FİZİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden fizik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

Fizik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli fizik branş öğretmenleri ile birebir olarak yapılmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi 2006'dan beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Mert Özel Ders Merkezi'nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. İstediğiniz tüm derslerden dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta destek alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Pendik Fizik Özel Ders

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler lise fizik takviye olarak fizik konularında eğitim veren deneyimli öğretmenlerdir. Dersler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilmektedir. Mert Eğitim’in fizik öğretmeni olarak özel derslere giren eğitmenleri en az 10 yıl deneyimli uzman fizikçilerdir.

Pendik fizik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin aldıkları fizik derslerinin verimli geçmesi bizim için son derece önemlidir. Fizik dersi diğer derslere nazan oldukça zor, konuları ağır ve bir o kadar üzerinde çalışılması gereken önemli bir derstir. Öğrenciler genellikle fizik dersinde zorluk çekmektedir. Fizik özel dersleri ile bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlamak başlıca hedefimizdir.

Pendik fizik özel ders eğitimleri konusunda hassas davranıp çok iyi fizik öğretmenleriyle çalışmaktayız. Fizik özel dersi alarak fizik öğretmenlerimizle tanışabilir, eksik olduğunuz konuların üzerine gidebilirsiniz. Kısa sürede fizik derslerinde başarıyı yakalamak için fizik özel dersi almak en iyi çözüm olacaktır.

Pendik fizik özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Pendik bölgesinde fizik özel dersi ihtiyaç olan tüm öğrencileri Küçükyalı’ya davet etmekteyiz. Eğitim kurumumuz 2006’dan beri tüm derslerden özel ders hizmeti vermekte, en iyi öğretmenlerle çalışmaktadır.

Pendik fizik özel ders eğitimleri için öğrencinin evine öğretmen göndermemekteyiz. Özel ders almak isteyen öğrenciler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerini alabilir. Öğrencilerin güvenliği ve sağlığı açısından eğitim kurumumuz dışında özel ders vermemekteyiz.

Pendik fizik özel ders ihtiyacınıza Mert Özel Ders Merkezi ile son verebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi’nde özel derslerde görev alan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleridir. Deneyimli öğretmenler tarafından yapılan derslerle çok kısa sürede eksikler giderilmeye başlar. Sonrasında düzenli bir çalışma ile derste başarıya ulaşılır.

Pendik Fizik Özel Ders Ücretleri

Pendik fizik özel ders ücretleri kapsamında Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nin fiyatları hakkında bilgi verebiliriz. Tek yapmanız gereken "özel ders" bölümünden güncel özel ders bedelini incelemektir. Her öğrenci istediği dersten istediği konulardan özel ders alma hakkına sahiptir. Tüm dersler için özel ders ücreti aynıdır.

Pendik fizik özel ders ücretleri fizik özel dersi alarak eksiklerini gidermek isteyen öğrencilerin ödediği ücreti temsil eder. Öğrenci, yanına bir arkadaşını alarak özel ders aldığında yarı yarıya özel ders ücretini paylaşabilir. Aynı seviyede olan öğrenciler için son derece iyi bir seçenek olan iki kişi özel ders alma imkanını da değerlendirebilirsiniz.

Pendik fizik özel ders ücretleri kapsamında ders veren öğretmenler uzman fizik eğitmenleridir. Fizik öğretmenliği bölümü lisansına sahip, en az 10 yıldır fizik öğretmenliği hizmeti veren deneyimli fizikçiler öğrencilere birebir ders vererek fizik dersinde başarıyı yakalamalarını sağlamaktadır.

Pendik fizik özel ders ücretleri olarak araştırma yapıldığında çok yüksek meblağlara fizik özel dersi alabileceğinizi görebilirsiniz. Lakin Mert Eğitim Merkezi’nde öğretmenlerle ders sayısı kapsamında anlaşılarak minimum ücret belirlenmektedir. Kurucumuzun yer sahibi olması özel ders ücretlerini en aşağıya çekebilmeye olanak sağlamakta ve tüm öğrencilerin rahatlıkla faydalanabileceği bir özel ders imkanı yaratmaktadır.

Pendik fizik özel ders ücretleri kurumumuzda normal şartlarda 2 katı olması beklenir. Lakin önceki paragrafta anlattığımız ana sebeplerden ötürü özel ders ücretini en uygun seviyede tutabilmekteyiz. Sizler de en iyi öğretmenlerden fizik özel dersi alabilir, fizik konularındaki eksiklerinizi giderebilir, fizik sınavlarından yüksek not alabilir, üniversite giriş sınavlarında fizik sorularıyla başaçıkabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders ücretleri lise fizik özel ders ve üniversiteye hazırlık fizik özel ders olarak ayrılmamaktadır. Ücretler ve ders süreleri sabittir. Siz dilediğiniz amaca yönelik fizik özel ders alabilirsiniz. Özel ders bedeli fizik dersinde olduğu gibi diğer derslerde de aynıdır. Tüm dersler aynı ders süresine ve aynı bedele verilir. Her dersin öğretmeni alanında uzman 10 yılı aşkın sürede deneyime sahiptir.

Pendik Fizik Özel Ders Fiyatları

Pendik fizik özel ders fiyatları deneyimli öğretmenden, öğrenciden, uzmandan diye ayrılarak farklı ücretlerde olabilmektedir. Biz Mert Eğitim Merkezi olarak size İstanbul’un en iyi fizik öğretmenlerinden, en az 10 yıl deneyimli fizik hocalarından eğitim almanıza olanak tanıyoruz. Hem de son derece uygun bir özel ders ücreti ile fizik, kimya, biyoloji, geometri, matematik, edebiyat vb dersleri alabilmektesiniz.

Pendik fizik özel ders fiyatları fizik özel dersleri karşılığında ödenen fiyatları niteler. Öğrenci fizik özel dersi alarak üniversite sınavlarına hazırlanabilir. Sınava hazırlanan ve fizik dersinde zorluk çeken öğrenciler deneyimli fizik öğretmenlerimizden ders alarak kısa sürede fizikteki eksiklerini giderebilir.

Pendik fizik özel ders fiyatları genel olarak kurumumuz dışında ilişkisi olmayan öğretmenlerin ve hatta üniversite öğrencilerinin verdiği özel dersler değerlendirildiğinde çok yüksek olabilmektedir. Sizlere bu kapsamda Mert Eğitim Merkezi’nden son derece uygun özel ders bedeli karşılığında özel ders alabilme imkanı sunmaktayız. Hem özel ders ücreti çok uygun hem de fizik öğretmenlerinin uzman fizik eğitmenleri olması dersten alacağınız verimi garanti etmektedir.

Pendik fizik özel ders fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişebilen fiyatlara öğrenci ve öğretmenler tarafından verilebilmektedir. Sizlere CV’si değerlendirilmiş, yıllarca birlikte çalıştığımız deneyimli fizik öğretmenlerinden özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’mizi önermekteyiz. Hem özel ders fiyatı tüm öğrenci ve tüm dersler için sabit olmakta hem de öğretmenler İstanbul’un en iyi branş öğretmenleri olmaktadır.

Pendik fizik özel ders fiyatları kapsamında ders verilen yerler kira, su, elektrik, öğretmen maaşı, kar elde etme gibi bir çok nedenlerden dolayı kurumlarda son derece fazladır. Lakin Mert Eğitim Merkezi yer sahibi olması ve öğretmenleriyle anlaşmaları sayesinde istediğiniz özel dersi son derece minimum bir rakama alabilmektesiniz.

Pendik fizik özel ders fiyatları olarak senelik bazda gelen düzenlemeler her zaman minimuma yöneliktir. Çevre kurumlara göre herdaim minimum ücretlere sahip olabilen Mert Eğitim Merkezi bu özelliğini kurum sahibinin aynı zamanda yer sahibi olması sayesindedir. Sizler de bu avantajdan faydalanarak iyi öğretmenlerden uygun bedellere öğrenim görebilirsiniz.

Pendik Fizik Özel Ders Veren Öğretmenler

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli uzman fizik öğretmenleridir. Fizik derslerinde desteğe ihtiyacınız varsa, fizik konularının üzerinden geçmek ve sınavda çıkabilecek fizik sorularını yapabilmek istiyorsanız birebir fizik özel dersi alabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler tarafından birebir fizik eğitimi almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu aramaktır. Randevunuzu oluşturduktan sonra belirttiğiniz gün ve saatte Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde olmalısınız.

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler konusunda şüpheniz olmasın, en iyi fizik öğretmenleriyle çalışmaktayız. Yıllardır fizik derslerimizi veren fizik öğretmenlerimiz başarılı öğretmenlerdir. Bir çok öğrencinin hem okul notlarında artışı sağlamış hem de ünivesite sınavlarında fizik sorularında öğrencilerin rahat etmelerini sağlamıştır.

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler ister ki öğrenciler fizik özel dersinde işledikleri konularla ilgili soru çözsünler. Öğrenciler fizikte eksik oldukları konulardan özel ders almaktadır. Özel dersten sonra öğrendiği konuyla ilgili soru çözmeye çalışması gereken öğrenciler ancak bu şekilde başarıya ulaşabilir. Soru çözümü yapılmalı yapılamayan sorular öğretmene sorulmalıdır. Mert Eğitim Merkezi öğrencilerine ders çalışabileceği bir imkan sağlamaktadır.

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleridir. Mert Eğitim Merkezi’nde isteyen öğrenci özel ders sınıfında oturup soru çözümü yapabilir. Yapamadığı soruları biriktirerek fizik özel dersinde öğretmenine sorarak nerelerde eksikse oraları tamamlayabilir, nerelerde hata yapıyorsa öğretmeninden öğrenip birdahakine o hataları yapmamayı öğrenebilir.

Pendik fizik özel ders veren öğretmenler olarak Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde görev alan öğretmenler alanında uzman eğitimcilerdir. Çevre okullarda görev alan öğretmenlerin birebir dersleri sayesinde öğrenci kısa sürede fizik dersini sevmeye başlar. Sınavdan alınan yüksek not sayesinde de fizik dersine bağlanır. Derste başarı için önyargının kırılması şarttır. Öğrenci çalışınca yapabileceğini gördükten sonra derse daha fazla önem verir.

Pendik Fizik Özel Ders Veren Öğrenciler

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler her ilçede olduğu gibi genellikle üniversite öğrencileridir. Öğrenciler ek gelir sağlamak amacıyla özel ders vermekte, genel olarak öğretmenlerin talep ettiği ücretlerin aşağısını talep etmektedir.

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler düşük ücretlere özel ders verdikleri için düşük bütçeli ailelerin daha çok tercih ettikleri destek durumudur. Öğrencilerinin başarılı olmasını isteyen veliler öğrencilerine eksikleri kapsamında özel ders aldırmak ister. Lakin öğretmenlerin talep ettikleri fiyatları veremeyecek olan veliler, B planı olarak öğrenciden özel ders almayı düşünmeye başlar.

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler üniversitede sayısal bölüm okuyor olan, 3.sınıf veya 4.sınıf öğrencisi olan fizik dersinde kendini yeterli hisseden öğrenciler tarafından verilmektedir. Kurumumuzda fizik özel derslerini yalnızca en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenleri gerçekleştirmektedir.

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler tarafından üniversiteye hazırlananlar bilmelidir ki verimli fizik dersleri ancak ve ancak deneyimli, konusunda uzman fizik öğretmenleri ile mümkündür. Nitelikli bir öğretmen hiç ummadığınız yerden, hiç ummadığınız şekilde konuyu size anlatarak, hiç beklemediğiniz çözüm yöntemleriyle fark yaratmanızı sağlayabilir.

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler tarafından özel ders almak son derece uygun ücretlerde olabilir. Lakin konu fizik olduğunda üniversite öğrencileri bile yüksek fiyatlar talep edebilir. Sizlere alternatif olarak en iyi öğretmenlerin bulunduğu, aynı zamanda derslere göre fiyatların sabit olduğu hem de ücretlerin minimumda tutulduğu özel ders merkezimiz olan Mert Eğitim Merkezi’mizden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

Pendik fizik özel ders veren öğrenciler yerine Mert Özel Ders Merkezi’nde aldığınız fizik derslerine en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinin girmesinin yanısıra güvenli bir alanda eğitim almış olursunuz. Her tarafı kameralarla döşenmiş Mert Özel Ders Merkezi 2006’dan beri kusursuz bir programla devam etmektedir. Her öğrenci Mert Özel Ders Merkezi’nden verim alarak hedeflerine bir adım daha yaklaşmıştır.

Pendik Fizik Özel Ders Veren Kurum

Pendik fizik özel ders veren kurum arayışında olan öğrencilerimiz için güzel bir haberimiz var. Fizik özel ders ücreti minimum seviyededir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi fizik öğretmenlerinden fizik özel dersi alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde sizleri eğitim danışmanlarımız karşılar. Kurumumuza gelebilir, çayımızı içebilir, dersliklerimizi görebilir, öğretmenlerimizle görüşebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders veren kurum olarak faaliyet gösteren Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunmaktadır. Eksiklerinizi giderebileceğiniz özel derslere Anadolu Yakası’nın en başarılı branş öğretmenleri girmektedir. Deneyimli öğretmenler sayesinde başarı lüks olmamakta kaçınılmaz bir son durumunda değerlendirilmektedir. Düzenli ders desteği alan öğrenciler kesin başarı sağlar.

Pendik fizik özel ders veren kurum olarak eğitim veren Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli eğitmenler görev almaktadır. Her eğitmen alanında uzman, branş öğretmenidir. Aktif olarak fizik özel dersi veren öğretmenler öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmektedir.

Pendik fizik özel ders veren kurum olarak öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınavlarda çıkabilecek fizik sorularını öğrencilere öğretmen, doğru cevaplamalarını sağlamak amacıyla özel ders yapmaktayız. Öğrenciler fizik gibi diğer derslerden de eksiklerini Mert Eğitim Merkezi’nde giderebilir.

Pendik fizik özel ders veren kurum arayışında olan veli ve öğrenciler yakında bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek özel derslerini alabilir. Özel ders almak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Öğrenciler dilerse özel ders alarak kısa sürede fizik için eksiklerini giderebilir.

Pendik fizik özel ders veren kurum geçen Mert Özel Ders Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’dadır. Öğrenciler her yerden rahatlıkla ulaşabilecekleri Mert Özel Ders Merkezi’nde kısa sürede fizik konularındaki eksiklerini giderebilir. Üniversite giriş sınavına da hazırlık sürecinde fizik dersinin önemi büyüktür. Lise zamanında sıkı tutulan fizik desteğiyle üniversite giriş sınavında fizik netlerinin yüksek olmasını sağlayabilirsiniz.

Pendik Fizik Özel Ders Öğretmeni

Pendik fizik özel ders öğretmeni olarak Mert Eğitim Merkezi’nde Küçükyalı’da eğitim veren öğretmenler fizik özel dersi alabileceğiniz en iyi öğretmenlerdir. Öğretmenlerimize sonuna kadar güveniyoruz. Biz öğrencilerimizi fizik dersinde en iyi şekilde geliştiriyoruz.

Pendik fizik özel ders öğretmeni olarak eğitim veren öğretmenlerden özel ders aldıktan sonra mutlaka soru çözümü yapmalısınız. Soru çözümleri konuların pekiştirilmesi için son derece önemlidir. Çözemediğiniz soruları bir sonraki derste öğretmeninize sorarak konunun kalıcı bir şekilde öğrenilmesini sağlayabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders öğretmeni olarak eğitim veren fizik eğitmenleri hakkında bilgi almak için Mert Eğitim Merkezi’ne gelebilirsiniz. Yerimizi görebilir, eğitim danışmanlarımızla tanışabilir, öğretmenlerimizin tümü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders öğretmeni olarak Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan öğretmenler fizik öğretmenliği mezunu, çeşitli okul ve özel kurumlarda görev almış, alanında uzman, profesyonel öğretmenlerdir.

Pendik fizik özel ders öğretmeni tarafından fizik sınavına hazırlanan öğrenciler kesinlikle iyi not alır. Üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler eksiklerini gidermek ve daha fazla soruyu doğru cevaplayabilmek için fizik özel dersi alabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde fizik özel dersi alarak sınavda çıkan fizik sorularını rahatlıkla doğru cevaplayabilirsiniz.

Pendik fizik özel ders öğretmeni olarak çevre okullarda görevli deneyimli eğitimcilerle çalışmaktayız. Mert Özel Ders Merkezi olarak hem deneyimli öğretmenlerle çalışıp hem de eğitim bedelini minimumda tutmaktayız. Başarılı öğrenciler yetiştirmek adına 2006’dan beri aktif şekilde eğitim veren Mert Özel Ders Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kurumdur.

Pendik Fizik Özel Dersi

Pendik fizik özel dersi eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler telefonla arayarak özel ders randevularını oluşturabilir, istediği gün ve saatte, istediği yoğunlukta özel ders alabilir. Öğrenciler tamamen öğrencilerin programlarına uygun olacak şekilde özel ders gün ve saatlerini ayarlayabilir.

Pendik fizik özel dersi eğitimlerine katılabilmeniz için herhangi bir şart yoktur. İsteyen tüm öğrenciler özel ders alabilir. Öğrenciler ister okul sınavlarına hazırlık, ister üniversite giriş sınavına hazırlık olsun tüm derslerden istedikleri konularda özel ders alabilir.

Pendik fizik özel dersi eğitimlerinde önemli olan öğretmenin ne kadar iyi olduğu ve öğrencinin hedefinden ne kadar önce destek almaya başladığıdır. Öğrenci eğer fizik dersinde çok büyük eksiklik hissediyorsa ve sınav 2 gün sonraysa hem boş yer bulmak zor olacaktır hem de öğrencinin eksiklerini gidermesi için kalan zaman yetersiz olacaktır. Bu sebeple fizik dersinden en az 1 hafta önce özel ders almaya başlamanız eksiklerinizi gidermek adına iyi bir karar olacaktır.

Pendik fizik özel dersi eğitimlerimize fizik dersinde uzman öğretmenler girmektedir. Fizik öğretmenleri diğer öğretmenler gibi genel bir bilgi ile fizik dersi anlatamaz. Bu sebeple fizik dersini veren öğretmenler alanında uzman profesyonellerdir. Mert Eğitim Merkezi olarak fizik dersinde en iyi öğretmenlerle çalışmaktayız.

Pendik fizik özel dersi eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Fizik öğretmenlerimiz de diğer öğretmenlerimiz gibi tam donanımlı, güler yüzlü, öğrencilere dersi sevdirmeyi başaran, geçmişi yetiştirdiği başarılı öğrencilerle dolu eğitmenlerimizdir.

Pendik fizik özel dersi ile notlarınızı yükseltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızla irtibat kurmaktır. Öğrencilerin fizik dersinde zorluk çekmesi çok normaldir. İlerleyen konular ve öğrenciden beklenenler nedeniyle öğrenci bir çok ders aldığı için yetişemeyebilir. Bu durumlarda öğrenciye destek sağlamak her ailenin görevidir. Bütçenizi sarsmayacak nitelikli bir eğitime Mert Özel Ders Merkezi ile merhaba diyebilirsiniz.

Pendik Öğrenciden Fizik Özel Dersi

Pendik öğrenciden fizik özel dersi alabileceğiniz bir çok internet sitesi mevcuttur. Öğrencilere özel ders verdirerek düşük ücretler talep eden yerlerden verim alamayan çok veli geçtiğimiz sene içerisinde bizlere geldi. Çok ders alıp verim alamayan öğrenciler 1,2 derste kurumumuzda çok daha fazla verim alarak özel derslerine devam ettiler.

Pendik öğrenciden fizik özel dersi arayışında olan veli ve öğrencilere önerimiz en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinin bulunduğu, dersten alınacak olan verimin garanti edildiği ve özel ders ücretinin minimumda olduğu Mert Eğitim Merkezi’dir.

Pendik öğrenciden fizik özel dersi almak yerine öğrenciden alıyormuş gibi özel ders ücretine en deneyimli fizik öğretmenlerinden ders almayı kim istemez. Gelin fizik özel dersi alarak 1 ders deneyin, severseniz ve verim alırsanız devam edin, aksi takdirde dilediğinizi yapabilirsiniz. Fizik özel derslerinde de diğer derslerde olduğu gibi iddaalıyız.

Pendik öğrenciden fizik özel dersi almak isteyen lise öğrencilerimize üzülerek bildirmek isteriz ki Mert Eğitim Merkezi’nde üniversite öğrenciler özel ders vermemektedir. Yalnızca formasyonlu branş öğretmenleri ile çalışmaktayız. Deneyimli fizik öğretmenleri haricinde fizik özel derslerimize kimse giremez. Fizik derslerinden öğrencilerin verim alması adına aldığımız karar neticesinde yalnızca fizik branş öğretmenleri (deneyimli olmak şartıyla) fizik özel dersi verebilir.

Pendik öğrenciden fizik özel dersi almak istenildiğinde öğrenciden fizik öğrenmek yerine nitelikli fizik öğretmenlerinden öğrenciden özel ders alırcasına bir ücret karşılığında fizik özel ders alabilirsiniz. Fizik sorularıyla karşılaştığınızda işlediğiniz verimli dersler aklınıza gelecek ve kolaylıkla soruları yapabileceksiniz. Özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pendik öğrenciden fizik özel dersi almanız kurumumuzda mümkün değildir. Mert Özel Ders Merkezi’nde yalnızca 10 yılı aşkın süredir fizik öğretmeni olarak çevre okullarda görev alan öğretmenler bulunur. Deneyim kurumumuzun veli ve öğrencilere verdiği bir taahhüttür. Başarı ancak nitelikli eğitimcilerin bizlere sundukları ve bizim çabamızla mümkündür.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !