ÖZEL MATEMATİK DERSİ

En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden ders almak için 0216 388 82 34'ü arayınız.

Özel Matematik Dersi

Matematik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından birebir olarak verilir. Matematik özel dersi de diğer dersler gibi Mert Eğitim Merkezi'nde Altıntepe'de verilmektedir. Matematik öğretmenlerinin başarılı oluşu, öğrencilerin de birebir derslerden maksimum verim almasını sağlayarak öğrencileri başarıya götürür. Özel ders almak için 0216 388 82 34'ü arayabilirsiniz.

ÖĞRETMENLER

Tüm Dersler en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından işlenir.

EĞİTİM YERİ

Tüm dersler Mert Eğitim Merkezi'nde Küçükyalı'da gerçekleşmektedir.

ÖZEL DERS ÜCRETİ

Özel ders ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

matematik özel ders nedir ?

Matematik özel ders, öğrencilerin genellikle okul notlarını yükseltmek, eksik oldukları konuları tam anlamıyla anlamak, yapamadıkları soruları çözmek, lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında çıkabilecek sorulara karşı hazırlanmak, dikey geçiş sınavı, ALES sınavı gibi sınavlara hazırlanmak amacıyla talep ettikleri birebir derslere denir.

Matematik Özel Dersi almanın faydaları nelerdir ?

Matematik özel ders, öğrencilerin okulda öğrenemediklerini sorabileceği bir ortam yaratır. Soru çözümü yapan öğrencilerin matematik öğretmenlerine birebir olarak soruları gösterip nasıl çözüleceğini öğrenmelerine imkan sağlar. Oldukça zor olan konularda birebir destek alan öğrenciler sonraki konulara çok daha kolay ayak uydururken takılan öğrenciler ilerlemeyi bırakır. Bu da okulda dersi dinlememe, matematik dersini sevmeme sorunlarına sebep olur. Lakin birebir takviye alan öğrenciler hem dersi dinler, anlar hem de soruları yapabilir.

Matematik özel ders eğitimini düzenli olarak alan öğrencilerin matematik dersinde sorunu kalmaz. Deneyimli matematik öğretmenleri öğrencilerin nerelerde takıldığını, nerelerde zorlandığını, nereleri daha kolay nereleri daha zor anladığını, hangi konuların öğrencileri zorladığını, hangi konularda neler sorulabileceğini bildiğinde öğrencilere son derece yararlı olur. Öğrencilerin birebir matematik derslerini en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenlerinden alabilmesi sayesinde öğrencilerin başarıya ulaşması kesin gözüyle değerlendirilir.

Matematik özel ders eğitimlerinin öğrencinin temelinde alınmaya başlanması son derece önemlidir. Daha ilkokul veya ortaokul dönemlerinden destek alarak öğrenciye kalıcı bir matematik temeli atmak mümkündür. Temeli sağlam olan öğrencilerin dersleri algılama süreleri bile kısalır. Derse hakimiyeti güçlenen öğrenciler gelecek matematik konularına da hemen adapte olarak başarılı olabilir. Bir matematik konusunda zorluk çeken bir öğrenci ya o konuyu öğrenmek için destek alır ya da o konudan tamamen uzaklaşarak bir daha görmek istemez. Bu da sınavlarda öğrenciyi takip eder, hem okul notlarını düşürür hem de gelecek belirleyen lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında öğrenciyi eksiye götürür.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !