ÖZEL DERS

Özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

1 Ders 40 dakika sürer. Bedeli 70 TL'dir.

Özel Ders

Okul sınavlarına veya LGS ve YKS gibi sınavlara hazırlanmak için ideal olan özel ders seçenekleri aşağıda verilmiştir. Dilediğiniz gün ve saat için, dilediğiniz dersten, dilediğiniz yoğunlukta özel ders alabilirsiniz. Derslerinizi sabitleyebilir, her hafta aynı gün ve saatlerde, aynı öğretmenden özel derslerinizi alabilirsiniz.

TÜM DERSLER EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ BRANŞ ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Mert Özel Ders Merkezi'nden Özel Ders Almak Bir Ayrıcalıktır !

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf
tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !