SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden sosyal bilgiler özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

Sosyal bilgiler özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler branş öğretmenleri ile birebir olarak yapılmaktadır. Mert Özel Ders Merkezi 2006'dan beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur. Mert Özel Ders Merkezi'nde her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmeni bulunmaktadır. İstediğiniz tüm derslerden dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz yoğunlukta destek alabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

EĞİTİM BEDELİ

1 ders 40 dakika sürer. Ders ücret bilgisini linkte bulabilirsiniz.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılmaktadır. Birebir yapılan derslerde öncelik öğrencinin eksiklerine verilir. Öğrenciye eksik olduğu konuların anlatımları yapılarak öğrencinin eksikleri kısa sürede giderilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders eğitimlerine diğer derslerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri girmektedir. Deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinin verdiği birebir derslerle öğrencilerin derslerden alacağı verim kesinleşir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders eğitimleri için öğrenciler kendilerine en uygun saate randevu alabilir. Lakin özel ders alırken öğretmenlerin müsait olduğu saatlere de dikkat edilmesi gerekir. Eğitim danışmanlarımız sizlere uygun gün ve saatleri bildirdikten sonra dilediğiniz gün ve saati dilediğiniz yoğunlukta tercih edebilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde de diğer derslerde olduğu gibi minimum ücret prensibiyle hareket edilmektedir. Özel ders bedelleri tüm ders ve sınıflar için aynı olup, aynı şekilde uygulanmaktadır. Ders ücretini toplu alacağınız ders sayılarına göre indirebileceğiniz seçenekler de sizlere sunulmaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrencinin konu eksikleri giderilerek dersten sonra evde yapmaları için ödevler verilir. Öğretmenlerin verdiği ödevlerin eksiksiz ve zamanında yapılması dersten alınan verimi maksimuma çıkarmak için önemlidir. Aynı zamanda derste işlenen konuların tekrarının yapılması da başarıyı beraberinde getirir.

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi en yakın olarak Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi garantisiyle verilmektedir. En az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinin birebir sosyal bilgiler dersi verdiği kurumda tamamen öğrenciye özel çalışılır. Öğrencinin eksiklerinin giderilmesi ve sosyal bilgiler konu eksiklerinin kalmaması önceliğe alınır.

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi eğitimlerini yürüten eğitimciler 10 yılı aşkın süredir sosyal bilgiler öğretmeni olarak çevre okullarda görevli olan ve uygun saatlerinde kurumumuzda öğrencilere ders veren profesyonellerdir. Öğrencilerin başarılı olmaları birebir ders öğretmenleri için kaçınılmaz öneme sahiptir.

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi eğitimleri Mert Eğitim’in özel ders sınıflarında gerçekleşir. Öğrenciler temiz, hijyenik ve tüm araç gereçlere sahip sınıflarda birebir ders alarak öğretmenlerden en iyi şekilde faydalanabilir. Öğrenciler dilerlerse bir arkadaşlarıyla özel ders alarak özel ders bedelini paylaşabilir.

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi alarak dersten maksimum verim almak isteyen öğrenciler derslerin bitiminden sonra konu tekrarı yapmaları gerekmektedir. Evde konu tekrarı yapan ve ödevlerini yerine getiren öğrenciler dersten maksimum verimi almış olur. Bu şekilde çalışan öğrenciler hayallerindeki başarıya bir adım daha yaklaşmış olur.

Gülsuyu birebir sosyal bilgiler dersi eğitimleri için ödenen özel ders bedelleri piyasa koşulları ile karşılaştırıldığında minimumda olmaktadır. Bu imkanı değerli veli ve sevgili öğrencilere sunan Mert Eğitim Merkezi’dir. Öğretmenlerin özveride bulunması sayesinde öğrencilerin tümünün özel ders alabilme imkanına sahip olması, kurumumuzda oluşturduğumuz aile ortamına katkıda bulunur. Tüm öğrencileri ailemizin bir parçası olarak kabul etmekte, gereken tüm desteği tüm öğretmenlerimizle vermekteyiz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum olarak 2006’dan beri hizmet veren Mert Eğitim Merkezi minimum ücret ve kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi öğretmenlerle çalışmaktadır. İstanbul’da bulabileceğiniz en başarılı sosyal bilgiler öğretmenlerini bünyesinde barındıran Mert Eğitim Merkezi’nde alacağınız özel derslerle kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum olarak bilinen en iyi ve nitelikli eğitim merkezi Mert Eğitim’dir. Öğrenciler isterlerse ihtiyaç halinde, isterlerse haftalık olarak belirli sayıda ders alarak, isterlerse de yıl boyunca düzenli olarak sosyal bilgiler özel dersi alabilir. En iyi öğretmenler tarafından sosyal bilgiler konularını öğrenen öğrenci kısa sürede ders notlarındaki yükselmeyle kendini gösterir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum olarak herkesin iyi bildiği Mert Eğitim Merkezi’nde 2006’dan beri onbinlerce öğrenciye ders verildi. Bu kadar yüksek sayıda öğrencinin birebir aldığı sosyal bilgiler dersleri için tüm veliler memnun olup %100 memnuniyet sağlanması da kurumun niteliğini gösterir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum olarak faaliyet gösteren Mert Eğitim Merkezi’nden alınan tüm dersler için memnuniyet garantisi verilir. Öğrenciler başarı sağlamak için yalnızca derslerden sonra konu tekrarı yapmalı ve ödevlerini zamanında yerine getirmelidir. Bu şekilde çalışan öğrenciler başarıyı kesin olarak sağlar.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren kurum olarak öğrencilere birebir ders verilmesini sağlayan Mert Eğitim’de öğretmenler öğrencilerin başarısına odaklanır. Başarıya giden yolda karşılaşılan engelleri öğrenci öğretmenleriyle birlikte aşar. İster okul sınavları ister lise giriş sınavları ister üniversite giriş sınavları olsun başarı kaçınılmazdır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak kurumumuzda çalışan öğretmenler en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleridir. Öğretmenlerimiz dinamik, başarı odaklı, kararlı ve başarılarını kanıtlamış profesyonel branş öğretmenleridir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak kurumumuzda görev alan öğretmenler asla ve asla yeni mezun olamaz. Yeni mezun branş öğretmenlerinin Mert Eğitim Merkezi’nde görev alması yasaktır. Ancak ve ancak 10 yıl deneyime ulaşmış sosyal bilgiler öğretmenleri kurumumuzda görev alarak öğrencilere ders verebilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak üniversite öğrencilerinin kurumumuzda çalışması kesinlikle yasaktır. Sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak kurumumuzda görev alan öğretmenler 10 yılı aşkın süredir Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak okullarda görevli öğretmenlerdir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak bilinen en nitelikli sosyal bilgiler öğretmenleriyle birlikte çalışmaktayız. Öğrencileri son derece hızlı bir şekilde sınavlara hazırlayabilen öğretmenlerden birebir ders alarak kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders öğretmeni olarak kurumumuzda görev alan öğretmenler daha önce binlerce öğrenciye ders vermiş ve tüm öğrencilerin verim aldığı öğretmenlerdir. Başarısını kanıtlamış öğretmenler öğrencileri kısa sürede analiz ederek maksimum verim almalarını sağlamaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler olarak kurumumuzda en az 10 yıl deneyime sahip sosyal bilgiler öğretmenleri görev almaktadır. Öğretmen öğrencinin sosyal bilgiler konularındaki hakimiyetini ele alarak öncelikle konu eksiklerini giderir. Detaylı konu anlatımlarından sonra öğrenci sınava yönelik olarak eğitim alır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler olarak ulaşabileceğiniz en iyi sosyal bilgiler öğretmenlerine Mert Eğitim’de ulaşabilirsiniz. Öğretmenlerin deneyim ve tecrübesi öğrencilerin derslerden aldığı verimi maksimize etmektedir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler ile kurumumuzda ders yapan öğrencilerin dersten aldıkları verimi artırmak adına yapmaları gerekenler bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra konu tekrarı ve soru çözümleri yaparak dersten aldıkları verimi maksimum seviyeye çıkarabilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler olarak kurumumuzda görev alan öğretmenler minimum ücretlere özel ders vermektedir. Tüm öğrencilerin rahatlıkla özel ders alabilmesi adına tüm öğretmenlerle anlaşıp öğrencilere minimum fiyatları sunabilmekteyiz. Deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri öğrencilere dersi sevdirir, notlarının yükselmesi için gerekli çalışmayı yapar.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğretmenler olarak kurumumuzda görevli öğretmenlerden 1 özel ders alın ve kurumumuzu, öğretmenlerimizi tanıyın. Sonrasında öğrenci kendi yorumunu yapabilir, dersler bir plana koyularak haftalık olarak sabitlenebilir. Düzenli olarak ders alan öğrenciler sınav dönemi başarıya ulaşır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler olarak kurumumuzda üniversite öğrencileri bulunmamaktadır. Tüm dersler gibi sosyal bilgiler özel derslerini de en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman öğretmenler vermektedir. Üniversite öğrencilerinden ders alırcasına eğitim bedellerine deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler olarak üniversite öğrencilerinin eğitim verdiği bir kurum değiliz. Kurumumuzda her dersin uzman öğretmeni bulunup tüm öğrencilere en az 10 yıl deneyimli öğretmenler ders vermektedir. Sizler de ders alırken en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden eğitim alırsınız.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler olarak üniversitede okuyan öğrencilerle iletişim kurmak istiyor olabilirsiniz. Bu talebin nedeni genellikle özel ders bedellerini minimuma indirmek olmaktadır. Lakin kurumumuz sizleri düşünerek eğitim bedelini minimumda tutmakta, en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders almanızı sağlamaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler olarak kurumumuzda görev alan üniversite öğrencisi bulunmamaktadır. Kurumumuz yalnızca deneyimli ve branş öğretmenleriyle çalışmakta, öğrencilere verim garantili hizmet vermektedir. Öğrencilerin verim alabilmeleri derste dersi dinlemeleri, dersten sonra konu tekrarı yapmaları ve dersten sonra yapılması için verilen ödevleri yerine getirmelerine bağlıdır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders veren öğrenciler olarak bir arayışınız varsa bizimle karşılaşmanız güzel bir şanstır, kurumumuz sizlere büyük olanaklar sağlamaktadır. Öğrenciden özel ders alır gibi bir bedel ödeyerek en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders alabilirsiniz. Kurumumuz öğretmenleriyle anlaşmaları neticesinde özel ders bedelini minimumda sabitlemiştir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi sınavlar yaklaşırken alınabileceği gibi haftalık olarak sabitlenerek te alınabilir. Belirlediğiniz gün ve saatte, belirlediğiniz yoğunlukta birebir sosyal bilgiler dersi alarak uzun vadede başarı garantilenir. Öğrenciler düzenli olarak eğitim aldıkları derslerde kesin başarıya ulaşır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi veren öğretmenler kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleridir. Çeşitli okullarda görev alan sosyal bilgiler öğretmenlerinin 10 yılı aşkın süredir deneyime sahip olanları kurumumuzda görev almaktadır. Öğrencilerin verimlerini garantileyen bu sistemden faydalanarak iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi teknolojik olarak tam donanımlı sınıflarda yapılmakta, gerekli tüm araç gereçlere sahip kurumumuzda ders modern yöntemlerle işlenmektedir. Öğrenciye konu anlatımları harita, projeksiyon ve bilgisayar yardımıyla gerçekleşmekte, öğrenci derslerden keyif almaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi alındığında öğretmen öğrencinin bilgisini ölçer ve eksiklerini belirler. Hemen eksik giderme çalışmalarına başlayan öğretmenler öğrencilerin kısa sürede bilgilerini toparlar. Sınava girebilecek ve yüksek puanlar alabilecek seviyeye gelene kadar yoğun bir çaba sarf eder. Bu sebeple önerimiz sınavlar belli olduktan sonra erkenden birebir özel ders alarak öğrencinin durumunu tespit etmenizdir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel dersi alma talebini sınavdan önceki son güne bırakmamanız öğrencinin sınavdan alacağı puanı da artırmaktadır. Öğretmenlerin öğrencilerin eksiklerine göre hareket ettiğini unutmamalıyız. Öğrenci eğer sınavdan önce alınabilecek 1,2 dersle toparlanamayacak durumdaysa sınavın neticesi de pek iç açıcı olmayacaktır. Bu sebeple sınava hazırlanma kararı verirken geç kalmamalısınız.

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi alabileceğiniz birçok internet sitesi ve üniversite öğrencisi globalde mevcuttur. Lakin kurumumuzda yalnızca en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenleri görev almaktadır. Mert Eğitim Merkezi’nin prensiplerinin başında gelen profesyonel öğretmenlerin ders vermesi ilkesi uygulanmaktadır.

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi talebi olan veliler genellikle özel ders bedelini düşük tutmak adına olmaktadır. Bu talebinizi en iyi sosyal bilgiler öğretmenlerimizle karşılamakta, minimum özel ders bedeline eğitim sektöründeki en iyi sosyal bilgiler öğretmenleriyle karşılamaktayız.

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi isteği olan aileler bilmelidir ki Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders bedeli minimum ve öğretmenler 10 yıl üstünde deneyimlidir. Üniversite öğrencileri yerine deneyimli öğretmenlerden özel ders alarak hem başarınızı artırabilir hem de minimum ücret avantajından faydalanabilirsiniz.

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi almak isteyen velilere çok daha avantajlı bir teklifimiz var. En az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmenlerinden özel ders alarak çok daha verimli bir eğitim alabilirsiniz. Hem de öğrenciden özel ders alır gibi ödenen özel ders bedellerine deneyimli eğitimcilerden ders alırsınız.

Gülsuyu öğrenciden sosyal bilgiler özel dersi almak için farklı arayışlarınız olabilir. Lakin kurumumuzda en az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmeni olarak çevre okullarda görevli öğretmenlerden eğitim alabilirsiniz. Okul sonraları veya hafta sonları birebir derslerinizi ayarlayarak eğitim alabilir, son derece uygun özel ders bedellerine kaliteli eğitimin avantajını yaşayabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri kapsamında yapılan dersler birebir öğrenciye özel olarak yapılır. Tamamen öğrenciye özel yapılan derslerde öğrencinin ilerleme hızına ve konu eksiğine bağlı olarak özel ders alması gereken süre değişiklik gösterebilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri tek tek ihtiyaç halinde alındığında sabit olup toplu olarak özel ders alındığında düşüş gösterebilir. Toplu ders alındığında yalnızca sosyal bilgiler olarak kullanmak zorunda olmayıp diğer tüm derslerden de faydalanabilirsiniz.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri kapsamında alınan toplu derslerinizi diğer dersler için kullandığınızda da dersler en az 10 yıl deneyimli ilgili branş öğretmenler tarafından işlenir. Her dersten en iyi öğretmenler kurumumuzda görev almaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında son derece uygun olduğu görülen bedellerdir. Hatta ve hatta kendi öğretmenlerimizden dışarıda ders almak istediğinizde 2,3 katı fiyatlarla karşılaşmanız da kaçınılmazdır. Mert Eğitim Merkezi öğrencilerine en avantajlı seçenekleri sunmakta, öğrencilerin uygun ücretlere özel ders alabilmelerini sağlamaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders ücretleri, ders alındıktan sonra ders bitiminde verilir. Veyahut toplu ders alımı yaparak dersler başlamadan önce bedeli ödenerek bedeli ödenen dersler istenilen zamanlarda alınabilir. Toplu ders alımlarında ise toplam bedel aylık taksitlere bölünerek ödenebilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları karşılığında alınan dersler tamamen öğrenciye özel olmaktadır. Öğrencinin konuları kavrama ve ilerleme hızına bağlı olarak alınması gereken ders sayısı minimuma indirilebilir. Öğrenci konu tekrarı yaparak işlenen derslerden aldığı verimi maksimuma çıkarabilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları çevre kurumlara ve bireysel özel ders veren öğretmenlere göre çok daha düşük bedellerdir. Tüm aileler öğrencilerine rahatlıkla özel ders aldırabileceği bir kurum olan Mert Eğitim Merkezi ile tanışabilir, Mert Eğitim ailesine katılabilir.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları olarak Mert Eğitim’de ödenen bedeller minimum ücretlerdir. Kar amacı gütmeyen profesyonel bir kuruluş olan Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin tüm derslerinde yardımcı olmayı kendine görev edinmiş en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerle çalışmaktadır.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları olarak ödenen bedel karşılığında öğrenciler sosyal bilgiler özel dersi ve diğer tüm derslerden aynı bedele eğitim alabilir. Öğretmenlerin deneyimli oluşu ve minimum fiyat garantili oluşu öğrencilerin kısa sürede başarılı olmalarını sağlar.

Gülsuyu sosyal bilgiler özel ders fiyatları sayesinde alınan derslerle öğrenciler okul notlarını yükseltmekte, lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında çıkabilecek sosyal bilgiler sorularına hazırlık yapabilmektedir.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !