TÜRKÇE ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

ilkokul türkçe Özel Ders

Sözcükte Anlam, Sözcükte Anlam Özellikleri (Gerçek, Yan, Mecaz, Terim Anlam), Sözcükler Arası Anlam İlişkileri (Eş Anlam, Zıt Anlam, Eş Sesli, Somut-Soyut), Söz Öbekleri (Deyimler, Atasözleri, Özdeyişler, Yansımalar, İkilemeler), Cümlede Anlam, Cümlede Anlam İlişkileri, Anlatımına Göre Cümleler, Cümle Yorumlama, Anlamlarına Göre Cümleler, Paragrafta Anlam, Paragrafın Anlam Yönü, Paragrafın Yapı Yönü, Paragrafın Anlatım Yönü, Türkçe Yazım Bilgisi Konuları, Yazım (İmla) Kuralları, Noktalama İşaretleri, Anlatım Bozuklukları, Ses Bilgisi, Sözcük Türleri, İsim, Fiil, Fiilimsi (Eylemsi), Sıfat (Ön Ad), Zarf (Belirteç), Zamir (Adıl), Edat, Bağlaç, Ünlem, Tamlamalar, Yapı / Şekil Bilgisi, Fiillerde Çatı, Sözcükte Yapı, Kök, Ek, Gövde, Yapı, Cümle Bilgisi, Cümle Çeşitleri, Cümlenin Ögeleri, Cümle Vurgusu gibi Türkçe konuları için özel ders alabilirsiniz.

İlkokul Türkçe özel ders eğitimleri birebir olarak yapılabileceği gibi ikiye bir olarak yani iki öğrencinin bir özel dersi paylaşmasıyla da yapılabilir. 2 Öğrenci 1 özel ders satın alabilir ve 40 dakika boyunca en az 10 yıl deneyimli Türkçe öğretmenine anlamadıklarını sorabilir, konu anlatımları yaptırabilir, soru çözümleri ile konuyu pekiştirebilir.

İlkokul Türkçe özel ders eğitimleri en az 1 ders 40 dakika olarak satın alınabilir. Dileyen öğrenciler daha fazla ders saati satın alarak özel derslerini istedikleri gün ve saatlerde istedikleri yoğunlukta yapabilir. Öğrencilerin Türkçe derslerinde başarıya ulaşabilmeleri son dakika alınan özel derslerle pek mümkün olmamakta düzenli özel ders alınması daha sağlıklı olmaktadır.

İlkokul Türkçe özel ders eğitimleri Küçükyalı'da Mert Eğitim Merkezi'nde yapılmaktadır. Öğrenciler Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezi'ne gelerek özel derslerine girebilir. Bunun için 0216 388 82 34 numaralı telefonumuzu arayarak randevu almanız yeterlidir. Özel dersler iptal edilecekse en az 24 saat önceden kurum bilgilendirilmelidir.

İlkokul Türkçe özel ders eğitimleri ile Türkçe derslerinde başarıyı yakalayabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi, 2006'dan beri eğitim öğretime Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir şekilde devam etmektedir. Dilediğiniz takdirde birebir olarak Türkçe özel ders alabilir, her hafta belirli günler ve belirli saatler için Türkçe özel derslerinizi sabitleyebilirsiniz.

İlkokul Türkçe özel ders ile Türkçe dersindeki eksiklerinizi gidererek Türkçe sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. İlkokul öğrencilerinin sınavlarında başarılı olmaları için en iyi Türkçe öğretmenlerinden birebir ders alma imkanı Mert Eğitim Merkezi'nde bulunmaktadır. Deneyimli Türkçe öğretmenleri, öğrencilerin Türkçe konularında tekrar yapmalarını, anlamadıkları yerlerin tespiti ve eksikleri gidermek için yaptıkları konu anlatımları ile kısa sürede etkili olur. Öğrenciler eksiklerini giderdikçe Türkçe dersinde başarıya ulaşır.

İlkokul Türkçe özel ders eğitimlerinde öğrenciler Türkçe konularından eksiklerini gidererek sınavlara yönelik çalışmaktadır. Türkçe özel dersi alan öğrencilerin dersten alınan verimi maksimum seviyeye çıkarabilmesi ancak ve ancak konu tekrarı ve ödev yapımı ile mümkündür. Değerli veliler öğrencilerinizin ödevlerini takip etmeli, dersten aldığı verimi maksimize etmeye özen göstermelisiniz. Görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren öğrenciler kesin başarıya ulaşmaktadır.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !