MATEMATİK ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

yks matematik Özel Ders

YKS matematik özel ders almak isteyen öğrencilerin tek yapması gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak hangi gün ve saatlerde, kaç ders almak istediklerini belirtmektir. Özel YKS Matematik dersi randevusu öğrenci aradığı anda oluşturulur. Öğrenci randevusunu oluşturduktan sonra belirttiği gün ve saatte dersine katılabilir.

YKS matematik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. YKS Matematik öğretmenleri YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin matematik konularında eksiksiz olmasını sağlar. Öğrenci kendi eksiklerinin farkındaysa o matematik konularına yoğunlaşılır. Eğer öğrenci henüz eksiklerini belirleyememişse uzman matematik öğretmeni öğrencinin eksiklerini belirleyerek o konulara yoğunlaşır.

YKS matematik özel ders eğitimi alarak YKS sınavında çıkabilecek matematik sorularına hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorluk çektiği matematik dersinde uzman matematik öğretmenlerimiz destekçiniz olacaktır. Anlamadığınız her konuyu anlatarak nasıl soru çözümü yapabileceğinizi deneyimli matematik öğretmenlerimizden öğrenebilirsiniz.

YKS matematik özel ders alarak zorluk çektiğiniz konuların tekrar anlatılmasını isteyebilir, tüm matematik konularında destek alabilirsiniz. Son derece donanımlı olan matematik öğretmenlerimiz tarafından öğrenciler en iyi şekilde YKS sınavına hazırlanır. Sınavda çıkabilecek sorulara karşı çalışma yapmak son derece fark yaratır.

YKS matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanında Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin 2 arkadaş olarak özel ders almalarına ve özel ders ücretini bölüşmelerine imkan tanımaktadır. 2 öğrenci özel ders aldığında özel ders ücretinde herhangi bir artış olmamaktadır. YKS sınavına hazırlığınız boyunca Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri tarafından verilen tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

YKS matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler isteğine bağlı olarak TYT veya AYT matematik eğitimi alabilir. Birebir matematik dersleri tamamen öğrenciye özel olduğundan öğrencilerin dilediği sınava yönelik olarak hazırlanmaları mümkündür.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !