DİL VE ANLATIM ÖZEL DERS

En az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

İstanbul'un en iyi öğretmenlerinden özel ders almak suretiyle tüm eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Mert Özel Ders Merkezi 13 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak tüm derslerden özel derslerin olduğu profesyonel bir eğitim kurumudur. Sizler de Mert Özel Ders Merkezi'nin deneyimli eğitim kadrosundan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak özel ders randevusu oluşturmaktır. Eğitim danışmanlarımızla özel ders planlarınızı yapabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından gerçekleştirilir.

mert özel ders merkezi
mert özel ders
mert özel ders merkezi sınıf

yks dil ve anlatım Özel Ders

YKS dil ve anlatım özel ders almak isteyen öğrencilerin tek yapması gereken 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayarak hangi gün ve saatlerde, kaç ders almak istediklerini belirtmektir. Özel YKS Dil ve Anlatım dersi randevusu öğrenci aradığı anda oluşturulur. Öğrenci randevusunu oluşturduktan sonra belirttiği gün ve saatte dersine katılabilir.

YKS dil ve anlatım özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli, alanında uzman Dil ve Anlatım öğretmenleri tarafından verilmektedir. YKS Dil ve Anlatım öğretmenleri YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin Dil ve Anlatım konularında eksiksiz olmasını sağlar. Öğrenci kendi eksiklerinin farkındaysa o Dil ve Anlatım konularına yoğunlaşılır. Eğer öğrenci henüz eksiklerini belirleyememişse uzman Dil ve Anlatım öğretmeni öğrencinin eksiklerini belirleyerek o konulara yoğunlaşır.

YKS dil ve anlatım özel ders eğitimi alarak YKS sınavında çıkabilecek Dil ve Anlatım sorularına hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorluk çektiği Dil ve Anlatım dersinde uzman Dil ve Anlatım öğretmenlerimiz destekçiniz olacaktır. Anlamadığınız her konuyu anlatarak nasıl soru çözümü yapabileceğinizi deneyimli Dil ve Anlatım öğretmenlerimizden öğrenebilirsiniz.

YKS dil ve anlatım özel ders alarak zorluk çektiğiniz konuların tekrar anlatılmasını isteyebilir, tüm Dil ve Anlatım konularında destek alabilirsiniz. Son derece donanımlı olan Dil ve Anlatım öğretmenlerimiz tarafından en iyi şekilde YKS sınavına hazırlanabilirsiniz.

YKS dil ve anlatım özel ders eğitimleri Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezi’nde birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanında Mert Eğitim Merkezi öğrencilerin 2 arkadaş olarak özel ders almalarına ve özel ders ücretini bölüşmelerine imkan tanımaktadır. 2 öğrenci özel ders aldığında özel ders ücretinde herhangi bir artış olmamaktadır. YKS sınavına hazırlığınız boyunca Mert Eğitim Merkezi öğretmenleri tarafından verilen tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

tc-milli-egitim-bakanligi

13 YILDIR T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI !

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Dil ve Anlatım, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Türkçe ÖZEL DERS !