TEOG Matematik Kursu

TEOG Matematik Kursu eğitimleri 4 kişilik sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Öğretmenlerimiz bu özel 4 kişiye TEOG sınavına yönelik konu anlatımları ve soru çözümleri yaptırmaktadır. Öğretmenlerimiz en az 10 yıllık deneyimli branş öğretmenleridir. Öğrencilerin TEOG sınavından yüksek puan alarak başarılı olmaları adına çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Mert Eğitim Merkezi TEOG kurslarıyla öğrencilerin derslerdeki eksikliklerini giderecek, iyi oldukları derslerde daha iyi olmalarını sağlayacaktır.

TEOG Matematik Kursu eğitimlerine katılan öğrencilerimiz TEOG sınavlarında yüksek puanlar elde etmektedir. Bu sayede sayılı liselere girebilmekte, iyi bir geleceğe sahip olmak adına güzel bir adım atmaktadırlar. Öğrencilerimizin başarılı olması, öğretmenlerimizin dikkatlice seçilmesine bağlıyoruz. Öğretmenlerimiz alanlarındaki en iyi öğretmenlerdir. Branşlarında fark yaratmış, başarılı öğrenciler yetiştirmiş TEOG öğretmenlerimiz, en önemli farklarımızdan birisidir.

TEOG Matematik Kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin ulaşabilmesi kolay bir mevkide, minibüs yolu üzerinde bulunmaktadır. Öğrenciler kolaylıkla ulaşabilir, TEOG derslerine katılabilirler. TEOG Kurslarımız hakkında bilgi almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilir veya mert@mertetut.com e-mail adresimize yazabilirsiniz. Bunun yanında Mert Eğitim Merkezini gelip görebilir, aklınızdaki soru işaretlerini aydınlatabilirsiniz.

TEOG Matematik Kursu eğitimleri 4 öğrenciyi geçmeyecek şekilde sınıflarda yapılacaktır. Elit grup olarak belirlediğimiz bu 4 öğrenci tüm öğretmenlerimiz tarafından TEOG sınavına hazırlanacaktır. Başarıyı şansa bırakmıyoruz ve başarmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Öğrencilerin yüksek verim almaları için tüm çalışmaları yapmaktayız. Bunun yanında TEOG sınıflarımız da diğer sınıflarımız gibi kameralarla izlenebilen, son derece hijyenik, tüm donanıma sahip elit sınıflardır.