İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Suadiye Biyoloji Özel Ders

Suadiye biyoloji özel ders eğitimleri Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından verilen biyoloji özel dersleri ile kısa sürede biyoloji dersindeki eksiklerinizi giderebilirsiniz. Lokasyon olarak son derece yakın ve ulaşılabilir olan Mert Eğitim Merkezi, Anadolu Yakası'nın en iyi biyoloji öğretmenlerine sahip M.E.B.'na bağlı resmi bir kurumdur.

Suadiye biyoloji özel ders eğitmenleri yıllarca biyoloji özel ders eğitimi vererek öğrencilerin biyoloji derslerinde başarılı olmalarını sağlamış profesyonel öğretmenlerdir. Deneyimleri ve nitelikleri ile öğrencinin biyoloji dersinde nasıl başarıyı yakalayabileceğini bilen biyoloji öğretmenleri kısa sürede sonuç almaktadır. Öğrencinin biyoloji dersindeki gelişimi gözle görülür nitelikte olup biyoloji sınavlarında da belirgin farklar sağlamaktadır.

Suadiye biyoloji özel ders eğitimleri Mert Eğitim Merkezi'nin klimalı, hijyenik, kameralı sınıflarında yapılmaktadır. Deneyimli biyoloji eğitmenleri birebir ders sınıflarında biyoloji özel dersi vermektedir. Öğrenciler dilerse 2 kişi olarak 1 özel ders alıp 1 özel ders ücretini paylaşabilir. Mert Eğitim Merkezi eğitime son derece önem veren eğitimli bir ailenin kurduğu deneyimli ve özverili kurucuların kurduğu ve öğretmenlerin bulunduğu nitelikli bir eğitim kurumudur.

Suadiye Biyoloji

Suadiye biyoloji özel dersleri için tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi'ni arayarak randevunuzu oluşturmaktır. Öğretmenin de müsait olduğu boş vakitlere göre size en uygun saati belirleyerek özel dersiniz için randevu alabilirsiniz. Ders günü ve saatinde Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek biyoloji özel dersine katılabilirsiniz. Eksiklerinizi kısa sürede giderebileceğiniz biyoloji özel dersleriyle notlarınızı yükseltebilirsiniz.

Suadiye biyoloji dersleri en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğrenciler birebir olarak aldıkları biyoloji dersleri boyunca 1 biyoloji öğretmeni tarafından takip edilir. Özel dersler boyunca biyoloji öğretmeni öğrencinin biyoloji konusundaki eksiklerini belirleyerek hızlıca öğrencinin eksiklerini gidermeye başlar. Öğrenci özel derslere düzenli gelerek tüm eksiklerini giderir.

Suadiye biyoloji dersleri deneyimli biyoloji eğitmenleri tarafından işlenmektedir. Biyoloji eğitmenleri öğrencilere birebir olarak biyoloji dersi veren profesyonel branş öğretmenleridir. Öğretmenlerin öğrencilerle birebir olarak ilgilenmesi kısa sürede biyoloji dersinde başarılı olmalarını sağlamaktadır. Öğrenciler biyoloji dersindeki gelişmelerini sınav notlarına da yansıtmaktadır. Öğrenciler hem geleceklerinin belirlendiği sınavlarda hem de okulda yapılan biyoloji sınavlarında soruları kolaylıkla çözebilir hale gelir.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğretmenler

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğretmenler her zaman kurumumuzda yani Mert Eğitim Merkezimizde bulunmaktadır. Sağda solda öğretmen aramanıza gerek yoktur. Çok deneyimli öğretmenleri bünyesinde barındıran, 12 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim hizmeti veren kurumuzda bütün branşlardan öğretmen bulunmaktadır. Biz hizmette kaliteyi ön planda bulunduruyoruz. Öğrencinin ve velinin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Öğrenci özel ders alacağı öğretmeniyle çok iyi iletişim sağlamalı. Öğretmeni öğrencinin anlayacağı şekilde zevkli ders işlemeli ki; öğrenci biyoloji dersini sevsin ve başarılı olmak için gayret etsin.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğretmenler size hiç de uzak olmayan Bostancı Atıntepe’de hizmet veren kurumumuzda her zaman bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz deneyimli ve konusunda uzmandır. İnternet üzerinden ve telefonla bizlerden randevu alabilir, kurumumuzda öğretmenimizle direk konuşabilirsiniz. İstek, hedef ve ideallerinizi iletebilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizi ve hayallerinize ulaşmak için yapmanız gereken planlarınızı danışabilirsiniz. Kurumumuzda Özel ders alacak öğrenciler, öğretmenleriyle bir çalışma programı hazırlarlar. Program çerçevesinde başarı grafiği izlenir. Çeşitli deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarında öğrencinin öğrendiği ve öğrenemdeği konular belirlenir. Buna göre yeni bir çalışma takvimi oluşturulur.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğretmenler kurumumuzda her zaman bulunmaktadır. Özel dersler kendi kurumumuzda, yani Mert Eğitim Merkezi özel ders sınıflarında verilir. Hiçbir öğrencinin evine öğretmen gönderilmez (çok özel nedenler hariç). Yılların verdiği deneyimle tanımadığınız, geçmişini bilmediğiniz öğretmenleri evinize almayınız. Mevcut bulunduğumuz ortamı da göz önünde bulundurunuz. Ayrıca kurumumuzda her branştan öğretmen bulunmaktadır. Özel ders ücretlerimiz oldukça da ekonomiktir. İstediğiniz zaman 1 özel ders, isterseniz 50 özel ders satın alarak ücretsiz 5 özel ders kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğrenciler

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğrenciler'den alacağınız eğitimin öğrencilere bir faydası olmaz. Ucuz eğitim almak için internet sitelerinde bulduğunuz öğrenciler bu konuda sizlere yardımcı olamaz. Bu sebeple bizler kurumumuzda kesinlikle öğrencilere ders verdirmeyiz. Hatta en az 5 yıl deneyimli öğretmenler ile çalışırız. Bu öğretmenlerin branş öğretmeni olması bizim için çok önemlidir. Fizik veya kimya öğretmenine biyoloji dersi verdirmeyiz. Kurumumuzda biyoloji dersini ancak ve ancak biyoloji öğretmeni verir.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğrenciler kurumumuzda bulunmaz. Sistemimizde deneyimsiz öğretmenler ile öğrencilerin hayallerini yıkamayız. Vicdanımızı, aklımızı ve zihnimizi bilinçli bir şekilde tarttığımız zaman, deneyimsiz öğretmenlerden herhangi bir kazanım sağlanamayacağı anlıyoruz ve biliyoruz. Geleceğimiz için garantili eğitim almak zorundayız. Hayatımızın gelecek dönemleri için şans faktörüne izin vermemeliyiz. Özet olarak konusunda uzman öğretmenleri tercih etmeliyiz.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Öğrenciler aradığınızı düşünelim. Öğrenciden ucuza ders alayım derken, çocukların kafasını daha fazla karıştıracaksınız. Belki de biyoloji dersinden nefret edecekler. Bu konuda size tavsiyemiz; eğitimde belirli bir kariyere sahip kurum ve kuruluşları tercih etmeniz. Deneyimli branş öğretmenlerinden ders almalısınız. Eğitim aldığınız bir kurum ise, bu kurumun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay olmasına dikkat ediniz. Evinize öğretmen çağırmaktansa, bu konuda hizmet veren saygın eğitim merkezleriyle iletişim sağlayınız.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Kurum

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Kurum Öğretmenlerini iyi araştırmanızı rica ederiz. Birçok kurumda yeni mezun, hiçbir deneyimi olmayan öğretmenler çalıştırılmaktadır. Kurs veya özel ders almak için öğretmen ararken Milli Eğitime Bakanlığına kurumları tercih ediniz. Günümüzde internet üzerinden öğrenci arayışında bulunan sözde öğretmenlere ve Milli Eğitim Bakanlığından kurum açma onayı almamış kurumlara dikkat etmelisiniz. Bu gibi yerlerde eğitim mağduru olabilirsiniz. Özel ders aldıracağınız çocuğunuzun psikolojisi dahi bozulabilir. Günümüz şartları bu gibi olumsuzluklardan faydalanan kötü niyetli insanlarda doludur.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Kurum aradığınızda karşınıza profesyonel kadrosuyla hizmet veren Mert Eğitim karşınıza çıkacaktır. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Yıllarca etüt merkezi olarak hizmet vermiştir. Yüzlerce öğrenciyi üniversitelerin seçkin fakültelerine yerleştirmiştir. Eğitim sektöründe standart eğitimden ziyade teknolojik eğitime önem vermekteyiz. Görsel eğitim programlarıyla dersleri desteklemekteyiz. Öğrencinin ödeyeceği her kuruşun karşılığını, iyi eğitim vererek karşılıyoruz. Güven, hizmet, ekonomiklik, deneyim gibi faktörler bizim ana ilkelerimizdir.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Veren Kurum kurularlar son zamanlarda çeşitli politikalar nedeniyle çok azaldı. Öğrenciler özel ders almak için, internet sitelerinden öğretmen aramaya başladılar. Bundan sonra çeşitli problemler oluşmaya başlar. Evinize tanımadığınız kişileri davet etmek zorunda kalacaksınız. Belki de birkaç dersten özel ders almak isteyeceksiniz. Her bir öğretmen için ayarı ayrı araştırma yapacaksınız. Bu oldukça meşakkatli bir iştir. Eviniz her zaman müsait de olmayabilir. Öğretmenin evinize gelmesiyle birlikte telaş da başlar. Bu gibi problemlere maruz kalmamak için, her branştan deneyimli öğretmenleri kurumumuzda barındıran Mert Eğitim Merkezinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Özel ders ücretlerimiz çok uygundur.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Öğretmeni

Suadiye Biyoloji Özel Ders Öğretmeni için kurumumuzu lütfen arayınız. Öğretmenimiz hakkında bilgi alınız. En doğrusu ise kurumumuz biyoloji öğretmeninden deneme dersi alınız ve sonra karar veriniz. Mert Eğitim Merkezimizden çok uygun ücretlerle çok deneyimli öğretmenlerden her ders için özel ders alabilirsiniz. Biz çok profesyonel bir ekibe sahibiz. Hem ekonomik hem de deneyimli öğretmen bulabileceğiniz harika bir ortama sahibiz. Yılların verdiği deneyim ile çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine çok önem veriyoruz.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Öğretmeni arıyorsanız; iste size profesyonel bir eğitim merkezi. Sınıflarımızda klimalarımız ve kameralarımız bulunmaktadır. İsterseniz siz çocuğunuzu evinizden online olarak izleyebilirsiniz. Öğrenci ile öğretmen arasındaki iletişimi takip edebilirsiniz. Tertemiz bir ortama sahip, özel ders sınıflarıyla öğrenci derse tam odaklanmakta ve dikkati dağılmamaktadır. Kurumumuzda öğrenci kendi evinde bulduğu rahatlığa sahiptir. Tuvaletlerimiz çok hijen ve temizdir. Kurumumuz çok merkezi bir noktada olup öğrenci ulaşımı çok kolaydır.

Suadiye Biyoloji Özel Ders Öğretmeni için Mert Eğitim Merkezimizden bilgi alabilir, kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Sizi bekleyen en büyük sürpriz ise Mert Eğitimde mükemmel bir sistem olmasıdır. Her dersin öğretmenin bulunmasıdır. Özel olarak hazırlanmış, tertemiz sınıflarımızı gördüğünüz zaman bize hak vereceksiniz. Çok profesyonel bir kadro ile karşılaşacaksınız. Öğretmenlerimizin deneyimi ise sizi kesinlikle memnun edecektir. Çocuğunuzun güvenilir ellerde olduğuna kanaat getireceksiniz. Tertemiz sıcak bir ortak sizleri karşılayacaktır.

Suadiye Biyoloji Özel Dersi

Suadiye Biyoloji Özel Dersi veren kurumumuzda özel derslerin verilebilmesi için 6 adet birebir sınıfımız vardır. Sınıflarımız tam teknolojik projelerle desteklenmiştir. Öğrenciler ve velilerini mutlaka kurumumuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kurumuza geldiğiniz zaman bu eğitimde ne kadar profesyonel olduğumuzu göreceksiniz. Özel Dersleri 2 öğrenci birlikte de alabilirsiniz. Özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Bu sizler için ekonomik olacaktır.

Suadiye Biyoloji Özel Dersi mi istiyorsunuz? Mükemmel bir sistem kurduk sizin için. Özel ders sınıflarımızı gördüğünüz zaman bizim eğitime verdiğimiz önemi fark edeceksiniz. Mert Eğitim Merkezinde öğrencilere özel ders veren öğretmenlerimiz ortalama 15 yıl deneyimli ve 5 yılın altında deneyimli hiçbir öğretmenle çalışmıyoruz. Öğrencilerimize çok uygun ücretlerle özel ders veriyoruz. Eğitimdeki kaliteyi, en uygun fiyat politikasıyla özdeşleştirdik. Müşteri memnuniyeti ise, temel ilkemizdir. Öğrencileri eğitirken empati kurallarına dikkat ediyoruz. İlkeli bir duruş sergiliyoruz.

Suadiye Biyoloji Özel Dersi hizmetini Mert Eğitim Merkezimizden almak için internet sitemizde bulunan iletişim kısmında yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kurumumuzun bulunduğu konum Google harita kısmında net olarak işaretlenmiştir. Kurumumuz Bostancı Altıntepe semtinde bulunmaktadır. Kadıköy, Maltepe, Ataşehir ilçelerinin birleştiği nokta olmasından dolayı bu bölgelerden gelecek öğrenciler için ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bizlerden biyoloji dersi haricinde her dersten özel ders alabilirsiniz. Kurumumuz da bulunan öğretmenlerimiz ortalama 15 yıl deneyimli olup, en deneyimsiz öğretmenimiz bile 5 yıllıktır.

Suadiye Öğrenciden Biyoloji Özel Ders

Suadiye Öğrenciden Biyoloji Özel Ders diye internet ortamında ders vermeye çalışan öğrenciler olabilir. Bu konuda sizlere tavsiyemiz deneyimli, konusunda uzman, üniversite sınavlarında çıkabilecek soru tiplerini bilen emektar öğretmenlerden ders almanızdır. Öğrencilerden alınacak dersler çocuklarımızın kafasını karıştırabilir. Deneyimli öğretmen ise çocuğun psikolojik durumu da gözleyerek, onum bir konuyu anlayıp anlamadığını analiz eder. Öğrencinin doğru metotla öğrenmesiniz sağlar.

Suadiye Öğrenciden Biyoloji Özel Ders arıyorsanız; bizim size daha iyi bir önerimiz var. Öğrenciden özel ders alacağınıza, çok deneyimli, işinde uzman, pedagojik formasyona sahip, öğrenci psikolojisinden anlayan, üniversite sınavında sorulacak soru çeşitlerini bilen bir öğretmenden çok uygun fiyatlarla özel ders vermeyi teklif ediyoruz. Üstelik kurumumuzda özel olarak dizayn edilmiş, özel ders sınıflarımız mevcut. Güler yüzlü personeli ile 12 yılı aşkın bir süredir özel ders hizmeti vermekteyiz. Bulunduğumuz bölge itibarıyla en eski kurumlardan biriyiz. Çevremizde tanınmış saygın bir eğitim kurumu olarak biliniriz.

Suadiye Öğrenciden Biyoloji Özel Ders hizmeti tarafımızdan verilmemektedir. Öğrencilerden alınacak özel derslerin sizlere faydası oldukça sınırlıdır. Senelerce eğitime hizmet veren kurumumuzda her dersten branş öğretmeni bulunmakta, öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimlidir. Biyoloji dersi öğretmenlerimiz tüm dersleri kurumumuz sınıflarında vermektedir. Öğrencinin evine öğretmen gönderilmemektedir. Sınıflarımızda sağladığımız özel yalıtım sayesinde öğretmen ile öğrenci arasında en üst noktada konsantrasyon sağlanmakta, öğrenci öğretmenini dikkati dağılmadan dinleyebilmektedir.