TARİH ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

yks tarih Özel Ders

YKS tarih özel ders almak isteyen öğrencilerin tek yapması gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak hangi gün ve saatlerde, kaç ders almak istediklerini belirtmektir. Özel YKS Tarih dersi randevusu öğrenci aradığı anda oluşturulur. Öğrenci randevusunu oluşturduktan sonra belirttiği gün ve saatte dersine katılabilir.

YKS tarih özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman Tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir. YKS Tarih öğretmenleri YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin Tarih konularında eksiksiz olmasını sağlar. Öğrenci kendi eksiklerinin farkındaysa o Tarih konularına yoğunlaşılır. Eğer öğrenci henüz eksiklerini belirleyememişse uzman Tarih öğretmeni öğrencinin eksiklerini belirleyerek o konulara yoğunlaşır.

YKS tarih özel ders eğitimi alarak YKS sınavında çıkabilecek Tarih sorularına hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorluk çektiği Tarih dersinde uzman Tarih öğretmenlerimiz destekçiniz olacaktır. Anlamadığınız her konuyu anlatarak nasıl soru çözümü yapabileceğinizi deneyimli Tarih öğretmenlerimizden öğrenebilirsiniz.

YKS tarih özel ders alarak zorluk çektiğiniz konuların tekrar anlatılmasını isteyebilir, tüm Tarih konularında destek alabilirsiniz. Son derece donanımlı olan Tarih öğretmenlerimiz tarafından en iyi şekilde YKS sınavına hazırlanabilirsiniz.

YKS tarih özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanında Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin 2 arkadaş olarak özel ders almalarına ve özel ders ücretini bölüşmelerine imkan tanımaktadır. 2 öğrenci özel ders aldığında özel ders ücretinde herhangi bir artış olmamaktadır. YKS sınavına hazırlığınız boyunca Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri tarafından verilen tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !