YAZ TATİLİNDE ÖZEL DERS

Yaz tatilinde özel ders alarak tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz Tatilinde Özel Ders

Yaz tatilinde özel ders alarak tüm eksiklerinizi giderebilir, konu tekrarları yapabilir, yapamadığınız soruların nasıl çözülebildiğini öğrenebilir, LGS veya YKS hazırlık kapsamında birebir dersler alarak eğitim öğretim yılına 1-0 önde başlayabilirsiniz. Özel dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel derse 1 arkadaşınızla birlikte katıldığınızda 2 kişi özel ders alarak herhangi bir ücret artırımı olmadan özel ders bedelini yarı yarıya paylaşma imkanınız bulunmaktadır. 

ÖĞRETMENLER

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Yaz tatilinde özel ders

Yaz tatilinde özel ders almak isteyen tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde birebir derslerini alabilir. Özel ders gün ve saati randevusunu telefonla arayarak eğitim danışmanlarıyla kararlaştırdıktan sonra belirttiğiniz gün ve saatte Mert Eğitim Merkezi’nde hazır bulunarak dersinize katılabilirsiniz. Dersler birebir olarak yapılmaktadır, İsteğe bağlı olarak 2 öğrenci birlikte özel ders alabilir. Birlikte alınan özel derslerde özel ders bedeli yarı yarıya paylaşılır.

Yaz tatilinde özel ders alacak olan öğrencilerin derslerine her zaman olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Tüm dersler için o dersin uzmanı öğretmenler görev almaktadır. Öğrencilerin kısa sürede eksiklerini gidererek, hedeflerine yönelik öğretimler gerçekleştirilir. Öğrencilerin derslerini düzenli bir şekilde almaları hedefe yönelik kuvvetli bir plan yapılabilmesi için önemlidir. Aynı zamanda derslerden sonra verilen ödevlerin yapılarak getirilmesi dersin verimi açısından son derece önemlidir.

Yaz tatilinde özel ders alarak gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanmak mümkündür. Özel derslerinizi aynı gün art arda alabileceğiniz gibi farklı günler de alabilirsiniz. Özel dersler tamamen öğrencinin talebine göre düzenlenmekte ve işlenmektedir. Öğrencilerin, zorluk çektikleri konuları tespit etmiş olması, öğretmenin derhal o konulara müdahalesi ile eksik giderme süreci hızlandırılır. Akabinde öğretmen ve öğrenci bir yol haritası çizerek düzenli bir şekilde ilerler.

Yaz tatilinde özel ders alarak sene içerisinde zorluk çektiğiniz ders ve konularda iyi duruma gelebilirsiniz. Öğrenciler sene içerisinde her derse birden odaklanamayabilir. Bazı derslerde çok iyi puanlar elde etmişken bazı derslerden düşük puanlar almış olabilir. Bu durumda yaz tatilinde özel ders almak diğer derslerin baskısı olmadan tek derse odaklanabilmeye olanak sağlar. Bu sayede derste eksik olunan yerler için öğrenim görülür, konular en iyi şekilde kavranır. Öğrenciler konularla ilgili bol soru çözerek yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilir.

Yaz tatilinde özel ders alarak zorluk çektiğiniz derslerden birebir öğrenim gördüğünüzde gelecek eğitim öğretim yılına güçlü bir şekilde başlarsınız. Zor diye düşündüğünüz derslerin aslında zor olmadığını yaz tatilinde aldığınız birebir eğitimlerde öğrenirsiniz. Bu sayede hedeflerinize 1 adım daha yaklaşır, umudunuz kuvvetlenir, başarabileceğinize inancınız tam seviyeye gelir. İnanmak başarmanın yarısı kabul edilmekte ve yaz tatili eğitimlerinin önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Yaz tatilinde özel ders almak isteyen tüm öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nden dilediği birebir ders randevusu alabilir. Başarının şans olmadığı yalnızca çalışmaya bağlı bir getiri olduğunu bilmek, başarmak için savaş vermenin gerektiğine inanmak, sizi hedefleriniz için çalışmaya motive eder. Konuları derslerde en iyi şekilde kavrayabilir, konuları öğrendikten sonra bol soru çözerek soru türlerinde hakimiyetinizi sağlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde matematik özel ders

Yaz tatilinde matematik özel ders almak öğrencilerin okul sonrası zamanlarını iyi değerlendirebilmeleri adına son derece faydalı bir eylemdir. Deneyimli birebir matematik dersi öğretmenlerinden öğrenim görmek ve kısa sürede tüm eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler yaz tatili gibi bolca vaktin bulunduğu zamanları en iyi şekilde değerlendirebilir.

Yaz tatilinde matematik özel ders alan öğrenciler diğer derslerin kargaşasından uzak bir şekilde derslerine odaklanabilir. Derslerde öğrencilerin eksik olduğu konuların anlatımları yapılarak eksikler giderilir. Akabinde konularla ilgili sorular çözülerek öğrencilere soru çözüm yöntemleri uygulamalı bir şekilde öğretilir. Öğrencilere bir sonraki derse yaparak getirmeleri için ödevler verilir.

Yaz tatilinde matematik özel ders eğitimi verilen Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleriyle çalışan, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, profesyonel bir kurumdur. Hem deneyimli öğretmenler hem de alanında uzman yöneticiler sayesinde öğrenciler kurumda alınan eğitimlerden maksimum verim alır. Öncelikli amaç öğrencilerin kurumda aldıkları derslerden en yüksek şekilde verim almalarıdır.

Yaz tatilinde matematik özel ders alabilecekleri Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım da oldukça kolaydır. Mert Eğitim, Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunmakta olup, minibüs, otobüs, Marmaray gibi ulaşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumdadır. Öğrenciler özel ders randevularını telefonla arayarak alabilir, ders gün ve saatinde kurumda hazır olabilir.

Yaz tatilinde matematik özel ders almak öğrencilerin gelecek eğitim öğretim yılına bomba gibi hazır olmalarını sağlar. Matematik dersindeki eksiklerini gideren ve yaklaşan eğitim öğretim yılına tüm eksiklerini gidermiş bir şekilde hazır olan öğrenciler, hem sene içerisinde yapabildiğini gördükçe matematik dersini sevmeye başlar hem de sınavlardan yüksek not alır.

Yaz tatilinde matematik özel ders alacak olan öğrencilere öğretmenlerimizin ufak tavsiyeleri bulunmaktadır. Matematik özel ders alırken derslerinizi haftalık olarak belirlemelisiniz, kuruma geldiğinizde 2 ders saati öğrenim görecek şekilde plan yapmalısınız. Sayısal derslerde 1 gelişte en azından 2 ders yapmanın öğrenci için maksimum verimli olduğu düşünülmektedir. Dersler arasında ufak teneffüsler mevcuttur. Bu sayede konu anlaşılarak üzerinde çalışmalar gerçekleştirilebilir, soru çözümleri irdelenebilir.

Yaz tatilinde fizik özel ders

Yaz tatilinde fizik özel ders almak isteyen öğrenciler 2006’dan beri MEB’e bağlı, profesyonel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerini alabilir. Ders planlamasını telefonla arayarak özel eğitim danışmanlarımızla görüşerek yapabilir, sizlere en uygun gün ve saatlere özel derslerinizi yerleştirebilirsiniz. Derslerinizi haftalık olarak sabitleyebilir, müsait gün ve saatler için her hafta aynı zaman dilimleri içerisinde alabilirsiniz.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak isteyen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli fizik öğretmenlerinden diledikleri gün ve saatler için özel ders alabilir. Öğrencilerin alanında uzman fizik öğretmenlerinden ders alabildiği en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerin dersteki gelişimini takip eder. Dersteki eksiklerinin giderilmesi ve derste başarı sağlanması adına gerekli öneriler ailelere sunulur.

Yaz tatilinde fizik özel ders öğrenimi görerek fizik dersinde kısa sürede başarıyı yakalamak mümkündür. Bu başarıyı birebir fizik özel dersleriyle sağlamak, yaz tatili döneminde daha da kolay olmaktadır. Öğrenci tamamen fizik dersine odaklanarak derste öğrendiklerini evde tekrar etmek ve ödevlerini rahat bir şekilde yapmak adına bolca vakte sahiptir. Bu da dersteki verimi maksimize etmesini sağlayan önemli bir avantajdır.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak isteyen öğrenciler ders aldıkça özel ders ücretini ödeyebileceği gibi toplu özel ders almanın sağladığı indirimlerden de yararlanabilir. Haftalık düzenli bir şekilde ders alma taahhüdü ile toplu özel ders alınabilir. Bu sayede özel ders ücreti minimize edilerek ödeme kolaylıklarından faydalanılır.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak isteyen öğrenciler bir arkadaşlarıyla özel ders aldıklarında özel ders ücretini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Bu uygulama Mert Eğitim Merkezi’ne özel olmakta, genel geçer bir kural kabul edilmemektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde 2 öğrenci birlikte alınan özel dersler için özel ders bedelleri yarı yarıya ödenmektedir. Toplu özel ders alımlarında da aynı paylaşım geçerlidir.

Yaz tatilinde fizik özel ders almak isteyen öğrenciler fizik dersindeki eksiklerini gidermek adına en mantıklı seçimi yapmış olur. Öğrenciler sene içerisinde tüm derslerin baskısı altında özel ders alarak eksiklerini gidermeye çalışınca yeteri kadar derse odaklanamayabilir. Yaz tatili gibi geniş bir zaman diliminde fizik özel ders alan öğrenciler kısa sürede eksiklerini gidererek tez zamanda başarıya ulaşır. Gelecek eğitim öğretim yılına da fizik dersinde eksiklerini gidermiş olarak başlayan öğrenciler fizik notlarını yüksek tutma potansiyeline sahip olur.

Yaz tatilinde kimya özel ders

Yaz tatilinde kimya özel ders alabileceğiniz en nitelikli kurumlardan biri olan Mert Eğitim Merkezi, en az 10 yıl deneyimli kimya öğretmenlerinin görev aldığı, 2006’dan beri eğitim öğretim alanında hizmet veren profesyonel bir kurumdur. Mert Eğitim Merkezi’nde kimya ve diğer tüm derslerden birebir öğrenim görerek eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde kimya özel ders alan öğrenciler Mert Eğitim Merkezi’nde, okullarda görevli öğretmenler tarafından öğrenim görür. Öğretmenlerin deneyimli ve başarılı oluşu öğrencilerin de kısa zamanda eksiklerini gidermelerini ve kimya konularında zorlandıkları kısımları halledebilmelerini sağlar. Deneyimli öğretmenlerle yapılan dersler hem kalıcı olmakta hem de gelecek eğitim öğretim yılına eksiksiz hazır olmanızı sağlamaktadır.

Yaz tatilinde kimya özel ders almak isteyen öğrenciler Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Kimya özel ders randevularını Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Sayısal derslerde 1 gelişte minimum 2 ders alınması önerilmektedir.

Yaz tatilinde kimya özel ders almak isteyen öğrenciler yaz tatili boyunca düzenli bir şekilde kimya dersi alarak kimya konularındaki eksiklerini giderebilir. Başarılı öğrenciler yaz tatilinde tüm eksiklerini gideren, gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanan öğrenciler olmaktadır. Hem kimya hem de diğer derslerden kuvvetli bir öğrenim görerek dersteki başarınızı kesinleştirebilirsiniz.

Yaz tatilinde kimya özel ders almak isteyen öğrenciler ister ihtiyaç halinde ister haftalık düzenli bir program dahilinde özel ders alabilir. Özel ders alımlarında herhangi bir sınır yoktur. Dersler haftada 2,4,6,8,10 ders gibi sabitlenebilir ve her hafta aynı şekilde yapılabilir. Veya konu eksiğini tespit eden öğrenci yalnızca belli konuları öğrenmek için birebir kimya dersi alabilir.

Yaz tatilinde kimya özel ders almaya karar veren öğrenciler birebir dersler bir arkadaşlarıyla katıldıklarında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Birlikte özel ders alımlarında özel ders bedeli öğrenciler tarafından paylaşılmaktadır. Toplu özel ders alımlarında da birlikte hareket edilebilir. Birlikte toplu özel ders alan öğrenciler hem derslerini her ders için kullanabilir hem de toplu özel ders bedelini yarı yarıya paylaşarak aylık taksitlerle ödeyebilir.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders

Yaz tatilinde biyoloji özel ders almak isteyen öğrencilere özel, 2006’dan beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, eğitim öğretim alanında hizmet veren Mert Eğitim Merkezi’ni önerebiliriz. Her öğrencinin mutlaka verim aldığı Mert Eğitim’de öğrenciler biyoloji ve tüm diğer derslerden destek alabilir.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders almak isteyen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmenlerinden birebir ders alabilir. Mert Eğitim Merkezi’nde öğrenciler deneyimli branş öğretmenlerinden destek alarak kısa sürede eksiklerini giderir. Biyoloji konularının tamamından birebir destek alabileceğiniz Mert Eğitim’den özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders almak adına Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edenler randevularını planladıktan sonra özel ders eğitimlerini almak için Mert Eğitim Merkezi’ne gelmelidir. Mert Eğitim Merkezi’nin kolay ulaşılabilir konumda olması öğrenci ve velilerin çokça tercih etmelerini sağlamaktadır.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders alan öğrenciler toplu özel ders alımlarında indirimlerden faydalanabilir. Toplu özel ders hakkı tanımlanan öğrenciler diledikleri derslerden destek alabilir. Bu sayede hem tüm derslerden eksiklerini giderebilir hem de minimum özel ders fiyatlarından yararlanabilir.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders alan öğrenciler eğer derslerini 1 arkadaşlarıyla birlikte alırlarsa özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Öğrenciler birlikte toplu özel ders anlaşması yaparak özel ders ücretlerini hem minimize eder hem de yarı yarıya paylaşabilir. Bu da ailelerin bütçelerini rahatlatan önemli bir avantajdır.

Yaz tatilinde biyoloji özel ders almak için plan yapan öğrenciler eksiklerini gidermek adına en iyi planı yapıyor kabul edilir. Bunun temel sebebi okul sürecinde her dersin baskısı öğrencinin üzerinde olmaktadır. Yaz tatilinde ise belli derslere odaklanılarak kısa sürede bu derslerdeki eksikler giderilir. Bol vakit olması hem konuların kavranarak ilerlenmesi hem de öğrenilen konularla ilgili bol soru çözülebilmesine olanak sağlar.

Yaz tatilinde geometri özel ders

Yaz tatilinde geometri özel ders alabileceğiniz en iyi öğretmenlerin bulunduğu, 2006’dan beri MEB’e bağlı profesyonel bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi, yaz tatili boyunca öğrencilerin eksiklerini toparlaması için özel ders imkanı sunmaktadır. Yaz tatilinde hem eğlenmek hem de eksiklerinizi gidermek, geleceğiniz için güzel bir yatırım demektir. Yaz tatilini iyi değerlendirerek tüm eksiklerinizi giderebilir, kendinize uygun gün ve saatler için özel ders alabilirsiniz.

Yaz tatilinde geometri özel ders veren Mert Eğitim öğretmenleri, kendi branşlarında uzman öğretmenler olmaktadır. En az 10 yıl deneyimli matematik - geometri öğretmenleri tüm öğrencilerin geometri dersindeki eksiklerini gidermekte, gelecek eğitim öğretim yılına eksiksiz bağlamalarını sağlamaktadır. En iyi öğretmenlerin bulunduğu kurum olan Mert Eğitim’den öğrenim gören tüm öğrenciler ilgilendikleri derste başarılı olur.

Yaz tatilinde geometri özel ders almak için tercih edebileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Minibüs yolu üzerinde bulunan kuruma, Marmaray, minibüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır. İstanbul’un her yerinden kuruma gelerek özel ders alabilirsiniz. Özel dersler randevulu sistemle yapıldığından önceden randevu almanız, ders gün ve saatini belirtmeniz yeterlidir.

Yaz tatilinde geometri özel ders alacak öğrenciler için özel ders bedeli sabit olup, her ders için aynı uygulanmaktadır. Özel ders bölümünden güncel özel ders fiyatlarını görebilir, kendinize özel ders paketi oluşturarak minimum fiyatlara özel ders alabilme imkanından faydalanabilirsiniz.

Yaz tatilinde geometri özel ders almak isteyen öğrenciler birebir ders alabileceği gibi 2 öğrenci birlikte özel ders te alabilir. Bir arkadaşı ile gelen öğrenciler birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Birlikte özel ders alımlarında özel ders bedeli değişmemektedir.

Yaz tatilinde geometri özel ders alarak yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Yaz tatili, öğrencilerin ders baskısı, sınav stresi olmadan geçirdikleri rahat bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler özel ders alarak kısa sürede eksiklerini giderebilir, özel derslerine daha zinde ve aktif katılımlarıyla maksimum verim elde eder.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders alarak konu eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler en iyi öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilir. Mert Eğitim’de en az 10 yıl deneyimli Türk dili ve edebiyatı öğretmenleri görev almakta olup öğrencilerin eksiklerini hızlı bir şekilde kalıcı olarak gidermektedir.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders alan öğrenciler Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerinden birebir öğrenim görür. İstedikleri konulardan özel ders alabilecek olan öğrenciler tüm konulardan düzenli bir şekilde destek te alabilir. Tamamen öğrenciye özel olarak yapılan birebir dersler sayesinde öğrenciler gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanır.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih eden öğrenciler, Mert Eğitim Merkezi’nin kolay ulaşılabilir konumda olması sayesinde kuruma rahatça ulaşıp derslerine katılabilir. Minibüs, otobüs ve Marmarayla ulaşımın oldukça kolay olduğu Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerinizin gün ve saatlerini önceden görüşerek planladıktan sonra direkt derslerinize katılabilirsiniz.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders alarak birebir öğrenim gören öğrenciler için özel ders bedeli sabit olup, özel ders bölümünde belirtilmiştir. Öğrenciler paket oluşturarak özel ders bedelini indirebilir, minimum özel ders fiyatı avantajlarından yararlanarak tüm derslerden eksiklerini giderebilir.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders isteyen öğrenciler isteğe bağlı olarak birebir veya 2 öğrenci birlikte özel ders alabilir. Öğrencilerin birlikte özel ders almaları özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmelerine olanak sağlar. Birlikte özel ders alımlarında özel ders fiyatı sabit olup öğrenciler tarafından paylaşılır.

Yaz tatilinde Türk dili ve edebiyatı özel ders alarak geniş bir zaman dilimi olan yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Yaz tatilinde ders baskısı, sınav stresi olmadan özel derslerinize katılabilir, kısa sürede hızlıca sonuç alabilirsiniz. Yaz tatilinde öğrenilenler daha kalıcı ve geleceğe yönelik olmaktadır.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders

Yaz tatilinde coğrafya özel ders eğitimi almak ve İstanbul’un en iyi coğrafya öğretmenleri tarafından öğrenim görmek, eksiklerinizin giderilmesini sağlamak ve gelecek eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanmak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde coğrafya özel derslerinde öğretim yapan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, coğrafya öğretmeni olarak devlet okullarında ve özel okullarda görev alan eğitimciler olmaktadır. Okul sonraları ve hafta sonları Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders veren deneyimli coğrafya öğretmenleri, yaz dönemi boyunca da öğrencilerin eksiklerini gidermekte, istediğiniz gün ve saate özel ders alabilmektesiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmek, bir çok konuda avantaj sahibi olmanızı sağlar. Bunlardan ilki öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli olması ve öğrencilerin özel derslerden kesin verim almasıdır. Bir diğer avantaj da kurumun kolay ulaşılabilir konumda olması ve her ilçeden rahatlıkla özel derslerinize katılabilmenizdir.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders almak için Mert Eğitim’i tercih edebileceğiniz bir diğer olumlu husus ta özel ders bedelinin çevre kurum ve kuruluşlara göre son derece uygun, piyasa şartlarına oranla minimumda tutulmasıdır. Ayrıca toplu özel ders alımları sayesinde minimumun minimumuna da ulaşarak son derece avantajlı paketler oluşturmak mümkündür.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders gibi diğer branş derslerinden de destek alabilirsiniz. Bu kapsamda zorluk çektiğiniz dersleri ve haftalık kaç ders yapacağınızı belirledikten toplu özel ders alarak özel ders hakkı tanımlatabilirsiniz. Bu özel ders haklarınızı istediğiniz derslerden kullanabilirsiniz. Özel ders hakları derslere göre farklılık göstermediğinden dilediğiniz planı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yaz tatilinde coğrafya özel ders almak birçok açıdan avantajlıdır. Yaz tatilinde ders baskısı, sınav kaygısı olmadan birebir olarak öğrenim görebilir, eksiklerinizi çok hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Yazın öğrenilen bilgiler okul sürecinde öğrenilen bilgilerden çok daha fazla ve çok daha kalıcı olmaktadır. Özellikle yazın özel ders almak öğrencilerin okul hayatlarında başarılı birer öğrenci olarak anılmalarına olanak sağlar.

Yaz tatilinde tarih özel ders

Yaz tatilinde tarih özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi, öğrencilerine hem minimum fiyatlara özel ders alma imkanı sağlamakta hem de en az 10 yıl deneyimli tarih öğretmenlerinden öğrenim görme ayrıcalığı sunmaktadır. Başarılı öğrencilerin çoğu Mert Eğitim Merkezi’nden destek almış, eksiklerini gidermiş, geleceklerine yönelik hazırlıklarının çoğunu tamamlamış öğrencilerdir.

Yaz tatilinde tarih özel ders veren en iyi tarih öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi’nde görev almaktadır. Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu hemen oluşturabilir, özel dersinizi belirlediğiniz gün ve saatte kurumda hazır bulunarak alabilirsiniz. Derslerinizi ders almak istediğiniz günden önceki günlerde planlamalısınız. Aynı gün ders yazdırabilmek pek mümkün olmamaktadır.

Yaz tatilinde tarih özel ders alarak yaz boyunca tarih konularındaki eksiklerini gidermek, zorlandıkları konuların anlatılmasını isteyen öğrencilerin en iyi öğretmenlerden öğrenim görerek kısa sürede o konuları kalıcı bir şekilde öğrenmeleri için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Yaz tatilinde tarih özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim, kolay ulaşılabilir konumuyla tüm İstanbul Anadolu Yakası’nın tercih ettiği profesyonel bir eğitim kurumudur. Öğrenciler tarih gibi diğer tüm branş derslerinden en iyi öğretmenlere Mert Eğitim sayesinde ulaşır. Planlamalarını kendilerine en uygun şekilde yapan öğrenciler derslere de şevkle katılır.

Yaz tatilinde tarih özel ders almanın bedeli özel ders sayfasında belirtilmekte, her sene güncellenmekte ve eğitim öğretim yılı boyunca sabit olarak uygulanmaktadır. İster birebir ister bir arkadaşınızla özel ders alabilir, herhangi bir fiyat artırımı olmaksızın derslerinize katılabilirsiniz. İki öğrenci birlikte özel ders alarak özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir.

Yaz tatilinde tarih özel ders eğitimi almak eğitim öğretim yılında, okul zamanında almaktan daha faydalı olmaktadır. Yaz tatilinde öğrencilerin algıları daha açık, bedenleri daha zinde, ders baskısı, sınav kaygıları olmamaktadır. Bu da bu dönemde alınan derslerin çok daha iyi anlaşılmasını ve en iyi şekilde öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders eğitimi alabileceğiniz, en iyi fen bilimleri öğretmenlerinin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi, Küçükyalı’da minibüs yolu üzerinde, Marmaray’la, otobüsle, minibüsle kolay ulaşılabilir bir konumdadır. İstanbul’un her ilçesinden rahatlıkla Mert Eğitim Merkezi’ne gelebilir, özel derslerinizi alabilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders alabilmek için tek yapmanız gereken özel ders randevunuzu ayarlamaktır. Mert Eğitim Merkezi’nin nitelikli fen bilimleri öğretmenlerinden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefondan eğitim danışmanlarına ulaşabilir, size en uygun gün ve saatlere özel derslerinizi planlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders alarak fen bilimleri dersinde en çok zorluk çektiğiniz konulardan birebir destek alabilir, yaklaşan eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Geçmişe dair tüm eksiklerinizi gidermeniz önümüzdeki eğitim öğretim döneminde son derece başarılı olmanızı sağlar.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders almak isteyen öğrenciler için özel ders bedeli diğer tüm derslerle aynı olup, web sitemizin özel ders bölümünde belirtilmektedir. Fen bilimleri haricinde diğer derslerden de özel ders ihtiyacınız varsa özel ders paketlerinden faydalanarak özel ders bedelini minimuma düşürebilirsiniz.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel birebir olarak yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri konulardan veya konuların tamamından hızlı bir tekrar yapabilir. Öğretmeninden özellikle bazı konuların anlatılmasını isteyerek anlamadığı veya eksiklik hissettiği konuları en iyi şekilde öğrenebilir.

Yaz tatilinde fen bilimleri özel ders alarak eksiklerini gidermek isteyen öğrenciler derslerini birebir alabileceği gibi bir arkadaşlarıyla da alabilir. Öğrenci bir arkadaşıyla özel ders aldığında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir. Birlikte özel ders almak özel ders bedeli açısından avantajlıdır. Bu sayede öğrenciler hem daha fazla hem de yarı yarıya uygun bedele özel ders alma imkanına sahip olunur.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders alarak yaz tatili boyunca sosyal bilimler konularının tamamındaki eksiklerinizi giderebileceğiniz en kuvvetli kurum Mert Eğitim Merkezi’dir. Mert Eğitim’de sosyal bilimler dersi için özel ders aldığınızda özel derslerinize giren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli sosyal bilimler öğretmenleridir. Okullarda görevli sosyal bilimler öğretmenleri tarafından birebir öğrenim gören öğrenciler tüm eksiklerini hızla giderir.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders almak için tercih edebileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nin öğrencilere ve velilere bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında öğretmenlerin niteliği gelmektedir. Nitelikli sosyal bilimler öğretmenleri sayesinde sosyal bilimler konularının tamamından tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders eğitimleri için Mert Eğitim’i tercih ettiğinizde sahip olduğunuz bir avantaj da özel ders bedelinin minimumda olmasıdır. Piyasa şartlarının ve çevre kurum kuruluşlarının fiyatlarına oranla çok daha uygun olan özel ders bedeli, Mert Eğitim’in gönül rahatlığıyla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders eğitimlerinin neden Mert Eğitim’den alındığının bir diğer açıklaması da sosyal bilimler gibi diğer branş derslerinden de destek alabileceğiniz, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin Mert Eğitim’de görev almalarıdır. Her an elinizin altında yardım alabileceğiniz nitelikli branş öğretmenleri olduğunu bilerek hareket eder, istediğiniz an Mert Eğitim’e telefon ederek özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders eğitimi almanın öğrenciler açısından olumlu yönleri oldukça fazladır. Öncelikle okul döneminde öğrencilerin yoğun oluşu, ders baskısı ve sınav stresinden yorulmaları sebebiyle okul döneminde aldıkları özel dersler belirli bir yere kadar faydalı olabilmektedir. Öğrenci her zaman yüksek performansta derse katılım gösterememektedir. Yaz dönemi ise öğrencilerin maksimum performans sergileyebilmeleri için en uygun zamandır. Bu zamanı Mert Eğitim ile birlikte en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yaz tatilinde sosyal bilimler özel ders desteği almak isteyen öğrenciler genellikle birebir dersi tercih etmektedir. Lakin öğrencilere şöyle bir opsiyon da tanınmıştır. Öğrenciler bir arkadaşlarıyla özel ders aldıklarında özel ders bedelinde herhangi bir artış olmaksızın özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilmektedir. Öğrenciler hem birlikte özel ders almanın keyfini çıkarır, hem de yarı bedele özel ders almanın avantajıyla hareket ederek daha fazla ders alabilir, bütçe kapsamında farklı derslerden de destek alabilme imkanı elde edebilir.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders

Yaz tatilinde İngilizce özel ders alarak İngilizce dersindeki eksiklerinizi giderebilme imkanına Mert Eğitim Merkezi’nde sahipsiniz. Mert Eğitim’i arayarak özel İngilizce dersi randevunuzu istediğiniz gün ve saate planlayabilirsiniz. Bu sayede günü en iyi şekilde değerlendirebilir, en zinde olduğunuz saatlere özel ders planlayarak dersten maksimum verim almayı sağlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders alabileceğiniz birçok kurum bulunmaktadır. Lakin İngilizce öğretmenlerinden özel ders alabileceğiniz sınırlı sayıda kurum bulabilirsiniz. Burada İngilizce öğretmeninden kasıt; İngilizce öğretmeni olarak okullarda görev alan İngilizce öğretmenliği mezunu eğitimcilerdir. Uzmanlığı ve hayat kazanımı İngilizce öğretmenliği olan deneyimli öğretmenlerden birebir ders alarak, kısa sürede sonuç almak için Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmelisiniz.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders alan öğrenciler tamamen hedeflerine yönelik eğitim görür. Öğrenciler ders alırken hedeflerini ve eksik oldukları konuları belirtebilir, bu sayede kısa sürede hızla eksik oldukları konulara yönelmek suretiyle hedefe doğru süratle gidilir. Eğer zaman problemi yok ve erkenden plan yapılmışsa süreç zamana yayılır, en kaliteli hale getirilir.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders alabileceğiniz en iyi İngilizce öğretmenlerini Mert Eğitim Merkezi’nde bulabilirsiniz. Mert Eğitim’de özel ders almanın bir ayrıcalığı da İngilizce’nin dışında diğer derslerden de en iyi öğretmenleri bulabilmenizdir. Kurum sizlere en iyi branş öğretmenleriyle hizmet vermekte, tüm öğretmenler 10 yılın üstünde deneyime sahip branş öğretmenleri olmaktadır.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders eğitimlerini dilediğiniz gün ve saatler için dilediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Dersler birebir olarak yapılmakta, tamamen öğrenciye özel olmaktadır. Öğrenci istediği bir konudan destek alabileceği gibi tüm konulardan da öğrenim görebilir. Birebir derslerde amaç öğrencinin hedeflerine yönelik olmaktadır.

Yaz tatilinde İngilizce özel ders eğitimi alarak eksiklerini gidermek isteyen öğrencilere önemli bir opsiyon olarak 2 öğrenci birlikte özel ders alabilme imkanı tanınmaktadır. 2 öğrenci birlikte özel ders aldığında özel ders bedelinde herhangi bir artış olmaksızın özel ders bedeli öğrenciler arasından paylaştırılır. Yarı yarıya ödemek suretiyle birlikte özel ders alınabilir. Birlikte özel ders alacağınız arkadaşınızın aynı bilgi seviyesinde olması önem arz eder.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders

Yaz tatilinde Türkçe özel ders alarak geçtiğiniz senelerde eksik olarak kalan Türkçe konuları için özel ders alabilirsiniz. Aynı zamanda gelecek dönemin konularını da önceden öğrenme şansınız bulunmaktadır. Tamamen isteğe bağlı olarak işlenen Türkçe özel derslerinde öncelik eksik gidermek ve soruların nasıl çözüleceğini öğretmektir.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders almak isteyen tüm öğrenciler genellikle Mert Eğitim Merkezi’ni tercih etmektedir. Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan öğretmenlerin branş öğretmenleri olmaları ve okullarda görevli olarak faal bir şekilde öğretmenlik görevlerini icra ediyor olmaları, aynı zamanda alanlarında öğretmen olarak 10 yılı aşkın süredir öğretim yapıyor olmaları tercih edilmelerinde en önemli sebeplerdendir.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders eğitimlerini Mert Eğitim’den aldığınızda tüm Türkçe konu eksiklerinizi giderebilirsiniz. Aynı zamanda farklı derslerden de destek almak istediğiniz an Mert Eğitim’in ilgili branşında uzman öğretmenlerinden destek alabilme şansınız bulunmaktadır. Tüm branşlardan en iyi öğretmenlerin bulunduğu Mert Eğitim Merkezi, öğrenciler için büyük imkan sağlamaktadır.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders almak okul döneminde almaktan daha değerli olabilir. Bunun temel sebebi yaz tatilinde öğrencilere okul derslerinin baskısı olmamasıdır. Sınav kaygısı olmaksızın yalnızca konu eksiklerine ve soru çözümlerine odaklanan öğrenciler derslerden maksimum verim elde eder. Okul olmadığından öğrenciler özel derslere daha zinde, algıları açık bir şekilde katılır.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders aldığınızda dersler tamamen talebinize göre yapılmaktadır. Öğrenciye özel olarak yapılan dersler sayesinde kısa sürede sonuç almak mümkündür. Öğrencilerin birebir ders almalarının yanında daha uygun bedellere özel ders alabilmeleri için bir arkadaşlarıyla özel ders alabilmelerine olanak sağlanmaktadır. Her öğrenci bir arkadaşıyla özel ders alabilir, özel ders bedelini yarı yarıya paylaşabilir.

Yaz tatilinde Türkçe özel ders almak yaz tatilini değerlendirmek açısından yapılabilecek en değerli faaliyetlerdendir. Özel derslerin tamamen öğrencilere özel yapılması sayesinde öğrencinin eksikleri hızla giderilir. Bu sayede gelecek eğitim öğretim yılına son derece güçlü bir şekilde hazırlanılır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !