrencilerin 24 saat önceden iptallerini bildirmeleri gerekmektedir. Özel ders ödemeleri özel ders fiyatları kapsamında belirlenen ücretlere göre ders sonunda veya başında ödenebilir.

Özel ders fiyatları en az 10 yıl deneyimli branş eğitmenleri baz alınarak belirlenmiştir. Yapılacak özel dersler uzman öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. En deneyimli branş öğretmenleri aynı öğrencilerle devamlı olarak özel derslere devam ederek gelişim tek bir öğretmen tarafından takip edilmiş olur.

Özel ders fiyatları yıl içinde değişiklik göstermeyen sene başında belirlenmiş branşa göre değişmeyen fiyatlardır. Her ders için öğrenciler belirlenen fiyatlara göre ders alabilir. Ücretlendirme ders başına yapılmakta öğrenciler önceden diledikleri süre ders yapacaklarını bildirerek derse katılabilir.

Özel Ders Ücreti

Özel ders ücreti tüm dersler için geçerli olan, ders başı ödenen ücretleri niteler. Özel ders almak isteyen öğrenciler önceden almak istedikleri dersi bildirerek yerlerini ayırtır. Öğrenciler veya veliler derslerini ayarladıktan sonra dersten 15 dakika önce gelerek hazır olmalıdır. Öğrencilerin derslere geç gelmeleri durumunda ders bitim saati esas alınarak derse devam edilir. Öğretmenlerin devamlı olarak dersleri sürdüğü için planlanan zamanda derslerini bitirmeleri gerekir.

Profesyonel olarak işlevini sürdüren Mert Eğitim Merkezi, her öğrencinin hakkını gözetmekte, öğrencilerin ders başlangıç ve bitiş saatlerine dikkat etmektedir. Öğretmenlerin boş derslerine göre ders alabilir, her hafta için belirli gün ve saatleri sabitleyebilirsiniz. Mert Eğitim Merkezi'nde en az 10 yıl deneyimli en iyi branş öğretmenleri görev almaktadır. Bu sebeple ders alırken gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz. Her ders için özel ders ücreti sabit olup, herhangi bir branşa göre farklılık göstermemektedir.

Özel dersler 40'ar dakika süren dersleri niteler. Özel ders ücreti 1 ders saati özel ders için ödenen ücret demektir. Öğrenciler dilerse 1,5 saat özel ders alabilir. Öğrencilerin yapabildikleri ders sayısına göre alabilecekleri dersler belirlenir. Öğrenci eğer 3 saat yapabiliyor ve yorulmayıp derse odaklanarak yüksek verim alabiliyorsa 3 saat ders alabilir. Fakat 2 saat ders yeterli oluyor ve öğrenci 3.saatte zorluk çekiyorsa 2 saat ders bu öğrenci için yeterli olmaktadır. Bunun yanında 1,5 saati geçen dersler öğrenciye fazla geliyor ve öğrenci devam etmekte zorlanıyorsa 1,5 saat bu öğrencimiz için son derece uygun olmaktadır. Bu sebeple alınacak dersler ancak ve ancak öğrencilere göre belirlenebilir.

Dilerse öğrenciler istedikleri yoğunlukta ders yapabilir, istedikleri günlere derslerini yayabilir. Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri ile eğitim öğretim hizmetine devam eden Mert Eğitim, son derece profesyonel, hijyenik ve güvenli, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Özel ders ücreti de özel olarak toplantıda belirlenmiş, tüm ailelerin bütçelerine uygun şekilde düzenlenmiştir.

ilkokul-matematik-ogretmenleri

Özel Ders Fiyatları İstanbul

Özel ders fiyatları İstanbul ilinde oldukça değişiklik gösteren bir olgudur. Bu değişimin sebeplerinden birisi öğretmenlerin deneyim ve kalitesidir. Bir diğer sebebi de kurumun kendi giderleri ve öğretmenlere verdiği ücretler kapsamında ortaya çıkan farktır.

Özel ders fiyatları İstanbul çerçevesinde değerlendirildiğinde yüksek meblağlara tekamül etmektedir. Lakin Mert Eğitim Merkezi son derece uygun ücretlere özel ders alabilmenize imkan tanıyan nadir kuruluşlardan birisidir. Deneyimli eğitmenler tarafından verilen özel derslerde öğrencilerin alacakları verim ön planda tutulmaktadır.