YKS HAZIRLIK PROGRAMLARI

6 Kişilik YKS gruplarımız hakkında detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

YKS Hazırlık Programları

YKS hazırlık programları 6 kişilik sınıflarda uygulanmaktadır. En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından öğretilen konular öğrencilerin kalıcı olarak öğrenmelerine yöneliktir. Öğrenciler YKS sınavında sorumlu oldukları tüm konulardan eksiksiz bir eğitim görür. Öğrencilerin tamamının talebi doğrultusunda program değişiklikleri ve düzenlemeler mümkündür. Tüm programlar Küçükyalı'da minibüs yolu üzerinde bulunan 2006'dan beri öğrencilerin derslerinde başarıyı yakalamalarını sağlayan Mert Özel Ders Merkezi'nde gerçekleştirilir. Detaylı bilgi için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

12.Sınıf ve Mezun Programı

Haftada 12 Ders
Toplam 444 Ders

11.Sınıf Programı

Haftada 10 Ders
Toplam 370 Ders

10.Sınıf Programı

Haftada 8 Ders
Toplam 296 Ders

★ Öğretmenler

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından işlenir.

★ Güncel Deneme Sınavları

Her ay öğrencilere minimum 1 olmak üzere güncel deneme sınavı uygulanır.

★ Soru Çözme Alışkanlığı Kazanımı

Öğrencilerin soru çözebilme alışkanlığı kazanılması için test çözümleri yapılır.

★ Özel Eğitim Danışmanı

Öğrencilerin gelişimi özel eğitim danışmanı tarafından izlemeye alınır.

★ Butik Eğitim Sistemi

Öğrencilerin sınıf mevcudu 6 kişiyi geçmeyecek şekilde düzenlenmiştir.

★ Motivasyon

Öğrencilerin problemlerden uzaklaşarak sınava odaklanmalarına yardımcı olunur.

★ YKS Hakkında Detaylar

Öğrencilerin girecekleri sınavı iyi bilmesi sağlanarak korku ortadan kaldırılır.

★ Ödevlendirme

Öğrenciler her öğretmen tarafından ödevlendirilerek çalışmaları sağlanır.

★ Öğrenci Takibi

Öğrencilerin ödevlerini yapmaları, ekstra çalışmaları teşvik edilerek gözlemlenir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Yalı YKS Hazırlık

Yalı YKS hazırlık eğitimleri sözel, sayısal ve eşit ağırlık olmak üzere farklı programlarda uygulanan haftalık olarak işlenen düzenli eğitimleri içerir. Hangi puan türünden üniversiteye yerleşmeyi düşünüyorsanız ona uygun eğitim programına katılabilirsiniz. Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Yalı YKS hazırlık eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. Mert Eğitim Merkezi en az 10 yıl çoğu 20 yılın üzerinde deneyimli branş öğretmenleri ile çalışmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde verilen dersler Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Yalı YKS hazırlık kapsamında hazırlanmış programlarımızı incelemek için Anasayfa’mıza geçiş yapabilirsiniz. Öğrenciler YKS sınavına hazırlanırken iyi öğretmenler tarafından eğitim almalı ve konuları en iyi şekilde öğrenmelidir. İyi bir eğitim sayesinde öğrenciler YKS’de çıkan soruları kolaylıkla çözebilecek duruma gelebilecektir.

Yalı YKS hazırlık derslerinde öğrenciler TYT ve AYT sınavlarına yönelik olarak eğitim almakta ve sınavda çıkabilecek soruları çözebilecek niteliğe erişebilmeleri için çaba sarfedilmektedir. Öğrenciler derslere eksiksiz gelirse maksimum verimle seneyi bitirir. Bu sayede YKS’de maksimum performans gösterebilecek olan öğrenciler istedikleri üniversite ve bölümlerine girebilecektir.

Yalı YKS hazırlık derslerine Küçükyalı minibüs yolunda bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde katılabilirsiniz. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve Anadolu Yakası’nın en kaliteli eğitimini alabileceksiniz.

Yalı YKS hazırlık eğitimi Mert Eğitim Merkezi’nde özel olarak verilmektedir. Öğrencilerin sınıfı 4 öğrenciyi geçmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Özel ders grubu olarak alınan YKS eğitimiyle öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanması sağlanır.

Yalı YKS Hazırlık kursu

Yalı YKS hazırlık kursu eğitimlerinde öğrenciler üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Deneyimli branş öğretmenlerinin oluşturduğu öğretmen grubu ile üniversite hazırlığınızı şansa bırakmayarak en iyi üniversitelerin en iyi bölümlerine girebilecek potansiyele erişebilirsiniz.

Yalı YKS hazırlık kursu eğitimine katılmak isteyen öğrenciler ne kadar çok sayıda olursa olsun Mert Eğitim Merkezi hem kapasitesi hem de öğrencileri takip hakimiyeti açısından belirli sayıda öğrenci almaktadır. Bir sınıftaki öğrencilerin sayısı 4 kişiyi asla geçmeyecek şekilde planlanmış YKS eğitimiyle fark yaratmakta ve öğrencilerinin istedikleri bölümlere ve üniversitelere girebilmesini hedeflemektedir.

Yalı YKS hazırlık kursu eğitimleri kalabalık sınıflarda değil, tamamen butik bir eğitimle gerçekleşmektedir. Öğrenciler az kişi olmanın avantajlarını hem hız bakımından hem de verim bakımından hissetmekte, sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Yalı YKS hazırlık kursu kapsamında yapılan dersler özel grup dersi niteliğindedir. Öğrenciler özel olarak takip edilmekte, gelişmeleri yakından izlenerek eğitim sürdürülmektedir. Eğitimin verimli olması ancak ve ancak öğrencilerin gelişiminin takibiyle mümkündür.

Yalı YKS hazırlık kursu çerçevesinde verilen eğitimler Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Öğrenciler minibüs yolunda bulunan Mert Eğitim Merkezi’ne gelerek derslerine katılabilir. 4 Kişilik özel sınıflarda eğitim alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’ne İstanbul Anadolu Yakası’nın her yerinden ulaşım mümkündür.

Yalı YKS hazırlık kursu eğitimlerine katılan öğrenciler eğitim danışmanları tarafından bizzat takip edilir. Eksikleri, ihtiyaçları, ilerlemesi için gerekenler, psikolojik durumu gibi bir çok etken açısından öğrenci eğitim danışmanı tarafından izlenir. Gerekli durumlarda veya veli isteği doğrultusunda öğrenci hakkında eğitim danışmanlarından öğrenci hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Yalı YKS hazırlık grubu

Yalı YKS hazırlık grubu olarak eğitim alan öğrenciler birlikte hareket ederek sınava kapsamlı bir şekilde hazırlanır. Profesyonel öğretmenler öğrencilerin eksiklerinin olmamasını sağlayarak sınava en iyi şekilde hazırlık yapmalarını sağlar. Öğrencilerin tüm derslerden en iyi öğretmenlerden destek alabildikleri Mert Eğitim Merkezi aynı zamanda son derece nitelikli bir eğitim sunmaktadır.

Yalı YKS hazırlık grubu, İstanbul’un en iyi öğretmenlerinden ders alabilme şansına sahip, eğitim sonunda başarının kaçınılmaz olduğu bir gruptur. Deneyimleri ile kendileri hakkında en ufak bir şüpheye bile mahal vermeyen branş öğretmenleri aynı zamanda başarılı öğrenciler yetiştirmiş, alanlarındaki başarılarını kanıtlamış tecrübeli öğretmenlerdir.

Yalı YKS hazırlık grubu yıl boyunca YKS sınavına hazırlanan özel 4 kişilik gruptur. Bu gruba ders veren öğretmenler, başarılı, deneyimli ve kaliteli eğitim veren eğitimcilerdir. Her öğretmen kendi alanında uzman, gerekli yetkinliğin de üzerinde bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Yalı YKS hazırlık grubu, Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde verilen özel YKS hazırlık eğitimine hijyenik, modern ve tüm araç gereçlere sahip sınıflarda katılmaktadır. Öğrencilerin başarılı olmalarında tüm ayrıntıların önemli olduğunu düşünerek hareket ederek her sınıfımızı son derece temiz tutmaktayız.

Yalı YKS hazırlık grubu olarak kayıt olmuş tüm öğrenciler de diğer öğrenciler gibi kurumun güvenli bir eğitim kurumu olduğunu görmektedir. Hem verim açısından hem de fiziksel koşullar değerlendirildiğinde Mert Eğitim Merkezi son derece güvenli bir eğitim kurumudur.

Yalı YKS hazırlık grubu derslerini kameralı sınıflarda alacaktır. Öğrencilerin güvenliği ve kurumun güvenliği düşünülerek tüm sınıflar ve kurumun her bölgesi kamera ile donatılmıştır. Veliler öğrencilerini verilen özel şifrelerle kameralardan izleme imkanına sahiptir.

Yalı YKS Hazırlık özel ders

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimleri ile de üniversite hazırlığı yapmak mümkün olup tamamen öğrenciye özel bir program dahilinde üniversite giriş sınavına hazırlık yapılabilmektedir. Öğrenci istediği gün ve saatlerde istediği yoğunlukta ders yaparak eksiklerini hızla giderebilmektedir. Sınava kadar haftalık 2,4,6,8,10 özel ders alarak üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimlerinde genellikle öğrencilerin eksiklerinin konu anlatımıyla giderilmesi hedeflenmektedir. Öğrenciler derslerden sonra öğrendiklerini soru çözümü olarak uygularsa dersten tam verim alınmış sayılır. Lakin derse gelerek eksik olduğu konuyu öğrenen öğrenciler dersten sonra soru çözümü yapmazsa bu konu tekrar unutulabilecek pozisyona gelir.

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimleri birebir, 2 kişi olarak alınabilmektedir. Bunun yanında özel grup dersi olarak verilen YKS eğitimine 4 kişilik sınıflarda da katılabilme imkanı bulunmaktadır. Öğrenciler tek bir dersten zorluk çekiyor ve diğer dersleri yapabiliyorsa özel ders alarak hedefe yönelik çalışabilir. Lakin tüm derslerden iyi bir hazırlık isteyen öğrenciler 4 kişilik özel sınıflara dahil olmalıdır.

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimi alan öğrenciler kısa sürede etkili bir gelişim gösterir. Öğrencilerin YKS sınavına yönelik belirledikleri derslerden tüm eksikleri giderilir. Deneyimli öğretmenler öğrencilerin eksiklerinin belirlenmesinde büyük rol oynar. Öğrencinin en kısa sürede en iyi duruma nasıl gelebileceğine yönelik bir planlama yapıldıktan sonra eğitim başlar.

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğrencinin hem soruları hızlı çözmesi hem de doğru cevaplandırması hedeflenir. Öğrenciler eksiklerini giderdikçe hızlanarak soruların çözümünü daha kolay yapmaktadır. Öğrenciler konuya ne kadar hakimse hem o kadar hızlı hem de o denli doğru cevaplar vermektedir.

Yalı YKS hazırlık özel ders eğitimlerinde öğretmenlerimizin esas aldığı en önemli şey verimdir. Bir öğrenci bir dersten özel ders aldığında eğer verim alamıyorsa öğretmen o öğrenciye eğitim vermez. Farklı bir öğretmenle eğitime devam edilerek öğrencinin özel dersten en verimli şekilde nasıl faydalanacağı belirlenir.

Yalı üniversiteye hazırlık

Yalı üniversiteye hazırlık derslerinde öğrenciler ilgili oldukları bölüme göre ders programları dahilinde konular işlenmektedir. Sınava hazırlık döneminde öğrencilerden beklenen derslere eksiksiz katılım göstermeleri ve işlenen konularla ilgili verilen ödevleri eksiksiz yerine getirmeleridir. Derslerden alınan verimi artırmak için verilen ödevleri yapmak son derece önemlidir.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimlerini veren Küçükyalı Mert Eğitim Merkezi üniversite hazırlık kapsamında gerek ders sayısı olsun, gerekse eğitim kalitesi olsun aynı zamanda gerek sınıf mevcudu olsun gerekse öğretmen kalitesi olsun İstanbul’da en iyi konumdadır. Eğer iyi bir eğitim almak istiyorsanız Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Yalı üniversiteye hazırlık kapsamında tüm birimler değerlendirildiğinde hem daha iyi öğretmenle, hem daha fazla ders saatiyle hem de eğitim bedeliyle Mert Eğitim Merkezi son derece uygun olmaktadır. Eğitim ücretinin bu şekilde düşük olmasının en önemli sebeplerinden birisi kurucunun yer sahibi olması bir diğer önemli sebebi ise öğretmenlerin 10 yılı aşkındır birlikte çalışmasından kaynaklı özverileri sayesindedir.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimleri profesyonel branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir. Öğrenciler yoğun bir tempoda üniversite giriş sınavına hazırlık yapmaktadır. Öğrencilerin derslerde eksik kalması veya bir konuyu tamamlayamaması halinde eğitim ücretine dahil olan herhangi bir ekstra ücret ödemeye gerek olmadan etüt derslerinde tamamlayabilmesi de ayrı bir avantajdır.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimlerini veren öğretmenlerin hepsi kendi alanında uzman öğretmenlerdir. Bir fizik öğretmeni kimya dersine veya bir geometri öğretmeni matematik dersine dahi girmez. Mert Eğitim Merkezi prensip sahibi ve kuralları olan deneyimli bir kurumdur. Her uzman kendi alanında ders vermeli ve herkes en iyi olduğu konuda ilerlemelidir.

Yalı üniversiteye hazırlık eğitimlerine tam katılım gösterildiğinde istenilen üniversiteye girmek asla bir mucize değildir. Başarı için yeterince çalışmak ideal olacaktır. Yeterince çalışmanın ardından başarı kaçınılmaz olacak gelecektir. Başarmak istiyorsak kendimizi YKS sınavına hazırlamalı ve yeterince çalışmalıyız.

Yalı üniversiteye giriş sınavına hazırlık

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık eğitimleri ile en iyi üniversitelere giren öğrenciler elit bir hazırlığın farkına varmaktadır. Deneyimli eğitimci kadrosuyla profesyonel bir sınava hazırlık eğitimi verilen öğrenciler konunun farkına varacak, gerekli disiplini edinecektir. Öğrencilerin sınava bakış açıları Mert Eğitim Merkezi ile değişecek ve gelişecektir.

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık eğitimi veren Mert Eğitim Merkezi geçmişi başarılarla dolu, deneyimli branş öğretmenleri ile çalışmaktadır. Öğretmenler üniversite hazırlık grubunu ele alarak YKS sınavına en iyi şekilde hazırlar.

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık kapsamında eğitim alan çoğu öğrenci geçmişte Mert Eğitim Merkezi’nde eğitim almış, eğitim kalitesini bilen öğrencilerdir. Mert Eğitim Merkezi ile tanışmış tüm öğrenciler ders desteği istedikleri durumlarda Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmektedir.

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık eğitimlerine katılan öğrenciler bilmelidir ki bir kurumsal yapıdan ziyade ailevi bir ortamda eğitim alacaklardır. Öğrencilerle birebir ilgilenilen Mert Eğitim Merkezi’nde tüm öğrenciler rahat, mutlu ve huzurlu bir şekilde eğitim görmektedir.

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık eğitimine katılan öğrenciler sınavı kazanma konusunda kararlı bir yapıya sahip olur. Öğrenciler eğitim danışmanları tarafından sınava hem ders olarak hem de psikolojik olarak en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Yalı üniversite Giriş Sınavına hazırlık dersleri öğrencilerin YKS sınavında istedikleri sonucu almaları adına verilmektedir. Öğrenciler 4 kişilik sınıflarda üniversite giriş sınavına hazırlanarak son derece kaliteli bir eğitim almaktadır. Tüm öğretmenlerin tek bir hedefi vardır o hedefin adı da başarıdır.

Yalı TYT hazırlık

Yalı TYT hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin YKS sınavının 1.oturumu olan TYT sınavından tüm soruları eksiksiz ve doğru cevaplandırmaları için dersler işlenir. Derslerden sonra konu ile ilgili soru çözmek tüm öğrencilerin olmazsa olmaz görevidir. Derslerin akabinde yapılan soru çözümleri dersin ve konuların anlaşılması için son derece önemlidir.

Yalı TYT hazırlık eğitimleri ile öğrenciler YKS sınavının birinci oturumuna hazırlanır. YKS kapsamında yapılan tüm hazırlıklar Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde olmaktadır. Öğrencilerle birebir olarak ilgilenilen Mert Eğitim Merkezi’nde en iyi branş öğretmenleri görev almaktadır.

Yalı TYT hazırlık eğitimleri boyunca öğrenciler birebir olarak takip edilir. Öğrencinin eksikleri belirlenerek dersler o kapsamda ilerler. Tüm sınıf 4 kişi olduğundan ötürü öğrencilere yönelik, istekleri doğrultusunda da hareket etmek mümkündür. Gerekli olduğu durumlarda öğretmenler öğrencilerin istedikleri konuları da anlatmakta ve eksiklerini gidermektedir.

Yalı TYT hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin hiçbir eksiği kalmamalı ki AYT’ye hazırlık doğrultusunda zorluk çekmemelidir. Bu sebeple TYT hazırlık eğitimlerine son derece önem vermekte ve öğrencilerin 1.oturum sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Deneyimli öğretmenlerle çalışarak bu hazırlığın kesin verimli olmasının zeminini oluşturmaktayız.

Yalı TYT hazırlık eğitimleri diğer kurumlara göre son derece uygun ücrete tabidir. Öğrenciler hem daha fazla ders, hem daha iyi öğretmenlerden eğitim hem de 4 kişilik sınıflarda, daha uygun ücrete eğitim almaktadır. Öğrenciler aynı zamanda bizzat eğitim danışmanları tarafından takip edilmekte ve eksikleri belirlenerek kısa sürede giderilmektedir.

Yalı TYT hazırlık eğitimlerinde temel olarak gelişim yönünde hareket edilir. Öğrencilerin TYT hazırlığı boyunca tüm 1.bölüm konularını halletmeleri hedeflenir. Öğretmenler de öğrencilerin temeli olarak gördüğü TYT hazırlığı boyunca öğrencilerin eksiksiz olarak 2.bölüme hazır olmalarını sağlar.

Yalı AYT hazırlık

Yalı AYT hazırlık eğitimlerinde ise YKS sınavının 2.oturumu olan AYT sınavına hazırlık dersleri yapılır. Öğrenciler sınava hazırlık süreçlerinde en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden destek almaktadır. Öğretmenlerin nitelikli branş eğitmenleri olmaları öğrencilerin de konuları en iyi şekilde anlamalarını ve yüksek puanlar elde edebilmelerini sağlamaktadır.

Yalı AYT hazırlık eğitimleri olarak çevre kurumlardan her zaman daha uygun ücretlere eğitim alma imkanına Mert Eğitim Merkezi’nde sahipsiniz. Deneyimli öğretmenlerden alabileceğiniz ders sayısı ve kalitesi ile değerlendirdiğinizde daha ucuza çok daha kaliteli bir eğitim alabilmektesiniz.

Yalı AYT hazırlık eğitimlerinde uygun ücretin olmasının en temel sebebi öğretmenlerin yıllardır Mert Eğitim Merkezi’nde görev alıyor olmaları vesilesiyle uygun ücretlere ders vermeleri hem de kurumun sahibinin aynı zamanda yer sahibi olmasıdır. Mert Eğitim Merkezi ticari kaygıyı arka plana atmış eğitime değer veren bir ailenin yönettiği kaliteli bir kurumdur.

Yalı AYT hazırlık kapsamında yapılan derslerde en büyük kriter öğrencilerin aldığı verimdir. Öğrencilerin verim alması adına yapılan derslerin etkili olmasının sırrı iyi öğretmenlerin ders vermesidir. Öğrenciler deneyimli öğretmenlerden aldıkları eğitimle dersten alacakları verimi garantilemiş olur.

Yalı AYT hazırlık eğitimleri en az 10 yıl çoğu 20 yıl üzerinde deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi öğrencinin başarısını tek kıstas olarak değerlendirme ve öğretmenlerine kesin talimat vermektedir. Bu da öğrencilerin elinden gelenden daha iyisini yapabilmesini sağlamalarıdır. Tüm öğretmenlerin tek bir amacı vardır o da öğrencilerin istedikleri bölüm ve üniversiteye girebilmeleridir.

Yalı AYT hazırlık kapsamında verilen eğitimlere katılım bedeli yıllık olarak alınmaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nde fiyatlar minimumda tutulmakta ve herhangi bir pazarlık payı bulunmamaktadır. Lakin ticari kaygı gütmeyen yapısı itibariyle tüm velilerine ödeme şartlarında kolaylık yapabilme imkanını uygulamaktadır. Bu denli kaliteli verilen üniversite hazırlık eğitiminin bedeli hiç bu kadar uygun olmamıştır.

Yalı TYT Kursu

Yalı TYT Kursu eğitimleri de diğer eğitimler gibi Küçükyalı’da Mert Özel Ders Merkezi’nde verilmektedir. Öğrenciler maksimum 6 öğrenci kapasiteli sınıflarda butik bir eğitim alarak TYT sınavına en iyi şekilde hazırlanır. Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından işlenir. Bu sayede dersten alınan verim maksimum seviyededir.

Yalı TYT Kursu eğitimlerine katılan öğrencilerden oluşturulan 6 kişilik gruplar birbirine eşdeğer seviyede öğrencileri içerir. TYT kursuna katılan her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavına alınır. Sınavda sergilediği performansa göre sınıfına yerleştirilir. Bu sayede dersler kesintisiz olarak ilerler. Tüm öğrenciler aynı seviyede olduğundan dersin işleyişi de akıcılığını korur.

Yalı TYT Kursu eğitimlerinde öğrenciler TYT sınavında sorumlu oldukları tüm konularda öğrenim görür. Önce konu işleyip sonra uygulama yapan öğrenciler konuları kalıcı bir şekilde öğrenir. Öğrenciler sınavda çıkabilecek tüm soru türlerinden yüzlerce soru çözer. Derslerden sonra verilen ödevlerin eksiksiz yapılması konuların anlaşılması için son derece önemlidir. Velilerin öğrencileri takip etmesi, ödevlerini yapıp yapmadıklarını kontrol etmesi öğrencilerin gelişiminde önem rol oynar.

Yalı TYT Kursu eğitimlerinin yapıldığı Mert Özel Ders Merkezi’nin sınıflarında tüm araç gereçler mevcuttur. Aynı zamanda eğitim kurumunun genel alanı ve tüm sınıfları kameralarla izlenmektedir. Derslerin yapıldığı sınıflar ses yalıtımına sahip ve mühendisler tarafından dizayn edilmiştir. Dersin verimini maksimum seviyeye çıkaracak tüm ayrıntılara dikkat edilen Mert Özel Ders Merkezi’nde başarılı olmak kaçınılmazdır.

Yalı TYT Kursu eğitimlerinde öğrencilere derslerden sonra konularla ilgili ödevlendirme yapılır. Ödevlerin gelecek derse kadar yapılması öğrencinin konuları kalıcı bir şekilde anlaması için çok önemlidir. Eğer öğrenciler ödevlerini yapmazsa gelecek derste önceki dersin tekrarı yapılmak durumunda kalınır. Bu da öğrencilerin ilerleyişinin yavaşlamasına sebebiyet verir.

Yalı TYT Kursu eğitimlerinde ders veren öğretmenler binlerce öğrencinin başarılı olmasında rol oynamıştır. En az 10 yıl deneyime sahip öğretmenler öğrencilerin kısa sürede başarılı olmaları adına tüm püf noktaları öğrencilere aktarır. 2006’dan beri binlerce öğrencinin derslerinde gelişme yaşamalarını sağlayan Mert Özel Ders Merkezi’nde butik bir eğitim sayesinde başarı ile ödüllendirilirsiniz.

Yalı AYT Kursu

Yalı AYT Kursu eğitimlerinde sayısal, sözel ve eşit ağırlık olmak üzere ayrı gruplar oluşturulmaktadır. Her öğrenci seviye belirleme sınavına tabi tutularak sonuçlarına göre sınıflarına yerleşir. Bu sayede eşit seviyede öğrencilerin bir arada eğitim alması sağlanır. Bu da eğitimin verimliliği ve akıcılığını sağlayan önemli bir unsurdur.

Yalı AYT Kursu eğitimlerinde 2.oturum sınavına hazırlık yapan öğrencilerin gördüğü dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Deneyimli öğretmenler tamamen sınav hazırlığına yönelik öğretim yapar. Kısa sürede eksiklerin giderilmesi, yeni konuların işlenmesi ve konularla ilgili soru çözümleri yapılması sağlanır.

Yalı AYT Kursu eğitimlerinde en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından eğitim yapılması öğrencilerin kısa sürede gelişmesi için faydalıdır. Her ay güncel deneme sınavlarıyla değerlendirilen öğrenciler, ne kadar ilerlediklerini sınav uygulamasında gösterir. Eksikliği olan öğrencilerin üzerine düşülerek geride kalmamaları sağlanır. Gerekli durumlarda özel ders takviyesiyle öğrenci grubun seviyesine yetiştirilir.

Yalı AYT Kursu eğitimlerinde sınıf mevcudu 6 öğrenciyi geçmediğinden butik bir eğitimin avantajları uygulanır. Her öğrenci birebir eğitim danışmanları tarafından takip edilerek sene içerisindeki gelişimi gözlemlenir. Verilen ödevlerin yapılıp yapılmadığının incelenmesiyle öğrencilerin derse ilgileri değerlendirilir.

Yalı AYT Kursu eğitimlerinin verildiği Mert Özel Ders Merkezi’nde tüm dersler güncel sınav sistemine uygun şekilde işlenir. Sınavda sorumlu olunan tüm konulardan kapsamlı bir eğitim alınır. Öğretmenlerin tamamen sınava yönelik eğitim veren öğretmenler olması sayesinde başarılı bir süreç yönetilir. Gereksiz konuların çıkarıldığı AYT programıyla öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanır.

Yalı AYT Kursu eğitimlerinde öğrencilerin iyi üniversitelerin iyi bölümlere girmeleri için yüksek puan almaları hedeflenir. Öğrencilerin ulaşabileceği maksimum puana ulaşmaları üniversite ve bölüm seçerken büyük öneme sahip olur. Öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmeleri için Mert Özel Ders Merkezi’nin nitelikli öğretmenlerinden eğitim almak etkili bir ayrıcalıktır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !