İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi
özel ders merkezi

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders istiyorum diye aramalarınızda Mert Eğitim Merkezi karşınıza çıkacaktır. Bunun sebebi İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren en eski Eğitim Merkezlerinden biriyiz. Yılların verdiği birikimle öğrencilerimiz için çok denetimli öğretmenler çalışmamız gerektiğini anladık. Öğrencilerimizin coğrafya Özel Ders Gereksinimini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders isteyen öğrenciler Mert Eğitim Merkezimizde stajyer, yeni mezun öğretmen bulamazlar. Biz öğrencilerimiz için deneyimli öğretmenlerle çalışmayı kendimize prensip edindik. Güvenilir bir kurum olduğumuzu her zaman ispatlamalıyız. Velilerimiz coğrafya Özel Ders aldırmak istedikleri kurumun kendilerine faydası olabileceğine inanmak isterler.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders ve diğer derslerden özel ders almak için neden ayrı ayrı öğretmen aramak zorunda kalasınız ki; Bütün dersleri alabileceğiniz bu iş üzerine profesyonel olarak hizmet veren özel eğitim kurumları varken. Sizlerin yapması gereken Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay almış kurumsal bir dershane veya Eğitim Merkezi aramak.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders Ücretleri

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders ücretleri firmamız tarafından her sene internet sitemizde belirtilmektedir. Bu ücretler en minimum olacak şekilde belirlenmiştir. Başka özel ders veren kurumlar gibi bizlerde herhangi bir pazarlık olmaz. Herkese karşı fiyatlarımız aynıdır. Bizler çok fazla öğrenci istemiyoruz. Az öğrenciye en iyi hizmeti vermek zorundayız. Bu dürüst politikamız sayesinde Mert Eğitim Merkezimiz çevresinde saygınlığı olan bir kurum olarak bilinmekteyiz.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders ücretleri için geliştirilmiş bir standart yoktur. Öğretmenin deneyimi ve güzel ders anlatması ücretlerde bir etkendir. Özel Ders talep eden velilerimizin öğretmen kriterine dikkat etmeleri gerekir. Öğretmen ile öğrenci arasındaki diyalog ve iletişim başarı faktörüne etki etmektedir. Dersini ve öğretmenini sevmeye başlayan öğrenci kendini etrafına fark ettirir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders ücretleri takdir edersiniz ki; farklılık taşımak zorunda. Yeni mezun birinden alınacak özel ders öğrenciye ters etki yapabilir. Sevebileceği dersten nefret olmasına neden olabilir. Öğrencilerin özel dersten beklentileri fazladır. Hemen başarıya ulaşacaklarını düşünürler. Oysa gerçekler tamamen farklıdır. Size başarıya ulaştıracak deneyimli bir öğretmenle olabilir.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel ders Fyatları

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders fiyatları her zaman farklılık gösterebilir. İstanbul gibi büyük bir metropol şehirde özel ders vermek isteyen binlerce kişiyle karşılaşabilirsiniz. Dikkat ederseniz öğretmen demedim. Çünkü özel ders vermek kolay para kazanma şekli olarak düşünülmektedir. Bir kasaptan nasıl ki Ekmek alınmazsa; Bir Almanca öğretmeninden de Fransızca ders dersi alınmaz. Oysa özel ders alınan dersin branş öğretmenlerinden faydalanmak gerekir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders fiyatları için kurumumuz minimum fiyat garantisi size sunmaktadır. Bunun sebebine gelince; Özel ders verdiğimiz kuruma kira ödemediğimiz için buradaki avantajı velilerimiz lehine kullanmaktayız. Öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli olmalarına rağmen kendileri de alacakları özel ders saati ücretlerinden fedakârlık yapmaktadırlar. İndirim yaptıkları ders saati ücretlerini çok ders vererek kapatmaktadırlar. Halk arasında buna “sürümden kazanma denir”

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders fiyatları arasında çok farklılıklar olması, velilerimizin karar vermelerini zorlaştırmaktadır. Acaba en pahalı ders veren öğretmen en iyisi midir? Veya en ucuz ders veren öğretmeni mi seçsem? Diye düşünebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz özel ders almayı düşündüğünüz öğretmeni iyi tanımanız, deneyimleri hakkında bilgi edinmeniz. Deneme dersi alarak öğrencinin fikrini öğrenmeniz. Öğretmeninin güzel ders anlatıp anlatmadığını sorunuz. Başka ders verdiği öğrenciler varsa bunlardan derslerin ne kadar verimli geçtiğini öğreniniz.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders Aldırmak İstiyorum

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders aldırmak istiyorum ama nereye göndermeliyim diye düşünüyorsanız, lütfen yazdıklarımızı dikkate alınız. Bizler dershanelerin kapanma sürecinde öğretmenlerimizle toplantı yaptık. Öğrencilere kurslar, etütler ve özel dersler konuşunda en iyi eğitimi nasıl veririz? Öğrencilerin ve velilerinin bizden beklentileri nelerdir? Sorularının cevaplarını tartıştık. Ucuz ve kaliteli eğitim yapmak için karar verdik. Bunu şu şekilde yapacağız. Mert Eğitim Merkezimizin bulunduğu binaya kira ödemediğimiz için bu avantajı öğrencilerimiz lehine kullanacağız. Öğretmenlerimizde ders saati ücretlerinde indirin yaptı.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders aldırmak istiyorum, bize en iyi eğitimi verecek öğretmen arıyorum. Çocuğumun sınıfta en iyi öğrenciler arasında olmasını istiyorum. Ödediğim özel ders ücretlerinin karşılığını almak istiyorum. Oğlumun ve kızımın sınavlarda başarılı olmasını ve yüksek notlar almasını istiyorum. Diyorsanız Mert Eğitim Merkezimizi ziyaret ediniz. Öğrencilere özel ders vermek için hazırladığımız ortamı ve programlarımızı incelemenizi öneririz. Bizlere güvenebilirsiniz.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders aldırmak istiyorum dediğiniz zaman kurumsal firmalarla veya özel ders veren öğretmenlerle görüşmeniz gerekir. Günümüzde iyi öğretmen bulamak gerçekten zorlaştı. Kime nasıl inanacağımızı bilmiyoruz. İnternet sitelerinde insanların zaaflarından yararlanan sahte öğretmenler türedi. Velilerimiz bu konuda dikkatli olmalıdırlar. Evlerinize gelen bazı kişiler sizlere ve çocuklarınıza zarar verebilirler. Bilinçsiz kişiler çocuğunuzun derslerden soğumasına sebep olabilir.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders Verenler

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders verenler arasında çok ilginç insanlarla karşılaşmaktayız. Bazıları bilmedikleri dersleri bile vermeye çalışıyorlar. Örneğin çocuğunuza coğrafya dersi verdirmek istiyorsunuz. Karşınıza biri çıkıyor çok ucuz fiyata coğrafya dersi vermek istiyor. Siz de kabul ediyorsunuz. Fakat kendisi iyi bir coğrafya öğretmeni olmadığı için öğrencide ters etki yaratım coğrafya dersinden soğuyabilir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders verenler İstanbul ve ilçelerinde çok fazla olmasına rağmen bizim gibi öğretmenleri deneyimli ve her zaman hazır kurum bulmak zordur. Her dersten öğretmenlerimiz sizlere hizmet etmek için hazırdır. Biz, içinde çeşitli olgunlaşmış meyve ağaçları bulunan bahçe gibiyiz. Bahçemize girdiğinizde istediğiniz meyveden yiyebilirsiniz.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders verenler arasında kurumsal kimliğe sahip bir Eğitim Merkeziyiz. Öğrencilerimizi sınavlara hazırlamaktayız. Öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimlidir. Fiyatlarımız gerçekten çok uygundur. 10 yılı aşkın süredir eğitim ve öğretim faaliyetiyle uğraşıyoruz. Güvenilir bir kurum olduğumuzu çevremize ispat etmiş durumdayız. Sınıflarımız ve tuvaletlerimiz tertemiz ve Sağlık Bakanlığı görevlileri tarafından kontrol edilip onay verilmiştir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders almak istiyorum

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders almak istiyorum, çocuğuma en iyi öğretmeni nasıl bulabilirim, evime mi çağırsam yoksa özel ders veren yerler var mı, özel ders veren yerlerdeki öğretmenler deneyimli mi, bu gibi yerlere ne kadar güvenilir mi, gibi bir takım sorular ve açıklamaları velilerimiz tarafından cevap bekler. Günümüz koşullarında özel ders öğretmenlerini iyi araştırmak gerekir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders almak istiyorum, çocuğum en iyi şekilde yetişsin diyorsanız, Mert Eğitim Merkezimizden mutlaka bilgi alınız. Bizlere kayıt yaptırmanız veya bizlerden özel ders almanız önemli değil. Bizler eğitimi ticaret olarak gören eğitim kurumu değiliz. Öğrencilere yardım etmek bizin bir nevi sosyal ve insanlık görevimiz. Önemli olan doğru karar verebilmenizdir. Bizlerden aldığınız bilgiler vasıtasıyla araştırmalarınızı daha sağlıklı yapacağınızı düşünüyoruz.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders almak istiyorum derken, internetteki bir takım kötü niyetli insanların mağduru da olabilirsiniz. Onlar sizin çocuğunuz için her türlü fedakârlığa gireceğinizi biliyorlar. Bunun için para harcayacağınızı da internet vasıtasıyla anlamış oluyorlar. Sizlerin bu konuda çok dikkatli olması gerekir. Bu gibi internet tuzaklarından uzak kalmalısınız. Kurumsal firmalarla irtibata geçip, onların deneyimli öğretmenlerinden yararlanmanız daha doğru bir çözüm yöntemidir.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders Öğretmenleri Arıyorum

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmenleri arıyorum, hem uygun fiyatlı olsun hem de iyi bir öğretmen olsun istiyorsanız; çok araştırma yapmanız gerekir. İyi bir öğretmenden ders ucuz ders alamazsınız. Tecrübe, ders anlatım şekli ve öğrencinin öğretmeniyle kuracağı iyi bir iletişim derslerdeki başarıyı etkileyen en önemli etkenlerdir. Bu yüzden öğretmenlerden önce deneme dersleri almalısınız.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmenleri arıyorum, öyle bir öğretmen olsun ki; garanti versin bize. Böyle bir şey söz konusu değildir. Hiçbir öğretmen size garanti veremez. Öğretmen dünyanın en iyi öğretmeni dahi olsa, öğrenci çalışmadıktan ve verilen ödevleri yapmadıktan sonra başarılı olamaz. Bütün sorumluluk öğretmene verilemez. Öğrenci özel dersini aldıktan sonra konuyu en kısa sürede pekiştirmeli, tekrar etmeli, bol soru çözmelidir.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmenleri arıyorum ya da coğrafya özel ders verecek hocalar arıyorum diye internette arama yaparsanız ve bu şekilde bize ulaşırsanız, coğrafya veya istediğiniz herhangi bir dersten özel ders alabilirsiniz. Öğretmenlerimiz çok deneyimli, işinde uzman ve en az 5 yıl deneyimlidirler. Kurumsal bir yapıya sahip olan Mert Eğitim Merkezimiz sizlere 10 yıldan fazla süredir sizlere hizmet etmektedir.

Şaşkınbakkal Coğrafya Özel Ders Öğretmeni

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmeni sizlere güven vermelidir. Güven sadece coğrafya öğretmeni değil, özel ders aldırdığınız eğitim kurumu da vermelidir. Kurumlarda ki güvenilirliğin en önemli göstergelerinden biri kaç yıldır faaliyette olduğudur. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olması, bazı standartlara da uyulduğunu gösterir. Buralarda yeterli miktarda sağlık koşullarına uygun sağlık elemanları tarafından denetimden geçmiş tuvaletler ve sınıflar bulunur.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmeni dediğimiz gibi size güven vermeli ödediğiniz her kuruşun karşılığını size iyi ve kaliteli eğitim vererek geri ödemeli. Güven gözyaşına benzer, bir damla yere düştüğünde onu tekrar alıp gözünüze koyamazsınız. Bir başka değişle güven tek kullanımlıktır. Size güven vermeyen yerlerden asla çocuğunuz için özel ders aldırmayınız.

Şaşkınbakkal coğrafya özel ders öğretmeni aramalarınızda karşınıza çıkacak olan Mert Eğitim Merkezi güven üzerine kurulmuş bir kurumdur. Sizlere güven verebilmek için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Bizlere istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Alacağınız cevaplar karşısında güvenilir bir kurum olduğumuzu fark edeceksiniz. Bizler kurumsal bir Eğitim Merkezi olarak sizlerin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz.