SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

ilkokul sosyal bilgiler Özel Ders

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimleri ile eksik olduğunuz konuları ele alırız. En az 10 yıl deneyimli sosyal bilgiler öğretmeni tarafından verilen birebir özel ders eğitimiyle sosyal bilgilerdeki tüm eksikleriniz giderilir.

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimi almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu aramak ve randevu oluşturmaktır. Mert Eğitim Merkezi’nde İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi sosyal bilgiler öğretmenleri tarafından birebir özel ders alabilirsiniz.

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimlerine ister birebir ister iki kişi olarak ta katılabilirsiniz. 2 kişi özel ders almak durumunda özel ders ücretinde herhangi bir artış olmamakta ve öğrenciler özel ders ücretini aralarında paylaşarak ödeyebilmektedir.

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi dersliklerinde verilmektedir. Öğrenciler kısa sürede sosyal bilgilerdeki eksikliklerini gidererek sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilir.

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimini istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Sınav yaklaşırken özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir, bilmediklerinizi öğrenebilir, çıkabilecek sorular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

İlkokul Sosyal Bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrenciler sosyal bilgiler konularından eksiklerini gidererek sınavlara yönelik çalışmaktadır. Sosyal bilgiler özel dersi alan öğrencilerin dersten alınan verimi maksimum seviyeye çıkarabilmesi ancak ve ancak konu tekrarı ve ödev yapımı ile mümkündür. Değerli veliler öğrencilerinizin ödevlerini takip etmeli, dersten aldığı verimi maksimize etmeye özen göstermelisiniz. Görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren öğrenciler kesin başarıya ulaşmaktadır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !