LGS HAZIRLIK PROGRAMLARI

En iyi öğretmenler tarafından LGS'ye hazırlanmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

LGS Hazırlık Programları

LGS hazırlık programları 6 kişilik sınıflarda uygulanmaktadır. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğretilen konular öğrencilerin kalıcı olarak öğrenmelerine yöneliktir. Öğrenciler LGS sınavında sorumlu oldukları tüm konulardan eksiksiz bir eğitim görür. Öğrencilerin tamamının talebi doğrultusunda program değişiklikleri ve düzenlemeler mümkündür. Tüm programlar Küçükyalı'da minibüs yolu üzerinde bulunan 2006'dan beri öğrencilerin derslerinde başarıyı yakalamalarını sağlayan Mert Özel Ders Merkezi'nde gerçekleştirilir. Detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

8.Sınıf Programı

Haftada 10 Ders
Toplam 370 Ders

7.Sınıf Programı

Haftada 8 Ders
Toplam 296 Ders

6.Sınıf Programı

Haftada 6 Ders
Toplam 222 Ders

★ Öğretmenler

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından işlenir.

★ Güncel Deneme Sınavları

Her ay öğrencilere minimum 1 olmak üzere güncel deneme sınavı uygulanır.

★ Soru Çözme Alışkanlığı Kazanımı

Öğrencilerin soru çözebilme alışkanlığı kazanılması için test çözümleri yapılır.

★ Özel Eğitim Danışmanı

Öğrencilerin gelişimi özel eğitim danışmanı tarafından izlemeye alınır.

★ Butik Eğitim Sistemi

Öğrencilerin sınıf mevcudu 6 kişiyi geçmeyecek şekilde düzenlenmiştir.

★ Motivasyon

Öğrencilerin problemlerden uzaklaşarak sınava odaklanmalarına yardımcı olunur.

★ LGS Hakkında Detaylar

Öğrencilerin girecekleri sınavı iyi bilmesi sağlanarak korku ortadan kaldırılır.

★ Ödevlendirme

Öğrenciler her öğretmen tarafından ödevlendirilerek çalışmaları sağlanır.

★ Öğrenci Takibi

Öğrencilerin ödevlerini yapmaları, ekstra çalışmaları teşvik edilerek gözlemlenir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Yalı lgs hazırlık

Yalı LGS hazırlık eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi’nde LGS hazırlık derslerine en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Öğrencilerin derslerden alacakları verimin maksimum olması için en iyi öğretmenlerle ve az sayıda öğrenci ile çalışma gerçekleştirilir.

Yalı LGS hazırlık kurs eğitimleri belirli gün ve saatlerde belirli yoğunlukta gerçekleştirilir. LGS hazırlık kursları yerine LGS hazırlık özel ders eğitimleri ile istediğiniz gün ve saatlerde istediğiniz yoğunlukta ders yapabilirsiniz. Özel ders tamamen öğrenciye özel olmakta, öğrencinin eksiklerini gidermek adına yapılmaktadır.

Yalı LGS hazırlık eğitimlerinden özel ders veya kurs eğitimlerini tercih ederek sınava hazırlık döneminizde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle çalışabilirsiniz. Öğretmenler öğrencilerin LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayarak kısa sürede eksiklerinin de giderilmesi yönünde dersler yapar. Sınav tarihine kadar eksikler tamamen giderilmiş, bol soru çözülmüş, tüm soru türleri görülmüş olur.

Yalı LGS hazırlık eğitimleri tek şubesi Küçükyalı’da bulunan, 2006’dan beri öğrencilere özel ders desteği veren, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin görev aldığı Mert Özel Ders Merkezi’nde gerçekleşir. 6 Kişilik sınıflarda özel bir LGS hazırlık eğitimine dahil olmak isteyen öğrencileriniz için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Yalı LGS hazırlık eğitimlerinin VIP sınıflarda olması sayesinde öğrenciler derslerden maksimum verim alır. Dersler öğrencilerle birebir etkileşimli şekilde işlenerek öğrencilerin derse katılımları ve konuyu kavramaları sağlanır. Az sayıda öğrenci olması konuların hızla ilerlemesini ve öğrencilerin bol soru çözebilmelerine imkan sağlar. LGS hazırlık kurslarında öğrenciler LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanarak en güzel liselerde okuma imkanı elde eder.

Yalı LGS hazırlık KURSU

Yalı LGS hazırlık kursu eğitimleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinin verdiği LGS hazırlık derslerini kapsar. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek konulara dair hakimiyet sağlamasına yardımcı olur. Yapılan derslerle öğrenciler zaman içerisinde her konudan iyi olarak anılacak duruma ulaşır.

Yalı LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler her dersin branşında destek alır. Derse giren, konu anlatan ve soru çözümü yaptıran öğretmenler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Her öğretmen uzmanı olduğu branşta eğitim vererek öğrencilerin iyi seviyelere gelmelerini sağlar.

Yalı LGS hazırlık kursu eğitimlerinde amaç öğrencilerin LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanarak, sınavdan yüksek puanlar elde etmeleridir. Her öğrencinin içindeki potansiyeli çıkarabileceği bir ortam oluşturularak iyi öğretmenlerle eğitim yapılır. Öğretmenlerin deneyimi ve profesyonelliği öğrencilerin de derslerden maksimum verim almalarını sağlar.

Yalı LGS hazırlık kursu eğitimlerinde işlenen dersler öğrencilere kalıcı şekilde öğretilir. Deneyimli öğretmenlerin öğrencileri yetiştirdiği LGS hazırlık programlarında öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanır. Öğrencilerin fark yaratacağı bu butik programlardan size uygun olanına dahil olarak geleceğinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Öğrenciler bu denli nitelikli bir eğitime dahil olduklarında tek yapmaları gereken öğretmenlerinin yönlendirmelerine göre hareket etmektir.

Yalı LGS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler butik sınıflarda özel ders grubu şeklinde eğitim alır. Öğrenci sayısının minimumda tutulduğu butik LGS sınıfları sayesinde dersler maksimum verimle işlenir. Tüm öğrenciler eşit seviyede dersten verim alarak başarılı öğrenci kategorisinde ilerler. Okullarındaki sınıflarında öğrencilerin gelişimleri hemen fark edilir. LGS hazırlık kursu sayesinde ders notlarındaki yükselmeler LGS sınav puanına katkıda bulunur.

Yalı LGS hazırlık kursları

Yalı LGS hazırlık kursları konusunda uzman olan Mert Özel Ders Merkezi, binlerce öğrenciye özel ders vermiş, eksik oldukları konuları gidermiş, iyi yerlere gelmelerini sağlamış profesyonel bir eğitim kurumudur. Mert Özel Ders Merkezi’nin en büyük özelliklerinden birisi en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmasıdır.

Yalı LGS hazırlık kursları kapsamında en az 10 yıl deneyimli öğretmenler eğitim vermektedir. Bu eğitime katılabilmek için Küçükyalı’da bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne gelerek kayıt olabilirsiniz. Bu denli iyi öğretmenlerin bulunduğu bir başka kurum bulunmamaktadır.

Yalı LGS hazırlık kursları tamamen LGS sınavına odaklanmış öğrencilerin birlikte yol alacağı, çok az sayıda öğrencinin kabul edileceği bir eğitimdir. Mert Özel Ders Merkezi sınırlı sayıda kontenjanla öğrencilerin maksimum verim almasını sağlayarak LGS sınavında öğrencilerin yüksek puanlar almasını hedeflemektedir.

Yalı LGS hazırlık kursları kapsamında eğitim alan öğrenciler eğitim öğretim yılı boyunca sınav notlarında sınıflarındaki en yüksek notları almaktadır. Öğrenciler düzenli olarak eğitim aldığından yapılacak olan LGS sınavına da korkusuzca katılmaktadır. Sınava hazırlık programında öğrenciler test çözme etkinliklerinde LGS sınavına örnek olabilecek güncel sorularla karşılaşır. Bu şekilde kapsamlı bir hazırlık sayesinde öğrenciden beklenen başarı sağlanır.

Yalı LGS hazırlık kursları sayesinde öğrenciler LGS sınavlarına en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanır. Çıkabilecek tüm LGS sorularına yönelik hazırlanan öğrenciler sınavda soruları kolaylıkla çözebilecek seviyeye erişir. Tüm sene tamamen LGS sınavına yönelik olarak hazırlanan öğrenciler sınavdan alabilecekleri maksimum puanı alır.

Yalı LGS hazırlık özel DERS

Yalı LGS hazırlık özel ders eğitimleri birebir olarak öğrenciye yönelik bir program oluşturulmak suretiyle yapılır. Öğrenciler öncelikle LGS sınavında sorumlu oldukları her dersten eğitim alır. Öğrencinin durumunun belirlenmesinden sonra öğrenciye özel bir eğitim programı ile hazırlık süreci başlar. Deneyimli öğretmenler tarafından birebir olarak yetiştirilen öğrenci LGS sınavında kesin başarı sağlar.

Yalı LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciden beklenen, dersten alınan verimi artıran bir takım unsurlar bulunmaktadır. Bunların en önemlisi, olmazsa olmaz olan özel derslerden sonra verilen ödevlerin yapılmasıdır. Öğrencilerin ödevlerini yapmaları işlenen dersin verimini dersten sonra da artırıcı bir özellik taşımaktadır.

Yalı LGS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrenciden beklenen bir diğer durum ise ders aksatmamaktır. Öğrenciler derslerini aksatmadan ilerleyebildikleri sürece kalıcı öğrenimi sağlamış olur. Öğrencilerin her ders bir önceki derse göre bir kademe ileri gitmesi hedeflenmektedir.

Yalı LGS hazırlık özel ders eğitimleri birebir olarak gerçekleştiğinden öğrenci takibi had safhadadır. Öğrenci verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz yapmalıdır. Aksi takdirde önceki ders işlenenlerin tekrarı gerektiğinden ilerleme de yavaşlar. Bu şekilde gerekenleri yapmayan öğrenciler için başarı uzaktır. Öğrencilerin derse motive olmaları, ailelerinin de eğitim danışmanlarıyla birlikte takibi son derece önemlidir.

Yalı LGS hazırlık özel ders eğitimlerine öğrenciler birebir katılabileceği gibi 2 kişi olarak ta katılabilir. Öğrencilerin birlikte özel ders alması özel ders ücretinin yarı yarıya ödenmesi sayesinde daha fazla ders almaya olanak tanır. Bu da öğrencilerin kısa zamanda eksiklerini gidererek LGS sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlar.

Yalı ANADOLU liselerine hazırlık

Yalı Anadolu liselerine hazırlık eğitimleri için hem kurs programlarını hem de özel ders programlarını inceleyebilirsiniz. Size en uygun programa katılarak derslerinizi almaya başlayabilirsiniz. Tüm eğitimler Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmaktadır. Derslerinize katılmak için minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne gelmeniz gerekmektedir.

Yalı Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin sınav motivasyonu sağlanarak sınavın ciddiyetini anlaması ve sınav için verilecek emeğin değerini bilmesi hakkında bilgiler verilir. Öğrenci sınava yönelik yapamayacağı korkusunu atlatarak sınava tüm benliğini verir. Öğrencilerin korkularını yenmesi sınava hazırlık döneminin ilerleyen bölümlerinde mümkün olmaktadır.

Yalı Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerine yeni başlamış, başarısız olma düşüncesine ve yapamayacağına dair inançsızlık olgularına sahip öğrenciler ilerleyen dönemlerde bu olumsuz düşünceleri aşacaktır. Öğrenci öncelikle yapabildiğini öğrenecek, korkularının yersiz olduğunu, çalışarak başarıya ulaşabileceğini öğrenecektir.

Yalı Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinde öğrenciler LGS sınavında başarı olmak adına bir yola girer. Öğrencilerin LGS sınav korkusu ancak ve ancak soruları yapabildiklerini gördüklerinde geçecektir. Bu da düzenli olarak konu anlatımları ve akabinde yapılan soru çözümleriyle mümkündür. Nitelikli bir eğitim programına dahil olup başarının yaklaştığını, korkuların yok olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Yalı Anadolu liselerine hazırlık eğitimlerinin temel amacı öğrencilerin en iyi Anadolu liselerini kazanabilmeleri için gerekli puanı kazanmalarını sağlamaktır. Öğrenciler LGS hazırlık kursuna katıldıktan sonra yapılan derslerle ilgili soru çözerek sınava yönelik güçlü bir hazırlık yapabilir. İyi şekilde hazırlanan öğrenciler istedikleri liselere girebilme imkanını kazanır. Yalnızca derse gelip giderek en iyi liseleri kazanmak hayaldir. Dersin haricinde emek vermek, bol soru çözmek, yapamadıklarını öğrenmek, öğretmenlerine soru sormak öğrencileri başarıya götürür.

Yalı ANADOLU liseleri giriş sınavına hazırlık

Yalı Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimleri bu eğitim dönemlerinde son derece önemli bir hal almıştır. Öğrencilerin bölgelerindeki yüksek puanla alan Anadolu liselerinin sayısı oldukça az olup, o liselere girmek isteyen öğrenci sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bu sebeple bu yarışta başarılı olmak ta zorlaşmış durumdadır.

Yalı Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde iyi çalışan, ödevlerini eksiksiz yapan, bol soru çözümü yapan öğrenciler fark yaratmaktadır. Öğrencilerin LGS sınavında çıkabilecek tüm sorulara karşı tam teşekküllü bir hazırlıklarının olması şarttır. Mert Özel Ders Merkezi’nde bu hazırlığı en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle gerçekleştirmek mümkündür.

Yalı Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerine LGS hazırlık kursu veya LGS hazırlık özel ders eğitimleri şeklinde katılabilirsiniz. İster kurs, ister özel ders olsun öğrencinin başarılı olmayı istemesi önemli bir kıstastır. Öğrenci eğer başarmak istiyorsa, hedeflerinin peşinde koşmak konusunda kararlıysa Mert Özel Ders Merkezi bulunmaz bir kaftandır. Öğrencinin tüm isteklerine anında cevap vermek Mert Özel Ders Merkezi’nin prensiplerindendir.

Yalı Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenci baştan aşağı ele alınır. Geçmişte kaçırdığı konular, eksikleri ilgili branş öğretmenleri tarafından tespit edilerek eksik giderme çalışmaları yapılır. Bu eğitimlerde eksik olunan konuların anlatımı ve soru çözümleri gerçekleştirilir. Öğrenci konu konu ilerleyerek sonunda en iyi liseleri kazanabilecek duruma gelir.

Yalı Anadolu liseleri giriş sınavına hazırlık eğitimlerinin hedefi öğrencilere iyi bir Anadolu lisesine giriş hakkı kazandırmaktır. Öğrenciler bu hedefle en az 10 yıl deneyimli, nitelikli branş öğretmenlerinden ders alır. Sene boyunca butik bir sınıf eşliğinde ilerleyen öğrenciler kendileri de ders haricinde çaba gösterdiklerinde LGS’den yüksek puan yapmayı garantilerler. Başarılı sonuçlar almak için iyi bir LGS hazırlık eğitimi almak ve ekstra çaba göstermek gerekir.

Yalı LİSE sınavına hazırlık

Yalı lise sınavına hazırlık eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde deneyimli öğretmenler tarafından birebir veya grup ders şeklinde verilmektedir. Öğrencilerin LGS hazırlık dönemlerinde nitelikli bir eğitim alması son derece önemlidir. Bu kapsamda LGS sınavına hazırlanırken destek alınabilecek en iyi öğretmenler Mert Özel Ders Merkezi’nde bulunmaktadır.

Yalı lise sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak deneyimli öğretmenlerle çalışabileceği gibi grup dersi şeklinde oluşturulmuş programlara da dahil olabilir. Öğrencilerin taleplerine göre seçeceği eğitim programları farklılık göstermektedir. Bir öğrencinin yalnızca belli derslerde desteğe ihtiyacı olduğu durumlarda LGS özel ders eğitimini tercih etmesi daha avantajlıdır.

Yalı lise sınavına hazırlık eğitimlerinden LGS kurs eğitimine katılan bir öğrenci LGS sınavında çıkabilecek tüm sorulara hazırlık yapar. Öğrenci her dersten eğitim alarak sınava hazırlanılabilecek en iyi şekilde verim alabilir. Birebir veya kurs fark etmeksizin tüm derslere en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir.

Yalı lise sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciden beklenenler ödevlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasıdır. Hedefi zirvede tutan öğrencilerin öğretmenlerin verdiği ödevlerin de üzerinde soru çözümleri gerçekleştirmeleri beklenir. Öğrenci sınavın ehemmiyetini ve hayatına etkisini iyi biliyorsa sınava hazırlık sürecinde de o denli emek sarfedecektir.

Yalı lise sınavına hazırlık eğitimlerinde LGS sınavında çıkabilecek tüm konu ve soru türleri incelenir. Her dersin LGS’de çıkabilecek her konusu üzerinde tek tek durulur. Öğrenciler konuları tamamen kavrayana dek konuların üzerinde durulur. Konu eksiği kalmayan öğrenciler sonrasında soru çözümleri yaparak sınava hazırlık süreçlerini tamamlar. Bu sene içerisinde de öğrencilerin kademeli olarak yapmaları gereken çalışmadır. Bu çalışmayı en iyi yapan öğrenciler en iyi liselere girmeye hak kazanır.

Yalı LGS sınavına hazırlık

Yalı LGS sınavına hazırlık eğitimlerinin gerçekleştiği Mert Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından sınava hazırlanır. Öğrenciler derslerde nitelikli öğretmenleri tarafından konu anlatımları ve soru çözümleriyle test problemlerine alıştırılır. Sınava hazırlık sürecinde iyi branş öğretmenlerinden eğitim almak dersten alınan verimi kesinleştirir.

Yalı LGS sınavına hazırlık grubunda öğrenciler kendileri gibi aynı seviyede öğrencilerle bir araya getirilir. Sınıf belirleme sınavında öğrencilerin birbirlerine en yakın netleri yapanlarla eşleşmesi sağlanır. Aynı seviyede olan öğrencilerin bir arada olması dersin akışı ve derste ilerleme açısından önemlidir.

Yalı LGS sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciler eğitim danışmanları tarafından gözlemlenir. Öğrenciler herhangi bir problemleri olduğundan eğitim danışmanlarına iletip çözüm bulunması için talepte bulunabilir. Öğrencilerin Mert Özel Ders Merkezi haricinde yaşadığı problemleri aşması, sınava hazırlık sürecinde son derece önemli olduğundan eğitim danışmanları gerekli tedbirleri alabilir.

Yalı LGS sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciler her ay güncel deneme sınavı ile değerlendirilir. 6 Kişilik LGS hazırlık grubunda eksikliği fazla olan öğrenciler için öğretmenler bilgilendirilir. Öğretmenler gerekli çalışmaları derslerde gerçekleştirerek öğrencilerin diğer arkadaşlarına yetişmesi sağlanır. Mert Özel Ders Merkezi tüm öğrencilerin tek tek takibinin yapıldığı butik bir eğitim kurumudur.

Yalı LGS sınavına hazırlık eğitimlerinde öğrenciler kurs başından sonuna dek LGS sınavına yönelik eğitim alır. LGS sınavında çıkabilecek soru türlerinden kurs boyunca yüzlerce soru çözen öğrenciler sınav zamanı geldiğinde sorulara aşina olduğundan rahatlıkla LGS sorularını çözebilir. LGS sınavı öğrencilerin bilgilerinin test edildiği genel bir sınav olduğundan en çok soru türü gören, bol soru çözen öğrenciler bu sınavda rahat etmektedir. En yüksek puanları da bu öğrenciler almaktadır.

Yalı butik LGS kursu

Yalı butik LGS kursu eğitimi en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin 6 kişilik öğrenci grubunu LGS sınavına hazırladığı özel bir programdır. Aynı seviyede öğrencilerin birlikte hazırlandığı bu programa dahil olmak için kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıtlar Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yaptırılabilir.

Yalı butik LGS kursu eğitimleri Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde yapılmaktadır. Öğrenciler kolay ulaşılabilir konumda, minibüs yolunda bulunan Mert Özel Ders Merkezi’ne gelerek eğitime katılabilir. Mert Özel Ders Merkezi’nin tek şubesi Küçükyalı’dadır. Çevre İlçelerden gelen onlarca öğrenci Mert Özel Ders Merkezi’nin deneyimli öğretmenlerini tercih etmektedir.

Yalı butik LGS kursu eğitimlerinde öğrenciler konu anlatımları ve soru çözümleri yaptırılarak sınava en iyi şekilde hazırlanır. Bu hazırlık süresince ayda en az 1 kez olmak üzere güncel sorulara yönelik deneme sınavları yapılır. Bu sınavlarla başarı durumu takip edilir. Sınıfların 6 kişilik olması öğrencilerin takibini kolaylaştırarak dersten aldıkları verimi artırır.

Yalı butik LGS kursu eğitimlerinde herhangi bir sebepten ötürü sınıf mevcudu 6 kişiyi geçemez. Eğitim öğretim en az 3 kişi ile başlar. Yıl içerisinde en fazla 6 kişiye ulaşabilir. Sınıf mevcudu butik bir eğitim için ideal olan 6 kişide sınırlandırılmıştır. Sınıf mevcudunun az olması derslerin maksimum verimle geçmesini sağlayan önemli bir faktördür.

Yalı butik LGS kursu eğitimlerinde öğrenciler maksimum 6 öğrenci olarak eğitim alır. Sene boyunca herhangi bir sebeple öğrenci sayısı asla artmaz. Butik eğitimde amaç öğrencinin derse katılımının artması, dersi rahatlıkla dinleyebilmesi, derse odaklanabilmesi ve maksimum verim almasıdır. Bu sayede sınava yönelik olarak alınan LGS hazırlık eğitiminin başarılı bir şekilde sonuçlanması sağlanır.

Yalı LGS kursu

Yalı LGS kursu eğitimlerinde öğrencilerin sınava motive olmaları son derece önemlidir. Sınava hazırlık sürecinde bu motivasyonun kaybolması öğrencilerin dersleri aksatmalarına sebebiyet verir. Öğrenciler hem eğitim danışmanları hem de aileleri tarafından takip edilmeli, gerekli motivasyon sağlanmalı, lise giriş sınavına hazırlık süreci desteklenmelidir.

Yalı LGS kursu eğitimlerinde branş öğretmenleri öğrencilere öncelikle konu anlatımı yapar. Akabinde soruları nasıl çözebileceklerine dair eğitim verir. Birlikte soru çözerek soru çözümlerine alıştırılan öğrencilere ödev verilir. Ödevlerin yapılması dersin kalıcı bir şekilde anlaşılması ve verim alınabilmesi için önem arz eder. Bu sebeple öğrencilerin ödevlerini yapıp yapmadıklarını velileri de takip etmelidir.

Yalı LGS kursu eğitimlerinde öğrencilere derse dair dökümanlar ve sorular verilir. Bunun haricinde öğrencilerden beklenen kendilerine ait test kitaplarına sahip olmalarıdır. Öğrencilerin ödevlerinin haricinde soru çözümü yapmaları iyi liselere giriş hakkı kazanmaları için gereklidir. Bu kapsamda öğretmenler öğrencilerine kendi kitaplarından da ödevler verebilir.

Yalı LGS kursu eğitimleri sınıf sınıf ayrılan programlara sahiptir. Sizlere en uygun programa dahil olarak geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin 6 kişilik grubu LGS sınavına en iyi şekilde hazırladığı programa dahil olabilirsiniz. Bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için Mert Özel Ders Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Yalı LGS kursu eğitimlerinde öğrencilerin derse katılımları kesindir. Az sayıda öğrenci ile butik bir eğitim yapıldığından öğrenciler derse kolaylıkla adapte olur. Öğrencilerin derse adapte olmaları dersten alınan verimi maksimize ederek işlenen konuların öğrenciler tarafından kolayca kavranmalarını sağlar.

Yalı LGS kursları

Yalı LGS kursları özel programlardan oluşan en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin belirlediği ders sayılarına göre oluşturulmuş nitelikli bir eğitim planıdır. Öğrenciler bu plana dahil olarak LGS sınavına en iyi şekilde hazırlık yapabilir. Mert Özel Ders Merkezi’nde LGS grubuna dahil olmak büyük avantajları da beraberinde getirir. Bu avantajları yerinde yaşamak için LGS grubunda yer bulabilirsiniz.

Yalı LGS kursları olarak nitelikli öğretmenlerle çalışan belki de tek kurum Mert Özel Ders Merkezi’dir. Mert Özel Ders Merkezi kar amacını geri planda tutan ve öğrencilerin maksimum verim almalarını hedefleyen profesyonel bir kurumdur. Öğrenciler her zaman en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alarak başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirir.

Yalı LGS kursları kapsamında nitelikli bir eğitimin verildiği Mert Özel Ders Merkezi, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şekilde eğitim ve öğretime devam etmektedir. Öğrencilerin gönül rahatlığıyla katıldığı LGS gruplarında bilirler ki her öğretmen en az 10 yıl deneyimli ve binlerce öğrencinin derslerinde başarıya ulaşmalarını sağlamış öğretmenlerdir.

Yalı LGS kursları kapsamında yapılan eğitimlerin son derece nitelikli öğretmenler tarafından yapılması velilerin eğitim bedelinin yüksek olduğunu düşünmelerine yol açmamalıdır. Mert Özel Ders Merkezi kurucusu yer sahibi olduğundan ve çalışanları aynı şekilde mühendis bir aile olduğundan eğitim bedeli minimumda tutulmaktadır. Çevre kurumlara ve oluşumlara nazaran en az bedele en iyi öğretmenlerden ancak Mert Özel Ders Merkezi’nden eğitim alabilirsiniz.

Yalı LGS kursları ile lise giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin başarısız olma ihtimali yoktur. Öğrenciler aynı konuları özel 6 kişilik sınıflarda gördüğünden eğitim aynıdır. Lakin öğrencilerin ders saatinin haricinde soru çözmeleri, konu tekrarı yapmaları aralarındaki farkı oluşturur. Öğrenciler ne kadar çaba sarf ederse LGS sınavından alınan sonuçlara göre elde edilen puanlar da o denli fark oluşturur.

Yalı LGS özel ders

Yalı LGS özel ders eğitimleri birebir olarak LGS hazırlığı yapılan bir planı içerir. Bu planı yaparken öğrencinin o anki durumu, hangi derslerde eksiklerinin olduğu ve devamında hangi derslere ihtiyacı olacağı önemlidir. Tamamen öğrenciye özel oluşturulan bir plan dahilinde sene boyunca birebir ders alınabilir.

Yalı LGS özel ders eğitimlerinde örnek programlar haftada 4,6,8,10 ders şeklinde değişiklik gösterir. Öğrenciler matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, Türkçe gibi derslerden birebir destek alarak LGS sınavına hazırlanabilir. Bu derslerden dilediklerini tercih ederek dilediklerini eleyebilir. Bu sayede hem zaman, hem de bütçeden tasarruf sağlanması mümkündür.

Yalı LGS özel ders eğitimlerinde derslerin seçimi tamamen öğrenciye bağlıdır. Örneğin öğrenci sosyal bilgiler dersinde zorluk çekmiyorsa ve bir desteğe ihtiyaç duymuyorsa öğrenci sosyal bilgiler yerine matematik, fen bilimleri veya Türkçe desteği alabilir. Öğrencinin zorluk çektiği dersleri belirlemesi sınava hazırlık açısından kilit rol oynar. Alınan ders sayısı senelik bazda olduğundan öğrenci dilerse bazı haftalar derslerini sosyal bilgiler dersinden yana da kullanabilme ayrıcalığına sahiptir.

Yalı LGS özel ders eğitimlerinde yıllık bazda yapılan bir kayıt sonrasında derslerin ilerlemesine ve ihtiyaç oluşmasına karşın dilediğiniz dersten eğitim alabilirsiniz. Plana sadık kalmak birebir derslerde zorunlu bir durum değildir. Örneğin sınavınız yaklaşırken planınıza dahil etmediğiniz bir dersten de özel ders alabilirsiniz. Aldığınız bu dersler paketinizden düşülerek herhangi bir fark yaratmaz.

Yalı LGS özel ders eğitimlerinde öğrenilen konularla ilgili mutlaka soru çözümleri yapılması gerekir. Bol soru çözümü yaparak özel ders saatlerinde öğretmenlerine sorularını soran ve çözümlerini öğrenen öğrenciler için LGS basit bir sınav olmaktadır. En iyi öğretmenlerden eğitim alma imkanını sağlayan Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler emek verdiklerinde başarıya ulaşmama şansı bulunmamaktadır. Hedefine ulaşmak isteyen ve çaba gösteren her öğrenci istediği liseye girebilir.

Yalı LGS programları

Yalı LGS programları en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri ile yapılan toplantılar neticesinde belirlenmiş, ailelerin bütçelerini sarsmayacak minimum bedele dahil olunabilecek programlardır. Öğrenci sınıfına göre dilediği programa dahil olarak sınava hazırlık sürecinde kusursuz bir döneme girebilir.

Yalı LGS programları öğrencilerin tamamen LGS sınava hazırlanmalarını sağlayan özel programlardır. Öğrenciler bu programlara dahil olarak 6 kişilik eğitimin avantajına sahip olabilir. Az kişilik sınıflarda öğrenilen konular daha kalıcı ve öğrenciler daha başarılı olmaktadır. Bu eğitimlerde amaç öğrencilerin LGS sınavından alabilecekleri maksimum puanı almalarını sağlamaktır.

Yalı LGS programları yeni sınav sistemine uyumlu derslerin yapıldığı paketlerdir. Bu paketlerden sınıfınıza uygun olanına dahil olarak yeni sınav sistemine uyumlu bir eğitim alabilirsiniz. Okullarda görevli branş öğretmenlerinin ders verdiği LGS programlarında öğrenciler kesin olarak verim alır. Bu sayede öğrenciler gereksiz konulara takılarak zaman kaybına uğramadan sınava en iyi şekilde hazırlanır.

Yalı LGS programları grup dersleri şeklinde de yapıldığı gibi birebir olarak ta yapılabilir. Bu programlardan kendinize en uygun planı yaratmak elinizdedir. Dilerseniz kendi programınızı oluşturarak sınava birebir olarak ta hazırlanabilirsiniz. LGS hazırlık programlarının bedelleri sene içerisinde sınav tarihi gelmeden bitecek şekilde elden taksitlerle ödenebilir.

Yalı LGS programları olarak Mert Eğitim Merkezi’nde sunulan LGS programları öğrencilerin maksimum verimi düşünülerek oluşturulmuştur. LGS sınavında sorumlu oldukları tüm ders ve konulardan LGS kurslarında eğitim alan öğrenciler Mert Eğitim Merkezi ile başarıya ulaşır. Bu konu daha önce de kurslara katılan öğrenciler sayesinde tecrübeyle sabit olup ders haricinde de emek veren tüm öğrencilerin istedikleri liseyi kazanmaları mümkündür. Öğrenci istesin, aile desteklesin ve takibini yapsın, Mert Eğitim Merkezi her zaman öğrencisinin arkasındadır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !